Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kasiolaaa 23:36, 23 mar 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu donice rewelacyjne widze nowa dzialeczke powoli zagospodarujesz grjl sie robi az zglodnialam ale pozna godzina na jedzenie hihi trawiszcze to ty mazz wypasione i duzoooo
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Margerytka40 07:16, 24 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magda fajną sobotę mieliście, no synuś może trochę mniej ale jak się nie buntuje to trzeba korzystać
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
kasiek 07:30, 24 mar 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
No prosze jaki synuś zadowolony - super masz z tą pomoca
Ogród na wiosnę świetnie się prezentuje a z tego miejsca z krajobrazem ksieżycowym migiem się uporasz
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
deszczowymaj 11:25, 24 mar 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Madziu donice piękne i bardzo ładnie obsadzone też zaczynam je zbierać ..teraz mam już aż dwie sztuki ale co tam ..pomalutku uzbieram większą ilość

Pomocnik wymęczony ale widać,że zadowolony
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Magleska 21:19, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
mrokasia napisał(a)


O kochana, coś wiem na ten temat...


za chwilę czeka mnie kolejne dorastanie ….aż się zaczynam bać -na razie ma 14 lat ……..

mrokasia napisał(a)
Aaaa, zapomniałam pochwalić donice. Ty w ogóle masz tak ładnie na tarasie, meble, ozdoby, donice. U mnie strasznie pusto, muszę pomyśleć co z tym zrobić .


Kasiu dziękuję...cieszę się ,że Ci się podoba .....jeszcze brakuje mi przede wszystkim jednakowych donic bo teraz zbiór wszystkiego po trochu

….na tarasie często wiatry szaleją i te drewniane ciężkie donice-pomimo ,że tak sobie tu pasują - utrzymują komplet ,żeby mi nie odfrunął przy wichurach ….
świeczniki jutro pójdą na dolny taras

dywaniki -każdy inny -z zapasów -bo szkoda wyrzucić a fajnie boso wyjść z domu ,jeszcze poduchy musze powyciągać -nie chciało mi się dziś nic robić ….






brakuje mi tam jakiś pierdółek ,ale nie mam pomysłu czego ...zasłonki chciałabym może ...jakieś duperelki …..powoli pewnie coś wymyślę ,ale na razie tak jest i będzie

na dolnym tarasie też jeszcze szału nie ma ….na razie zajęłam się kwadratową rewolucją ….. a kiedyś pewnie będę dopieszczać detale
tu na pewno będę kolekcjonować te donice ,co już się wczoraj nimi chwaliłam


na pinach jest tyle inspiracji ,że oszaleć można ….ciężko się zdecydować co wybrać pod siebie

. i na pewno coś wymyślisz do siebie …. koniecznie się pochwal

Buziaki i na dobranoc sasanka






____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:22, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Kasia_CS napisał(a)


No bardzo urokliwe są... ja mam brzydkiego węża i nieporęcznego i nie może mi się walać po ogródku, tym bardziej, że przestrzeń taka mała

A tu masz Toszkowe info o dursbanie


Kasiu dziękuję poczytałam.....na razie spróbuje z bardziej ekologicznymi opryskami …..muszę wrotycz gdzieś nazbierać ,może teraz suszony gdzieś kupię …..zobaczę ,czy to pomoże …..
na dobranoc mikrusi żonkilek dla Ciebie


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiek 21:23, 24 mar 2019


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Jest szalJest fajnie, przytulnie i zapraszajaco na wypoczynekTak ma byc.
____________________
Bawarka
Magleska 21:28, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu donice rewelacyjne widze nowa dzialeczke powoli zagospodarujesz grjl sie robi az zglodnialam ale pozna godzina na jedzenie hihi trawiszcze to ty mazz wypasione i duzoooo


Kasiu dziękuję Kochana …. trawska porosły jak głupie

dziś leniwie -troszkę tylko pozbierałam z ogrodu doniczek ,narzędzi itp....żeby tak na pierwszy rzut oka bałagan mnie nie denerwował

może jutro coś podziałam ….ale planu konkretnego brak trawnik mam masakryczny ….



Buziaki i dobranoc





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:34, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Margerytka40 napisał(a)
Magda fajną sobotę mieliście, no synuś może trochę mniej ale jak się nie buntuje to trzeba korzystać


Asiu zmienił się ,wydoroślał przez ten rok ….i nawet bez problemu...... za drobną rekompensatą pomaga

teraz niestety dopiero w następną sobotę coś pomoże znowu …

ale spokojnie - nie mam ciśnienia -poczekam

żeby nie było ,że ogarnięte zepchnięte w inny kąt po prostu
a skrzynka niebieska pełna ID


Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:38, 24 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
kasiek napisał(a)
No prosze jaki synuś zadowolony - super masz z tą pomoca
Ogród na wiosnę świetnie się prezentuje a z tego miejsca z krajobrazem ksieżycowym migiem się uporasz


Kasiu dziękuję Kochana ….ogarnę kiedyś na pewno a ,że ze mnie niespokojny duch i lubię porządek -więc mam nadzieję ,że za dwa tygodnie ten księżycowy krajobraz się zmieni
w przyszłą sobotę ,mają panowie skończyć ścieżki i obrzeża -na razie płyty i kostka wala się ,gdzie jest miejsce ……...-oby pogoda dopisała tylko


Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies