Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 11:18, 15 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
wiklasia napisał(a)
Ten brzozowy zagajnik to będzie cud, miód orzeszki


Wiklasiu oby ….na razie sobie poplanuję na fotkach ,bo uziemiona w domu jestem


inka74 napisał(a)
Zdrowia dużo życzę!


dziękuję mam nadzieję ,że ze 3 dni poleżę i mi przejdzie


effka napisał(a)
Jeszcze raz zdrówka!!!


Dzięki


Anitka napisał(a)




To było za piękne, żeby się sprawdziło. Tyle osób miało być na spotkaniu na targach a tu przeziębienia plany krzyżują. Kuruj się. Zdrówka życzę. Buziaków nie przesyłam, bo nie chcę się zarazić Jestem kierowcą i jak mnie rozłoży to nikt od nas nie pojedzie


Anitko nadrobimy na innych targach …..może ,gdzieś będą bliżej

dużo fotek zróbcie ,pliss

mrokasia napisał(a)
Magda, co ja czytam? Choroba? A kysz!!!


Kasiu niestety.... - przez kilka dni myślałam ,że sama się wykuruję ,ale bez antybiotyku ani rusz ….do przyszłego piątku siedzę w domu …
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 11:21, 15 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Ojojoj kuruj się Madziu,zdrówka życzę zdążymy ze wszystkim ...jeszcze w marcu pogoda ma być różna....
Pozdrawiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Margerytka40 11:26, 15 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magda zdrowie najważniejsze, nie zapowiadają na razie nagłego wybuchu wiosny a raczej jeszcze trochę sobie poczekamy. Wszystko nadgonisz, ja niby zdrowa a też siedzę na czterech literach bo pogoda nie pozwala
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
SlonecznyOgrod 11:55, 15 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Wszystko zrobisz na spokojnie, nic nie goni, póki co zimno, jak dzien sie jeszcze wydłuzy i będzie cieplej ( koniec marca/ kwiecien) to zobaczysz jak się nadgoni robotę

Tymczasem zdrowiej kochana i tak jest zimno,więc nie aż taki ból, że się nie robi w ogrodzie , no nie ?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
sylwia_slomc... 12:14, 15 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Madzia to planuj, bo jak by co jeszcze masz czas plany pozmieniać lub dopracować w detalach. Ja wczoraj pod ciemiernika na rabacie cztery dołki kopałam , gdzie nie grzebłam to już cos rosło, skleroza, a miałam plany ciemierników tam nadosadzać ....tylko gdzie jak wszędzie coś rośnie

Fotki pocykam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 12:14, 15 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Wiola Asia Daria dziękuję Kochane za odwiedziny


naprawdę nie mam ciśnienia na pracę jak jest tak zimno ….nic mnie nie goni ,a sama też już wiele odpuszczam ………
…. przynajmniej na razie ,bo nie mam siły robić hihi

oglądam sobie fotki roślin ,które mam -ich wysokości -żeby jakoś piętrowo je spasować …. itp. itd. …..i leżę pod kocykiem z gorącą herbatką obok ….




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 12:18, 15 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia to planuj, bo jak by co jeszcze masz czas plany pozmieniać lub dopracować w detalach. Ja wczoraj pod ciemiernika na rabacie cztery dołki kopałam , gdzie nie grzebłam to już cos rosło, skleroza, a miałam plany ciemierników tam nadosadzać ....tylko gdzie jak wszędzie coś rośnie

Fotki pocykam


Sylwia wiesz jak to z tymi planami wychodzi ….planujesz jedno ,a przy sadzeniu żaróweczka się zapala ,że tak ,czy tak będzie lepiej hihi ….


na razie po fotkach mniej więcej lokalizuje ,co i gdzie jest …

.teraz mam tydzień laby przymusowej ,więc będę Was Wszystkie zamęczać pomysłami hihi



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 12:51, 15 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Tylko wzdycham, tyle pracy przez Tobą, podziwiam!
____________________
deszczowymaj 18:59, 15 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Dużo zdrówka przesyłam
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
gosika67 19:15, 15 mar 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Najważniejsze, że są plany, wiesz co i jak a teraz zdrowiej, bo się jeszcze więcej doprawisz, a pogoda w kratkę, u nas całe dnie pada deszcz, nawet teraz.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies