Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 15:21, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
inka74 napisał(a)
Z doświadczenia wiem, że inny rozmiar lub kolor drażni, nawet jak jest obok po całości. Ja nie wiem jak to zrobiłam ale kupiłam płyty na tył w różnych kolorach. Jak jest sucho - nie widać tak mocno. Jak popada - masakra, będę zmieniać niestety.


Iwonka widziałam je u Ciebie -faktycznie trochę się różnią ,ale może po czasie im się kolor wyrówna ? chociaż …..nie wiem -kiedyś musiałam kafelki dokupić do domu i też ile ceregieli było ,jak okazało się ,ze inny odcień …. to musiałam szukać i czekać długo na takie ,co były z jednej parti


poprzymierzam te płyty -może w czwartek mi się uda -cyknę fotkę i powiecie ,czy głupio ,czy ok

w sumie róznica ok 5 zł na 1 sztuce -może faktycznie nie warto oszczędzać i zrobić z jednakowych hmmm

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:21, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Kasiolaaa napisał(a)
a ja bym dala po calej dlugosci dobrze chodzic bedzie po nich tym sposobem oszczedzajac trawnik


Kasiu dzięki -utwierdziłaś mnie w tym ,że to dobry pomysł
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:25, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
mrokasia napisał(a)


Fakt, bałagan straszny, że też się nie wstydzisz takich zdjęć pokazywać!!!


Swoją drogą ja nie wiem jak Wy to robicie, że nie macie kurzu na meblach i ozdobach tarasowych, u mnie zawsze wszystko zakurzone i pajęczynami obrośnięte...


Kasiu nie przyglądasz się hihi ….u mnie też zakurzone ,może na szarym nie widać .....albo zdjęcie skadrowane




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
anulajda 16:42, 18 mar 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3760
Madziu zdrowiej Kochana a różnica między cisem Hicksii a Hilli jest taka że te pierwsze owocują a drugie nie,ja bardziej wolę te pierwsze bo prócz urokliwych czerwonych owocków mają też sztywniejsze gałązki.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
HannaR 16:55, 18 mar 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Kasia_CS napisał(a)
Chodzi o to, że odmiana Hicksii ma gałązki rosnące do góry, przez co nie da się uzyskać kuli mimo cięcia. Baccata ma gałązki układające się poziomo, przez co można uzyskać poduchę/kulę - i tyle

Jeśli tylko "tyle" to ok. Mam jednak nieodparte wrażenie, że Toszka ich nie polecała nawet na żywopłoty. Cóż, u mnie jest już Hicksii.

Kilka razy tak było, że kupiłam jakąś odmianę rośliny, po czym przeczytałam, że ktoś jej nie poleca. Chyba będę musiała wykorzystać te wszystkie rady w kolejnym życiu...

A swoją drogą, gdzie jest Toszka? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Magleska 18:19, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
anulajda napisał(a)
Madziu zdrowiej Kochana a różnica między cisem Hicksii a Hilli jest taka że te pierwsze owocują a drugie nie,ja bardziej wolę te pierwsze bo prócz urokliwych czerwonych owocków mają też sztywniejsze gałązki.

Aniu fajnie Cię widzieć

zdrowieję powoli ….może inaczej -jak leżę ,to czuje się bardzo dobrze ….później wstaję i już tak nie jest ...hmmm jakas słaba jestem jeszcze …

Aniu -zadowolona jesteś z tych swoich wiśni ? -bo ja szukam im miejsca -znowu je wykopałam -na razie są zadołowane a 2 są w donicach …….podobno mogą wielkie do 10m urosnąć i podobno cięciem ich się nie da utemperować …..jakie jest Twoje zdanie na ich temat -Ty je masz już długo ,prawda ?

.i nie wiem ,czy się ich pozbyć -czy jednak znaleźć im miejsce


dzieciaki zrobiły mi niespodziankę zakupiły mi kwiatuchów wiosennych …kochani są ,wiedzieli jak mi sprawić radochę

może jutro je posadzę ….









____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 18:20, 18 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Jeśli kostka jest to nie ma o czym mówić. Będzie fajne podkreślenie geometrycznych placykow z płyt i ścieżek. Twarda jesteś z tym kurowaniem się - ja bym w kołdrze pewnie w ogrodzie grzebała
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 18:21, 18 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
O i kwiatuchy jakie energetyczne!
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 18:25, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
HannaR napisał(a)

Jeśli tylko "tyle" to ok. Mam jednak nieodparte wrażenie, że Toszka ich nie polecała nawet na żywopłoty. Cóż, u mnie jest już Hicksii.

Kilka razy tak było, że kupiłam jakąś odmianę rośliny, po czym przeczytałam, że ktoś jej nie poleca. Chyba będę musiała wykorzystać te wszystkie rady w kolejnym życiu...

A swoją drogą, gdzie jest Toszka? Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...



Haniu u mnie tez te są …..pożyjemy ,zobaczymy ….nie zamierzam ich wymieniać -chyba ,że padną same

faktycznie Toszki nie widać …..Toszko ,gdzie jesteś ...wracaj do nas


znowu chwalę się prezentem






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:30, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
AnkaK napisał(a)
Jeśli kostka jest to nie ma o czym mówić. Będzie fajne podkreślenie geometrycznych placykow z płyt i ścieżek. Twarda jesteś z tym kurowaniem się - ja bym w kołdrze pewnie w ogrodzie grzebała


Ania jakbym się dobrze czuła ,to uwierz ,tez bym grzebała …....ale wiem z doświadczenia ,że jak za szybko ruszę ….to zaraz padnę na dużo dłużej …..a tego nie chcę -bo mam dużo robót ogrodowych w planie

więc do czwartku mam zamiar grzecznie leżeć i nadrabiać forum

a kwiatuchy ,to prezent …..ciekawe co im po głowie chodzi-tak bez niczego i za nic hmmmm podejrzane hihi



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies