Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Gardener27 20:09, 25 mar 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Magleska napisał(a)






Piękne Gdzie takie dają ?
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
polinka 20:10, 25 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Margerytka40 napisał(a)


Polinko a mnie podeślesz te przepisy? Chcę profilaktycznie stosować na rabatę z dużą ilością rozchodników. Gdzieś mi wcięło zapiski


JAk tylko Asiu znajdę to wstawię u siebie.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margerytka40 20:10, 25 mar 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Madzia fajnie, że z brzózkami się udało kupić, ale te starsze jakie już ładniutkie. To Doorenbosy, tak? Ja co trochę sprawdzam czy moim pieńki grubieją i bieleją, jak wariatka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
polinka 20:13, 25 mar 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17568
Magleska napisał(a)
Polinko jakbyś mogła ,to poszukaj tych przepisów wrotyczowych

myślę ,żeby na razie zakupić suszony ,a jak znajdę gdzieś kwitnący ,to będę zbierać i robić wszystko co trzeba ….gnojówki ,wywary ,napary-cokolwiek się nada ….

właśnie przez psa boję się tego dursbanu …. na razie kupiłam jakiś ekologiczny preparat w Casto -nie pamiętam nazwy -też nim spsikam całość ….może trochę pomoże …

muszę pozbyć się tych robali ,bo trawnik mam masakryczny ….


piękne mam betonki ,prawda


Madziu, poszukam na pewno tylko proszę daj mi ciut czasu bo nie wiem gdzie to mam zapisane...
Tak, teraz tylko suszony bo na świeży jeszcze za wczesnie a jak dobrze pamiętam to powinnam mieć przepis na wywar z suszonego.
Nie dziwię się, że obawiasz się o psiaka. Z tego względu też nic chemicznego nie stosowałam w ogrodzie.

Na widok betonków się uśmiecham
Buziaki i dam znać jak znajdę.
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
SlonecznyOgrod 20:21, 25 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Magda wytrwaj, będzie na rośliny, na bieżąco tez dobrze.

Brzózki jak znalazł, pasują do kompletu.

Kawał tej rabaty masz, tak jak z bliska robisz zdjęcia, bardzo szeroka, z daleka tak się nie wydawało.

____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Anitka 20:27, 25 mar 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Czytam, że skrzynie przenosisz. Szalona Jak dla mnie takie cmentarne ustawienie skrzyni jest najwygodniejsze do korzystania. Ciekawe jaką wersje wybierzesz.

Dużo zmian planujesz, oj dzieje się, oj dzieje

Ja mam przed domem całą łąkę wrotyczu. I chyba dlatego wszystkie pędraki do mnie spierniczają





____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:42, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81664
Magleska napisał(a)
Polinko jakbyś mogła ,to poszukaj tych przepisów wrotyczowych

myślę ,żeby na razie zakupić suszony ,a jak znajdę gdzieś kwitnący ,to będę zbierać i robić wszystko co trzeba ….gnojówki ,wywary ,napary-cokolwiek się nada ….

właśnie przez psa boję się tego dursbanu …. na razie kupiłam jakiś ekologiczny preparat w Casto -nie pamiętam nazwy -też nim spsikam całość ….może trochę pomoże …

muszę pozbyć się tych robali ,bo trawnik mam masakryczny ….


piękne mam betonki ,prawda

Kwitnący znajdziesz w mojej łące latem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Makusia 22:30, 25 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ja się staram być na bieżąco, ale z tym turbo doładowaniem u Ciebie, to strasznie trudne
W każdym razie brzeziniak baaaaaardzo mi się podoba, a Arystokratki - tfu tfu - piękne!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
anbu 07:32, 26 mar 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
polinka napisał(a)


Madziu, poszukam na pewno tylko proszę daj mi ciut czasu bo nie wiem gdzie to mam zapisane...
Tak, teraz tylko suszony bo na świeży jeszcze za wczesnie a jak dobrze pamiętam to powinnam mieć przepis na wywar z suszonego.
Nie dziwię się, że obawiasz się o psiaka. Z tego względu też nic chemicznego nie stosowałam w ogrodzie.

Na widok betonków się uśmiecham
Buziaki i dam znać jak znajdę.


Polinko ja też poproszę ten przepis
____________________
Ania Ogród Ani :)
eVka 11:22, 26 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jestem, czytam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies