Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem

Magleska
Img 5849

Dodany 11:18, 15 mar 2019
wiklasia napisał(a)
Ten brzozowy zagajnik to będzie cud, miód orzeszki

Wiklasiu oby ….na razie sobie poplanuję na fotkach ,bo uziemiona w domu jestem

inka74 napisał(a)
Zdrowia dużo życzę!

dziękuję mam nadzieję ,że ze 3 dni poleżę i mi przejdzie

effka napisał(a)
Jeszcze raz zdrówka!!!

Dzięki

Anitka napisał(a)

To było za piękne, żeby się sprawdziło. Tyle osób miało być na spotkaniu na targach a tu przeziębienia plany krzyżują. Kuruj się. Zdrówka życzę. Buziaków nie przesyłam, bo nie chcę się zarazić Jestem kierowcą i jak mnie rozłoży to nikt od nas nie pojedzie

Anitko nadrobimy na innych targach …..może ,gdzieś będą bliżej

dużo fotek zróbcie ,pliss

mrokasia napisał(a)
Magda, co ja czytam? Choroba? A kysz!!!

Kasiu niestety.... - przez kilka dni myślałam ,że sama się wykuruję ,ale bez antybiotyku ani rusz ….do przyszłego piątku siedzę w domu …

Dodany 11:21, 15 mar 2019
Ojojoj kuruj się Madziu,zdrówka życzę zdążymy ze wszystkim ...jeszcze w marcu pogoda ma być różna....
Pozdrawiam

Dodany 11:26, 15 mar 2019
Magda zdrowie najważniejsze, nie zapowiadają na razie nagłego wybuchu wiosny a raczej jeszcze trochę sobie poczekamy. Wszystko nadgonisz, ja niby zdrowa a też siedzę na czterech literach bo pogoda nie pozwala

Dodany 11:55, 15 mar 2019
Wszystko zrobisz na spokojnie, nic nie goni, póki co zimno, jak dzien sie jeszcze wydłuzy i będzie cieplej ( koniec marca/ kwiecien) to zobaczysz jak się nadgoni robotę

Tymczasem zdrowiej kochana i tak jest zimno,więc nie aż taki ból, że się nie robi w ogrodzie , no nie ?

Dodany 12:14, 15 mar 2019
Madzia to planuj, bo jak by co jeszcze masz czas plany pozmieniać lub dopracować w detalach. Ja wczoraj pod ciemiernika na rabacie cztery dołki kopałam , gdzie nie grzebłam to już cos rosło, skleroza, a miałam plany ciemierników tam nadosadzać ....tylko gdzie jak wszędzie coś rośnie

Fotki pocykam
Magleska
Img 5849

Dodany 12:14, 15 mar 2019
Wiola Asia Daria dziękuję Kochane za odwiedziny

naprawdę nie mam ciśnienia na pracę jak jest tak zimno ….nic mnie nie goni ,a sama też już wiele odpuszczam ………
…. przynajmniej na razie ,bo nie mam siły robić hihi

oglądam sobie fotki roślin ,które mam -ich wysokości -żeby jakoś piętrowo je spasować …. itp. itd. …..i leżę pod kocykiem z gorącą herbatką obok ….

Dodany 12:18, 15 mar 2019
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia to planuj, bo jak by co jeszcze masz czas plany pozmieniać lub dopracować w detalach. Ja wczoraj pod ciemiernika na rabacie cztery dołki kopałam , gdzie nie grzebłam to już cos rosło, skleroza, a miałam plany ciemierników tam nadosadzać ....tylko gdzie jak wszędzie coś rośnie

Fotki pocykam

Sylwia wiesz jak to z tymi planami wychodzi ….planujesz jedno ,a przy sadzeniu żaróweczka się zapala ,że tak ,czy tak będzie lepiej hihi ….

na razie po fotkach mniej więcej lokalizuje ,co i gdzie jest …

.teraz mam tydzień laby przymusowej ,więc będę Was Wszystkie zamęczać pomysłami hihi

Dodany 12:51, 15 mar 2019
Tylko wzdycham, tyle pracy przez Tobą, podziwiam!

Dodany 18:59, 15 mar 2019
Dużo zdrówka przesyłam

Dodany 19:15, 15 mar 2019
Najważniejsze, że są plany, wiesz co i jak a teraz zdrowiej, bo się jeszcze więcej doprawisz, a pogoda w kratkę, u nas całe dnie pada deszcz, nawet teraz.