Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 18:48, 12 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Anitka napisał(a)
Madzia zagląda, choc nie zawsze pisze, bo nie lubię z telefonu. U nas też śniegiem sypnęło wieczorkiem.
Fajnie te płyty wyglądają. Wiesz tak sobie pomyślałam patrząc na twe cudne widoki i ten żywopłot cisowy i co by odejść od sadzenia pod linijkę i nadać mu takiej "naturalności i dynamiki", ale nie wiem czy to dobry kierunek. Utworzyłabym z niego żywopłot, ale nie formowałabym go na równo od góry, tylko zrobiła taką falę tak jak te pagórki w dali tylko bardziej przemyślaną. Coś w stylu jak u Agnieszki z Jurajskiego ogrodu.


Anitko bardzo fajny pomysł bardzo mi się w Jurajskim ten zywopłot podoba

muszę Agi spytać ,czy się nie pogniewa jak odgapię ….


ciekawe ,czy te cisy tam odżyją ….muszę kupić im korzonka lub startową magiczną siłę ….ach ...żeby w piątek była ładna pogoda …..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:55, 12 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
dana1s napisał(a)
No kochana przeróbki idą pełną parą. Lubię zmieniać przestrzeń, człowiek ma co jakiś czas nowy obraz za oknem
Bardzo lubię Twoją ogrodową geometrię, mam czasami uczucie że po ogrodzie mozna poznać nasze charaktery. Czuję, że jesteś bardzo poukładana, zdyscyplinowana i porządna Zupełnie jak nie ja
Buziaki i dużo sił do pracy


Danusiu dziękuję
a z tym moim poukładaniem ,to tak nie do końca ….hihi ….mam na pewno jakieś swoje wariacje ,typu poukładane w szafkach ,czy inne schizy odnośnie porządku .....

ale w ogrodzie planuje mieć chaos w geometrycznych kształtach ,te wszystkie nasadzenia pod linijkę będę zmieniać ….
...bardzo podobają mi się te nowoczesne ,minimalistyczne ogrody u innych ,ale u mnie się nie sprawdzają -jakoś smutno mi rezygnować z nowych roślin ,kwiatów ….
kolorów …..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:57, 12 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
AngelikaX napisał(a)
Kobieta Robocup normalnie
Co do stip to może jako towarzystwo hakonki... ładnie fakturą liści będa ze sobą grały


Angela jaki robocop hihi ….po prostu do skutku będę zmieniać

a hakonki hmmm -tez fajny pomysł -mam ich dużo w skalniaku i nie chcą tam rosnąć ….


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 22:14, 12 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)


Danusiu dziękuję
a z tym moim poukładaniem ,to tak nie do końca ….hihi ….mam na pewno jakieś swoje wariacje ,typu poukładane w szafkach ,czy inne schizy odnośnie porządku .....

ale w ogrodzie planuje mieć chaos w geometrycznych kształtach ,te wszystkie nasadzenia pod linijkę będę zmieniać ….
...bardzo podobają mi się te nowoczesne ,minimalistyczne ogrody u innych ,ale u mnie się nie sprawdzają -jakoś smutno mi rezygnować z nowych roślin ,kwiatów ….
kolorów …..


Madziu, jak to dobrze że nie planujesz minimalistycznie .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
alis 06:40, 13 mar 2019


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Madziu, podziwiam i pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
DorKa 13:42, 13 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Gotowa na piękny weekend ? Pozdrawiam słonecznie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Magleska 13:48, 13 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Agata uznałam ,że nie będę z sobą walczyć minimalizm pooglądam i będę piać z zachwytu u innych

Alu budzisz się lecę do Ciebie


Dorka…..chciałabym piękny weekend …...bardzoooo ale coś mnie przeziębienie rozkłada …. nałykałam się specyfików i czekam na poprawę ….oby do piątku mi przeszło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 14:01, 13 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Magleska napisał(a)
Agata uznałam ,że nie będę z sobą walczyć minimalizm pooglądam i będę piać z zachwytu u innych

Alu budzisz się lecę do Ciebie


Dorka…..chciałabym piękny weekend …...bardzoooo ale coś mnie przeziębienie rozkłada …. nałykałam się specyfików i czekam na poprawę ….oby do piątku mi przeszło


Madzia do weekendu masz jeszcze kilka dnia więc dasz radę! W końcu jesteś Superwoman
____________________
Dorka Zakręcony ogród
basia3012 17:26, 13 mar 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Magleska napisał(a)

Asiu dzięki -lecę zobaczyć
potrzebuję porady jaka trawa będzie dobrze wyglądać jako najniższe piętro -obok stipy ?


ten maziaj na beżowo to stipa ,
a ten na zielono …..nie mam pomysłu jaka trawka obok stipy fajnie wygląda ….
tam będą kwiaty pomiędzy trawami -na kulki nie patrz -nie będzie liniowych nasadzeń ,tylko plamiaste ….
tzn.... będzie chaos w geometrii



i nie mam na razie pomysłu ,gdzie moje inversy przesadzić ….lubię je i muszę im miejscówkę znaleźć



Też Madziu, jak nasza koleżanka, przed stipą widziałabym kostrzewę np. evergold a może konwalniki(?).
Fajne plany, tylko ta zimnica. Ja też chora, nie mówię tylko skrzypię.
Dzięki za odwiedziny. Zdrówka życzę i pogody.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
wiklasia 18:25, 13 mar 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
zdrowiej moja Panno
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies