Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

eVka 09:28, 22 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu pod hortki carexy. Wszystkie piękne. Wybierz, te które Ci się najbardziej podobają. Turzyce są fajne bo zimozielone
____________________
AngelikaX 11:38, 22 mar 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)


Angela .....oj z tymi pokładami energii ,to tak nie do końca -właściwie to tydzień nic nie robiłam ,ani w domu ,ani w ogrodzie

robię kiedy mam chęć ,czas ,siłę itp...jak mam dość ,to nie przeciągam ,tylko rzucam łopatę i kończę robotę

kulki chciałabym połączyć -jak przeżyją i ćma ich nie zeżre

takie piny był troszkę moją inspiracją
https://pl.pinterest.com/pin/662099582697048857/
https://pl.pinterest.com/pin/26388347802470503/



Oj to dużo Ci nie brakuje, jak się bujną to najpóźniej w przyszłym sezonie będą się stykać

I to jest dobre podejście, jak są chęci pracujemy, jak nie ma... czekamy az się pojawią
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AngelikaX 11:40, 22 mar 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Magleska napisał(a)














Te cyprysiki, jak korony brzóz nabiorą masy, to licz się z tym, że w zieleń będą wpadać... przynajmniej u mnie takie są A znów na innej rabacie gdzie słońca dużo ładne żółciutkie
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Magleska 16:32, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Kasiolaaa napisał(a)
oooo swietny pomysl moze i ja je zastosuje no miejsca nie bedzie za duzo ale wszystko wyjdzie w praniu


Kasiu mi odpowiada w nich to ,że w zimie tez są ładne -szybko się rozrastają i z kilku sadzonek już w tym sezonie mam pełno swoich ,nawet aż za dużo

jutro zamierzam z nimi zrobić porządek

możesz się teraz pośmiać z mojej kreatywności tylko monitora nie opluj

ławka w zagajniku brzozowym ( tymczasowa oczywiście ) coś prostego -może betonowego tam bym chciała....




dzisiaj robiłam ten kawałek
przesadzanie w przygotowanej rabacie jest naprawdę fajne ...ziemia pulchna ,szło mi super
za pseudo ławką widać gąszcz Ice dance

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:41, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
SlonecznyOgrod napisał(a)
To dobrze, że tak rozsądnie się ubierasz, no i właśnie pomału z przerwami, bo osłabienia nie ma co jeszcze osłabiać
Swoją drogą nieźle musiało Cię rozłożyć , może to jakiś wirus grypy złapałaś.

Fajnie, że masz odczułaś wsparcie a to bratki a to przenoszenie skrzyń może bez problemu pójdzie Miłe to, niby drobiazg a jak cieszy.

To powiedz kochana trawki brązowe masz w tych brzózkach i z czymś będziesz je łączyć?


Daria właśnie jakiś wirus u nas szaleje i co chwilę kogoś rozkłada dziś coś moja córa niewyrazna ….zostawiłam ją w domu i nafaszerowałam lekami …


te trawki w brzozach zamierzam łączyć z pomarańczową trojeścią bulwiastą ,żółtymi i kremowymi krwawnikami i jeszcze białymi kwiatami -chcę ,żeby tam były kolory : brąz ,żółty ,pomarańcz ,biały

przy cisach mam miskanty ML i memory …..
tu widać Ml


a tu na końcu jest Memory ,który tam dalej na lewo też się powtarza

jutro będę tu dalej mieszać w roślinach




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:48, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Kawa napisał(a)

działasz jak widzę
ja pod hortkami posadzę carexa variegata


Kamila mam pełno ice dance i dobrze u mnie rośnie ,dlatego on Variegata jest śliczna ,ale z 10 sadzonek zostały mi 2 ….nie wiem czemu …staram się wykorzystać to co mam

na razie z zakupów ,to zamówiłam trojesć i krwawnika żółtego tylko




na brązowo mnie wzięło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:50, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
effka napisał(a)

Chyba podjadę dzisiaj do LM i kupię dwie sztuki, jak urosną to sobie podzielę.
Dzisiaj właśnie będę dzielić wielkie kępy carexów ID i Beatles.


Lecę zaraz do Ciebie ...ja dziś drugi kawałek w brzozowym zrobiłam -jeszcze nie do końca
i od góry zaczęłam tetris robić -jutro tetris na srodku

a tu od skalniaka do placyku ,tez trochę pozmieniałam widać jaki mam porządek


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:51, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
AngelikaX napisał(a)



Oj to dużo Ci nie brakuje, jak się bujną to najpóźniej w przyszłym sezonie będą się stykać

I to jest dobre podejście, jak są chęci pracujemy, jak nie ma... czekamy az się pojawią


Angela jak ich ćma nie zeżre
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:53, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
AngelikaX napisał(a)



Te cyprysiki, jak korony brzóz nabiorą masy, to licz się z tym, że w zieleń będą wpadać... przynajmniej u mnie takie są A znów na innej rabacie gdzie słońca dużo ładne żółciutkie



u mnie słońce cały dzień jak na patelni -od strony brzóz jest zachód ….jak będą zielone ,to nic się nie stanie - też będzie dobrze

jeszcze do skończenia daleko ,ale zamysł mój już widać
dopiero jak obrzeża mi zrobią ,to brzegi rabat będę robić -teraz nie ma sensu …



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
AnkaK 18:49, 22 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Ławka 1 klasa! Czy te brązowe trawka to Bronze Form albo Bronzita czy Buchanani? Bo takie wysokie się wydają.
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies