Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 15:01, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
effka napisał(a)
Madziu ale masz wielkiego klona palmowego, cudny. Ja choruję ostatnio na wszelakie klony, głównie palmowe
Piękne kwiecie na rabatach
Upały są nieznośne, ja się nawet cieszę że wybyłam na tydzień do UK bo tu miły chłodek 15 stopni i deszcze Odpocznę.
Buziaki.

Ewa Zazdroszczę tego miłego chłodku ,ja cieżko znoszę takie upały ....dziś już na szczęście lepiej ,ale zajęta byłam innymi sprawami i dziś nic w ogrodzie nie zrobiłam ,a czeka mnie jeszcze kilka przeprowadzek,ale to dopiero ,gdy upały zelżą i najlepiej jak będzie padać
Klony uwielbiam i gdybym miała miejsce ,to jeszcze kilka bym dokupiła
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:03, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Gosiek33 napisał(a)



co to za tajemnicze odciągi?

ostróżki niesamowicie napakowane kwiatami

Widzę, że masz jarzmianki w słońcu. Nie więdną u Ciebie? Biała u mnie bardzo cierpi nawet od chwilowego słońca

Gosiu te odciągi to moje prowizoryczne prostowanie drzewek
Ostróżki były po 5 zł - to aż żal mi było nie kupić taka ta moja silna wola w ogrodniczym hihi nie umiem sobie odmówić

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:04, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Kasiek napisał(a)




Uwielbiam ja, jest cudna p.s mowilam Ci juz ze lecisz jak burza? Niesamowicie, pracowita pszczolko Pieknie naprawde pieknie

Kasiu na fotkach można niedoskonałości ukryć ale i tak dziękuję za miłe słowa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 15:05, 18 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu ja tez jeszcze ogladam wasz3 ogrody z przyczajenia ale na jesien bedziemy robic nową rabate bedzie duzo fotek i licze na wasze podpowiedzi klon palmowy zrobil sie taki męski niczym z siłowni PAKER hihi zachwycam sie jak zawsze twoimi ML

Kasiu dziękuję za komplementy i czekam na dużo fotek
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basilikum 16:09, 18 cze 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Madziu polazilam troche po Twoich rabatkach ale wodoki masz cudoooowne nie wiem co pochwalic,bo wszystko cudne

macham lapka z Zapracowanic
i bukiecik caluskow sle
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Waclaw 22:31, 23 cze 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Madziu,
bardzo Wam dziękujemy za przemiłe spotkanie u Sylwii. Bardzo się ucieszyłem z poznania Ciebie i Twojego męża osobiście. Do następnego razu.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
basia3012 15:43, 26 cze 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9427
Madziu, byłam i podziwiałam Twoje rabaty i te po zmianach również. Biała, cudna. Lubię takie w jednej tonacji, działają uspokajająco.

Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
abiko 16:31, 26 cze 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8409
Madzia a te choiny to tak chcesz na stałe w tych donicach, przeżyją?
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Gosialuk 23:03, 26 cze 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Madziu witam się, tym razem wirtualnie. Miło było Was poznać. Zaznaczam wątek i będę zaglądać. Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
eVka 09:40, 27 cze 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)

Ewa Zazdroszczę tego miłego chłodku ,ja cieżko znoszę takie upały ....dziś już na szczęście lepiej ,ale zajęta byłam innymi sprawami i dziś nic w ogrodzie nie zrobiłam ,a czeka mnie jeszcze kilka przeprowadzek,ale to dopiero ,gdy upały zelżą i najlepiej jak będzie padać
Klony uwielbiam i gdybym miała miejsce ,to jeszcze kilka bym dokupiła
Buziaki

Upały teraz u nas we Wrocku nieznośne, wprawdzie dzisiaj "tylko" 27 stopni ale wczoraj padł rekord gorąca 38 stopni w cieniu. Rodki cierpią, lałam im wodę wieczorem bo bidaki aż listki w dół spuscily.

Klony moja nowa miłość, na razie mam trzy różne a lista nowych długa &

Buziaki!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies