Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwia_slomc... 23:35, 22 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81901
Madzia Ciebie z łóżka nie wolno wypuszczać trzas pras i gotowe, niesamowita Jesteś
Mnie się ta ławka bardzo podobaO buksy Szefową podpytaj, Ona specjalistka od nich jest
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 00:12, 23 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Fajny pomysł z ławką, też lubię brązowe trawy mam chyba bronze form.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 06:06, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
abiko napisał(a)
Madzia ależ masz tempo.. nie było mnie chwilę i już nowe rabaty wykonałaś Super.. z tą ławką


Aguś ...co mogę powiedzieć ,jak ja to po prostu lubię robić

...ławka.....hihi -tymczasowa -chcę jakąś prostą bez oparcia ….sprawdzałam w necie wczoraj i takie jak mi się spodobały ,to cena kosmos ….trzeba będzie samemu coś wymyśleć

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:08, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Nowa12 napisał(a)
Madziu ty jak zwykle do przodu ze wszystkimi robotami. Zmienia się wszystko w okamgnieniu . Trojeść mi też chodzi po głowie ale musiałabym się nagłówkować gdzie ją dać . Mówicie, że najlepsze carexy do hortek? Ja wsadzę niskie szałwie ale jak się nie sprawdzą to też pójdę w carexy .


Agatka teraz to dopiero mam rozgrzebane ….gdzie nie spojrzę ,to twórczy bałagan ...ale ogarnę mam mały ogród

ja daję carexy ,bo po prostu je mam i dobrze u mnie rosną …,ale i tak pomiędzy będę dawać kwiaty w kolorach róż ,fiolet ,biały
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:14, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
SlonecznyOgrod napisał(a)
Może byc ciekawie z tymi ciepłymi odcieniami pomarańczu jak coś to będziemy kopiować od Ciebie
Tych brązowych trawek tak dużo Ci się porobiło, cały lasek


Daria z 3 takich kęp -tych co widać na środku rabaty po prawej-zrobiłam 12



i z tych buchanani na dole też tyle


ten pin był moją inspiracją -wiadomo ,że nie dosłownie go kopiuje ,ale dostosowuje pod siebie,tak jak mi się widzi ….. a jak wyjdzie ….nie wiem

https://pl.pinterest.com/pin/663295851348517917/



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:23, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
sylwia_slomczewska napisał(a)
Madzia Ciebie z łóżka nie wolno wypuszczać trzas pras i gotowe, niesamowita Jesteś
Mnie się ta ławka bardzo podobaO buksy Szefową podpytaj, Ona specjalistka od nich jest

Sylwuś dziękuję do gotowego to jeszcze trochę ….ale zrobię sobie w swoim tempie tyle ile dam radę mam dziś i poniedziałek wolne ,więc coś znowu podziałam ,a później nie wiem ,chyba dopiero w następną sobotę ...młoda chora ,to i tak trzeba w domu siedzieć

i dziś syn przyjeżdża jupiii…..-nie wiem ,czy uda nam skrzynie przenieść ,bo napierw trzeba serby przesadzić ,później teren wyrównać ,ubić ,wybrać ziemię ze skrzyń ….no jest trochę roboty z tym ... ...ale na spokojnie...jak się uda ,to fajnie ,a jak nie ...to w następną sobotę skończymy -zdążę te nasionka wysiać





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:34, 23 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Margerytka40 napisał(a)
Fajny pomysł z ławką, też lubię brązowe trawy mam chyba bronze form.


Asia pomysł z ławką ,chyba kiedyś Ania mi podrzucała i inne dziewczyny też ,ale początkowo nie byłam przekonana -mały ogród i po co aż tyle miejsc do siedzenia

a jak wczoraj zrobiłam tą prowizorkę ,to mi się spodobało …….....


gotowe ławki betonowe,czy kamienne są drogie -o takie mi się spodobały...
https://www.dodeko.pl/lawka-ogrodowa-prosta

...smuteczek ….na razie mam inne wydatki niestety


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 07:31, 23 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu powiem ci ze sie nie oplulam ze smiechu bo u mojej babci takie same lawki pod stodola wiec jestem przyzwyczajona u Ciebie tez bedzie bliskosc z natura dzisiejsze ECO hihi ja tez nieraz lubie takie klimaty mam z dziecinstwa takie wspomnienia wlasnie u babci i niechcem tego wykorzenic wiesz ocb zawsze jak jedziemy na wieś to siedze na takich pienkach bo niechce siedziec w domu relaksuje sie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
AnkaK 08:48, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
Magda, a taki home made z desek i pustaka chyba kominkowego, takiego dzielnego na 4 w środku?
____________________
Anka Chaos kontrolowany
AnkaK 08:52, 23 mar 2019


Dołączył: 25 paź 2014
Posty: 704
https://www.google.pl/search?q=ławka+betonowa+diy&tbm=isch&ved=2ahUKEwjN0-On45fhAhUHHpoKHQSTBrwQ2-cCegQIABAC&oq=ławka+betonowa+diy&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3...68547.70301..70837...0.0..0.129.424.1j3......0....1.........0j0i30j0i8i30.Vh5tltB2Ue0&ei=9uSVXM2AOYe86ASEpprgCw&bih=631&biw=360&prmd=ismvn#imgrc=N8pBsRkPuI7W-M
____________________
Anka Chaos kontrolowany
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies