Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 10:50, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18274
Michu87 napisał(a)
Witaj. Wpadam z rewizytą. Ale odwaliłaś kawał dobrej roboty Cały ogród po metamorfozie nie do poznania. Wszystko takie dopracowane. Super. Pozdrawiam i będę zaglądać

Dziękuję pięknie do dopracowania jeszcze trochę pozostało pozdrawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:29, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18274
AgnieszkaW napisał(a)
Przybiegłam i ja, by obejrzeć porównania. Magdo, jestem pod wielkim pozytywnym wrażeniem efektów Twojej pracy Jest super. Masz piękny widok z ogrodu na góry, a tak rzadko go pokazujesz...
Pozdrawiam cieplutko

Dziękuję pięknie z tymi górami postaram się bardziej
A na razie hiacynt

Ps
Znalazłam góry moje z zeszłego roku z nart - niestety z moich okien nie są tak blisko

U mnie raczej tak

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:38, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18274
W domu wiosnę przywołuję ,a na zewnątrz zima wraca .....może na narty uda mi się w końcu wybrać jakiś plus może z tego będzie

Choinka eksmisję dostała

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 16:08, 16 sty 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
wreszcie do Ciebie dotarlam i od razu na hiacynty trafilam. Musze sie porozgladac dokladniej ale dopiero jak mi sie Internet naprawi
macham lapka i zaznaczam, by byc na bierzaco
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anitka 16:34, 16 sty 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Fajnie zestawianie - wiosna w domu, a za oknem zima. U nas od dwóch godzin sypie i zrobiło się biało. Przypomniałam sobie, że cebulki hiacyntów niebieskich też mam kupione w B na jesień, ale moje czekają w jeszcze garażu w opakowaniu. Chyba najwyższa pora obudzić je do życia
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Magleska 19:37, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18274
Basilikum napisał(a)
wreszcie do Ciebie dotarlam i od razu na hiacynty trafilam. Musze sie porozgladac dokladniej ale dopiero jak mi sie Internet naprawi
macham lapka i zaznaczam, by byc na bierzaco

Cieszę się ,że dotarlaś
Hiacynty z godziny na godzinę coraz bardziej rozkwitają ,a jak pachną
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:42, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18274
Anitka napisał(a)
Fajnie zestawianie - wiosna w domu, a za oknem zima. U nas od dwóch godzin sypie i zrobiło się biało. Przypomniałam sobie, że cebulki hiacyntów niebieskich też mam kupione w B na jesień, ale moje czekają w jeszcze garażu w opakowaniu. Chyba najwyższa pora obudzić je do życia

Wyciągnęłaś już je z garażu ....u nas też sypie i ziiiiimnoooo
W następnym sezonie też kupię sobie cebule ,żeby sama szybciej mieć wiosnę oby

Zmieniłam jedną lampkę na reflektorek ( tą co plotek połamał ) i jestem zachwycona efektem - jak zrobi się cieplej ,to resztę lampek w skalniaku powymieniamy na reflektorki
Zdjęcia nie oddają uroku
Tu z reflektorkiem

A tu stare lampki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 21:24, 16 sty 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Madzia z reflektorkami zdecydowanie na plus. Super efekt. A hiacynta czuje na odległość
____________________
Dorka Zakręcony ogród
jolanka 21:35, 16 sty 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Przypomniałaś mi, ze mam trochę nieposadzonych cebulek tulipanów Muszę cos z nimi zrobić, doniczki się kłaniaja.

Reflektorki super, lubię światło w ogrodzie. Nabiera wtedy takiej tajemniczej aury
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Kasia_CS 21:39, 16 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
oo nie pomyślałam, że przecież mozna sobie hiacynty w domku posadzić z cebul, niekoniecznie ze sklepu W jednej z moich biedronek chyba nawet coś zostało, to może jeszcze dorwę coś za bezcen
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies