Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Margerytka40 18:33, 18 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Madziu, podobnie jak dziewczyny myślę, że przedłużenie ścieżki to dobry pomysł a co do wielkości to tak jak masz zamiar poprzymierzaj i zobacz w realu jak to będzie wyglądało. Kwiatuchy cieszą oczy gdy w ogrodzie koloru niewiele, trafiony prezent
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AnkaK 18:35, 18 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Jejku, kiedy moi sami z siebie wpadną na taki pomysł ale masz już te mniejsze płyty bo się zgubiłam chyba?
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 18:44, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Margerytka40 napisał(a)
Madziu, podobnie jak dziewczyny myślę, że przedłużenie ścieżki to dobry pomysł a co do wielkości to tak jak masz zamiar poprzymierzaj i zobacz w realu jak to będzie wyglądało. Kwiatuchy cieszą oczy gdy w ogrodzie koloru niewiele, trafiony prezent


Asiu ucieszyłam się bardzo nie wiem co się z nimi stało ,ktoś mi dzieci podmienił …..

płyty w czwartek poprzymierzam -cyknę fotę z lewej prawej góra i dół i się zobaczy

a dziś jak synowi powiedziałam ,że skrzynie przenosimy -po raz czwarty chyba ,to padł ze śmiechu -bo już w zeszłym roku mówiłam ,że ostatni raz hihi …

no cóż -jak mi się koncepcja zmnieniła

lecę do Ciebie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:46, 18 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
AnkaK napisał(a)
Jejku, kiedy moi sami z siebie wpadną na taki pomysł ale masz już te mniejsze płyty bo się zgubiłam chyba?


Ania ja mam stare dzieci 14 i 23 Twoje to muszą chyba jeszcze sporo urosnąć

tych mniejszych płyt mam tylko 8 -więc i tak musze dokupić ….jeśi zdecyduje się na większe -to te 8 przyda mi się do warzywnika -nic się nie zmarnuje

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 20:19, 18 mar 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
sliczne kwiatuszki
Kuruj sie, bo ogrod czeka
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 21:07, 18 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Madzia co do obrzeży rabat nie obiecuj sobie zbyt wiele po jakimkolwiek materiale. Trwałego efektu nie będzie....choc może u Ciebie będzie tylko u mnie jakoś nie ma.
Krwty zbombardowały i obrzeża z kostki i z cegły, zasypane ziemią, po zimie jedne kostki wyżej drugie niżej. Trawa może nie tk wrasta pomiędzy rośliny, ale i tak na kostkę czy cegłę się pcha, trzeba obcinać, albo kancikować jeśli na efekcie zależy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
inka74 21:34, 18 mar 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Magleska napisał(a)


Iwonka widziałam je u Ciebie -faktycznie trochę się różnią ,ale może po czasie im się kolor wyrówna ? chociaż …..nie wiem -kiedyś musiałam kafelki dokupić do domu i też ile ceregieli było ,jak okazało się ,ze inny odcień …. to musiałam szukać i czekać długo na takie ,co były z jednej parti


poprzymierzam te płyty -może w czwartek mi się uda -cyknę fotkę i powiecie ,czy głupio ,czy ok

w sumie róznica ok 5 zł na 1 sztuce -może faktycznie nie warto oszczędzać i zrobić z jednakowych hmmm

różnią się niestety te moje i to bardzo. Już nawet zeszlifować próbowałam ale one nie są barwione powierzchniowo

Kobieto, wykuruj się najpierw.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
anulajda 15:41, 19 mar 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3760
Magleska napisał(a)

Aniu fajnie Cię widzieć

zdrowieję powoli ….może inaczej -jak leżę ,to czuje się bardzo dobrze ….później wstaję i już tak nie jest ...hmmm jakas słaba jestem jeszcze …

Aniu -zadowolona jesteś z tych swoich wiśni ? -bo ja szukam im miejsca -znowu je wykopałam -na razie są zadołowane a 2 są w donicach …….podobno mogą wielkie do 10m urosnąć i podobno cięciem ich się nie da utemperować …..jakie jest Twoje zdanie na ich temat -Ty je masz już długo ,prawda ?

.i nie wiem ,czy się ich pozbyć -czy jednak znaleźć im miejsce


dzieciaki zrobiły mi niespodziankę zakupiły mi kwiatuchów wiosennych …kochani są ,wiedzieli jak mi sprawić radochę

może jutro je posadzę ….












Kochane masz dzieci wiedzą jak mamusię uszczęśliwić
A odnośnie wiśni Burgundy R.ja je bardzo lubie kupiłam je malutkie za grosze aby mi szybko przesłoniły od ulicy taras a te 10 metrów co piszesz to chyba wtedy by osiągneły jak bym je dopieszczała nawozami i podlewała regularnie,moje po pięciu latach bez cięcia maja max 2,5 metra wysokości korony .Jestem zdania że nic w ogrodzie nie jest wieczne a jak zawadzać będą wielkoścą to poprostu skróce koronę i tyle albo całkowicie usunę z ogrodu i posadze coś innego ale teraz są spoko, nie chorują żadne robaczki się ich nie imaja, wiosną pięknie kwitną.
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Magleska 17:05, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
Basilikum napisał(a)
sliczne kwiatuszki
Kuruj sie, bo ogrod czeka

Iza kuruję się cały czas ….już mi lepiej ,ale jeszcze jestem słaba -posadziłam te parę kwiatuszków ( w garażu sadziłam ,żeby nie było ...tylko wyniosłam na zewnątrz )i czuję się padnięta ,jakbym co najmniej 5 drzew przesadziła






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 17:11, 19 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18112
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia co do obrzeży rabat nie obiecuj sobie zbyt wiele po jakimkolwiek materiale. Trwałego efektu nie będzie....choc może u Ciebie będzie tylko u mnie jakoś nie ma.
Krwty zbombardowały i obrzeża z kostki i z cegły, zasypane ziemią, po zimie jedne kostki wyżej drugie niżej. Trawa może nie tk wrasta pomiędzy rośliny, ale i tak na kostkę czy cegłę się pcha, trzeba obcinać, albo kancikować jeśli na efekcie zależy


Sylwuś nic nie jest wieczne …..i wiadomo ,że o wszystko trzeba dbać ,poprawiać itp....

wyciągnęłam poduchy na taras -chociaż przez okno będzie ładniej ale coś tu chcę dopieścić ….tylko sama nie wiem jak






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies