Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Wiolka5_7 18:51, 22 mar 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20464
Widzę Madziu,że nie próżnujesz ledwie wyzdrowiałaś a u Ciebie takie rewolucje ,pięknie pracusiu !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Kasia_CS 20:21, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kurcze, ja u siebie ciachnelam brązowe trawy i nie widać znaku życia zabiłam je?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AnkaK 20:25, 22 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Kasia_CS napisał(a)
Kurcze, ja u siebie ciachnelam brązowe trawy i nie widać znaku życia zabiłam je?

Ja wyczesuję to co suche lub kosmetycznie dużym już okazom podcinam końcówki. Moje jeszcze nie ruszyły z nowymi przyrostami więc daj im szansę, ale widać, że żyją. Pociagnij za 'włosy' - jeśli nie wychodzi suche siano to żyją
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Magleska 20:39, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
AnkaK napisał(a)
Ławka 1 klasa! Czy te brązowe trawka to Bronze Form albo Bronzita czy Buchanani? Bo takie wysokie się wydają.


czadowa nie ….to taka przymiarka ,czy jest sens robić ….zastanawiam się nad jakąś tanią ławką typu 2 betony kwadraty na dół i jako siedzisko może po prostu płyta betonowa prostokątna ….tylko czy takie cuś nie pęknie pod 4 literami

a trawki to chyba ...Bronze form -te wyższe i Buchanani -szzerze ,to nie mam pamięci do nazw ...pamiętałam ,jak kupowałam w zeszłym sezonie ,a teraz pustka w pamięci

Wiolka5_7 napisał(a)
Widzę Madziu,że nie próżnujesz ledwie wyzdrowiałaś a u Ciebie takie rewolucje ,pięknie pracusiu !


Wiola dziękuję …. uznałam ,że do mojego skalniaka bardziej pasują takie nasadzenia mniej formalne , bardziej chaotyczne …. no i w takich łatwiej wcisnąć własne chciejstwa ,jak człowiek nie umie się ograniczać …..trudno ,że nie będzie szału ,ważne ,żebym ja się w nim dobrze czuła .....a jak komuś też się spodoba ,to będzie mi miło
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:41, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Kasia_CS napisał(a)
Kurcze, ja u siebie ciachnelam brązowe trawy i nie widać znaku życia zabiłam je?


Kasia nie wiem ,daj im szansę -ja będę podcinać suche końce tylko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nowa12 21:49, 22 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Kasia_CS napisał(a)
Kurcze, ja u siebie ciachnelam brązowe trawy i nie widać znaku życia zabiłam je?


Ja też ciachnęłam brązowe na jeża . Jeszcze u mnie większość traw nie rusza. Bardzo powoli stipa i hakonki.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
abiko 21:52, 22 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Madzia ależ masz tempo.. nie było mnie chwilę i już nowe rabaty wykonałaś Super.. z tą ławką
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Nowa12 21:53, 22 mar 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Madziu ty jak zwykle do przodu ze wszystkimi robotami. Zmienia się wszystko w okamgnieniu . Trojeść mi też chodzi po głowie ale musiałabym się nagłówkować gdzie ją dać . Mówicie, że najlepsze carexy do hortek? Ja wsadzę niskie szałwie ale jak się nie sprawdzą to też pójdę w carexy .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Kasia_CS 21:57, 22 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Nowa12 napisał(a)


Ja też ciachnęłam brązowe na jeża . Jeszcze u mnie większość traw nie rusza. Bardzo powoli stipa i hakonki.


Ja brązow wsadzałam po raz pierwszy jesienią i były podarowane od dobrej duszy z ogrodowiska - byłoby smutno, gdyby mi nie przeżyły. Ale jak mówisz, że jeszcze nic straconego to dalej wypatruje
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
SlonecznyOgrod 22:39, 22 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Może byc ciekawie z tymi ciepłymi odcieniami pomarańczu jak coś to będziemy kopiować od Ciebie
Tych brązowych trawek tak dużo Ci się porobiło, cały lasek
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies