Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:20, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
anpi napisał(a)
Bardzo fajny pomysł na stroiki w tych koszyczkach,wtykałaś wszystko w gąbkę florystyczną? Czymś obciążałaś dodatkowo?Ładne kompozycje
i klonikami niezmiennie się zachwycam

Aniu bardzo dziękuję
stroiki ...do koszyków powkładałam kamienie i gąbkę florystyczną .... i jeszcze trytytkami spinałam kwiaty do gałęzi świerkowych ...tyle ...
.cieszę się ,że pomimo ,że proste i takie standartowe ,to jednak Wam się spodobały
czar kloników trwa



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anka_ 21:21, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Jesienne wydanie twojego ogrodu jest super Magdo. Klony czarują. Psica w locie bombowa. Ale najbardziej urzekają mnie twoje widoki...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Magleska 21:30, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Aurelllia napisał(a)
Ale psinka przeszczęśliwa - aż się chce takiego pieska Widoki jesienne cudne i jak się na rabatach już zagęściło

Aurelia ....dziękuję bardzooo .
... mój piesek jest bardzo fajny ,ale adhd straszne wymaga wybiegania ,treningów itp ....teraz niestety za mało czasu jej poświęcam i się nudzi -
z moim czasem krucho ,ale jak miałam go więcej ,to codziennie długi spacer i jeszcze męczenie psa piłką , do tego treningi posłuszeństwa na zajęciach z innymi psami itp....
teraz biedna musi się dostosować do okrojonego czasu
a na rabatach busz....na wiosnę znowu rewolucje drobne będą


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:31, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ale za to jak się świetnie bawi


sylwia_slomczewska napisał(a)

Nie podejrzewam, że już zakwitnie, ale to będzie widać już teraz bo pączki na korze już są Madzia , a dopiero wiosną na masie przybierają i się rozwijająWięc go obejrzyj czy ma jakieś

ooooo....jutro jak wrócę ,lecę go oglądać z bliska
ale raczej nie liczę na kwitnienie takiego młodziaka
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:34, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
effka napisał(a)
Madziu, to nie mój pomysł, ja taka sprytna nie jestem. To Ewa Anda tak świetnie zaplanowała te rabaty wyspowe. Jestem jej bardzo wdzięczna
Nie pomogę w planowaniu u Ciebie ale dziewczyny jak rzucisz hasło na pewno coś wymyślą
Ściskam! Więcej wolnych chwil życzę

dzięki Ewa na razie nie rzucam hasła ....bo jedynie wieczorkiem mam chwilkę ,żeby tu zajrzeć ....ale zimą bedzię więcej czasu ,to będę wszystkie mądre głowy prosić o porady
na razie przelecę fotki z tego ogrodu co zalinkowałaś u siebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:34, 08 lis 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Jak nie okryjesz tych cudnych klonów na pierwszą zimę, nakopię do szmat zobaczysz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 21:44, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Monia81 napisał(a)
Madzia piękna jesień u Ciebie, przebarwień moc i te widoki... ooo i czytam, że w zimie będziesz myśleć nad zmianami??? oj to będzie się działo wiosną


dziękuję Monia
widziałam jak pięknie przygotowałaś pas pod trawy i przygotowałaś nową rabatę.... fiufiu ....


dziś postanowiłam nadrobić u siebie ,bo znowu skrócony czas mam na forum

buziaki



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:47, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
anka_ napisał(a)
Jesienne wydanie twojego ogrodu jest super Magdo. Klony czarują. Psica w locie bombowa. Ale najbardziej urzekają mnie twoje widoki...

Aniu bardzo dziękuję
jesień w tym roku jest wyjątkowo piękna ,kolorowa ,słoneczna ,ciepła ....
ciekawe jaka zima będzie ....
widoki mnie też urzekają ...jak wnerwia mnie ogród ,to patrzę dalej

nie wiem czy się nie powtarzam ,ale fotki mi się kończa

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:49, 08 lis 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
sylwia_slomczewska napisał(a)
Jak nie okryjesz tych cudnych klonów na pierwszą zimę, nakopię do szmat zobaczysz

haha ok.....postaram sie okryć ....wołaj głośno ,jak u siebie zaczniesz okrywanie
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anka_ 21:58, 08 lis 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dalsze widoki cudowne, ale na tą mordkę można się patrzeć godzinami.

____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies