Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 06:03, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
effka napisał(a)
Ah kuszą te carexy, może w końcu je kupię. Widziałam w LM.


Ewa ja je bardzo lubię -ładnie się rozrastają i najważniejsze .....bez problemu je wykopałam i podzieliłam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 06:07, 22 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
apropo traw jakie trawy mogla bym dac pod w nozki hortek myslalam o rozplenicy japonskiej ale sama niewiem co moze hakonki czy tak jakies rozplenice mam dwie ale cos u mnie ani razu w ciagu 4 lat nie zakwitla
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Magleska 06:08, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
AnkaK napisał(a)
Oj podziwiam Was. Ja bym chyba padła na takiej zmianowej pracy. Mam nadzieję, że sobota będzie ładna, ale po całym tygodniu muszę się fizycznie wyżyć, więc ani halny, ani grad mnie nie Powstrzyma! Rabata miodzio, wszystkie Twoje roszady bardzo mi się podobują


Aniu dziękuję ,cieszę się ….

ja wolę taki tryb pracy ,może to kwestia przyzwyczajenia -jakbym pracowała codziennie po 8 godzin ,to nic bym w tygodniu nie była wstanie zrobić ….

sobota wg prognoz ma być ładna podziałasz
Miłego dnia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:13, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
SlonecznyOgrod napisał(a)



Bardzo dziękuję

Fajnie, że Ci przeszło jeszcze przed zakładanym czasem (no bo dzisiaj czwartek) i juz sobie troche podziałałaś ogrodowo.
Ja jako człowiek po przejściach szybko wychwytuję pewne nastroje, zwracam na to uwagę chyba z empatii, nawet napisane gdzieś między wierszami.
Miło jak ma się wsparcie bliskich


Daria staram się nie szaleć za mocno -ubrana jestem jak w zimie -czapka ,szalik ,kurtka ,przewiązany polar w pasie ,żeby gdzieś mnie nie zawiało ...więc uważam na siebie ….nie robię na akord -co chwilę robię przerwy itp. itd.

buziaki dla Ciebie i kciukam cały czas
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:18, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Kasiolaaa napisał(a)
apropo traw jakie trawy mogla bym dac pod w nozki hortek myslalam o rozplenicy japonskiej ale sama niewiem co moze hakonki czy tak jakies rozplenice mam dwie ale cos u mnie ani razu w ciagu 4 lat nie zakwitla



Kasiu wiesz ,że ze mnie żaden znawca

zależy ile masz miejsca pod hortkami …..i jaką chcesz wysokość trawek

rozplenice są potfory …ale jak masz miejsce ,to sa śliczne -tylko późno startują wiosną ,więc dość długo jest łyso …..i one najładniej w słońcu rosną -przynajmniej u mnie na skalniaku

hakonki też są śliczne ,ale u mnie jakoś słabo na razie rosną -więc nie wiem sama ...


ja będę dawać Ice dance pod hortki -bo te u mnie rosną jak głupie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 06:22, 22 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
oooo swietny pomysl moze i ja je zastosuje no miejsca nie bedzie za duzo ale wszystko wyjdzie w praniu
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kasiolaaa 06:29, 22 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
chociaz pierwotnie myslalam o czyms troszke dluzszym zwiewniejszym
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
SlonecznyOgrod 08:55, 22 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
To dobrze, że tak rozsądnie się ubierasz, no i właśnie pomału z przerwami, bo osłabienia nie ma co jeszcze osłabiać
Swoją drogą nieźle musiało Cię rozłożyć , może to jakiś wirus grypy złapałaś.

Fajnie, że masz odczułaś wsparcie a to bratki a to przenoszenie skrzyń może bez problemu pójdzie Miłe to, niby drobiazg a jak cieszy.

To powiedz kochana trawki brązowe masz w tych brzózkach i z czymś będziesz je łączyć?
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kawa 09:02, 22 mar 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911

działasz jak widzę
ja pod hortkami posadzę carexa variegata
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 09:12, 22 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa ja je bardzo lubię -ładnie się rozrastają i najważniejsze .....bez problemu je wykopałam i podzieliłam

Chyba podjadę dzisiaj do LM i kupię dwie sztuki, jak urosną to sobie podzielę.
Dzisiaj właśnie będę dzielić wielkie kępy carexów ID i Beatles.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies