Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:37, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Iwonka napisał(a)


No widzisz jak masz pięknie Nie skąp takich widoków
Dobrze czytać, że masz wizję nowego miejsca. Ja jestem w fazie łapczywego oglądania i co rusz nowych wizji. No masakra. Ju wolałabym ten twój ugór przekopywać niż cokolwiek projektować
Ścięłaś vanilki? Pytam jak Monia No po łapkach, po łapkach
We wrześniu coraz gorzej przychodzi dłubanina w ogrodzie. Takie rycie bez efektu. Już wolę ten pot lany latem, jakoś ładniej jest. A teraz to już wogóle stoper przy niektórych roślinach, a mnie się np iglaki chce podciąć i lipa Za to ty możesz drzewa sadzić Są plusy kochana, ściskam


Iwonko wiesz jak to jest …..przychodzi taki impuls ,że nie wytrzymujesz ….tak było z Vanilkami po prostu przedogródek lubię w formie uporządkowanej a z tyłu może być chaos ……

a myśleć mi się nie chce ,więc przynak=jmniej sobie kopię i ten perz wyrywam dla odreagowywania

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:43, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
beata_m napisał(a)
Madziu ....brak mi słów jest pięknie i jeszcze masz kolejne "pole do popisu" zazdroszczę!
Ale powiedz mi proszę jeszcze jedno skąd Ty masz tyle energii??????????????????


Beatko uwierz ….energii nie mam teraz po prostu sobie kopię i wyrywam chwasty w wolnych chwilach

za komplementy dziękuję


Makusia napisał(a)
Madzia piekny masz ten ogród- tak dopieszczony, wymuskany! Niesamowity jest po prostu!


Marta poprawisz poprawić humor uśmiecham się do monitoru
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Waclaw 21:47, 18 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)





Wacławie : miło mi czytać takie komplementy na żywo dużo chwastów się panoszy


chwastów nie zauważam, nie zwracam uwagi. Na piękne rośliny, kompozycje ... i owszem
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 21:49, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
basia3012 napisał(a)
Madziu, nadrobisz wszystko. A i wypoczętym okiem spojrzysz na ogród, zmiany będą trafniejsze.
Bo u mnie to po 3 razy przesadzam ten sam krzew, co kilka minut, raz w prawo, w lewo, aż wreszcie mówię " no chyba wreszcie OK".
Potem pójdę w inne miejsce i patrzę i myślę " no ten krzew trzeba trochę przesunąć" itp, itd. Aż śmiać się chce z tego wszystkiego. Pozdrawiam Madziu serdecznie.


Basiu często tak przemieszczam wszystko po kilka cm ….chyba wszystkie tak mamy


AgnieszkaW napisał(a)
Madziu, zaglądam i oczom nie wierzę... Tyle areału nowego? Super się dzieje.
Pourlopowałaś się już? To wracaj do nas


Aga już o urlopie zapomniałam jestem tu bardzo często,ale często brak mi weny na pisanie …..staram się być w ulubionych na bieżąco
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:51, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
anabuko1 napisał(a)

Cudne.a jak tam teraz się wybarwiły ??


Aniu już wycięte ,bo leżały przypalone i mnie drażniły wiosną zamierzam je wymienić ,a te przesadzę do wiśni


anpi napisał(a)
Hej Madziu!

Cześć Aniu zaglądam do Ciebie ,pomimo ,że się ne odzywam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:52, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Waclaw napisał(a)


chwastów nie zauważam, nie zwracam uwagi. Na piękne rośliny, kompozycje ... i owszem


Wacław dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:54, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Gardener27 napisał(a)

To będzie najdłuższe 10 dni w tym roku przed Tobą Madziu ... z 80 % ogrodu jesteś zadowolona, jak nic będą kolejne zmiany ... o bylinach już czytałem.
Dobrze ze masz sporo ziemi wokół domu jeszcze do zagospodarowania bo jak nic Ty musisz działać i kreatywnie się wyżyć ogrodowo

Ogród pięknieje a nowa część powolutku się zapełnia. Donic coraz więcej u Ciebie, ta z rojnikami urocza



Przemku już po urlopie dawno ,a ja dopiero zaległości forumowe nadrabiam

jak na razie mam przestój w wielkich zmianach ,szykuje nowe rabaty i oglądam efekty u innych

pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:55, 18 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
mrokasia napisał(a)
Z perzem to i ja będę walczyć. Na nowej części sporo tego dziadostwa. Życie spędzę na tępieniu perzu, akacji i lilaka... .


Kasiu damy radę bo jak nie my to kto
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
07:20, 19 wrz 2019
też perzu nie widzę, wszystko nabiera masy, trawy i hortensje teraz to pierwsze skrzypce
iwka 10:48, 19 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
oj jak dawno nie byłam u Ciebie, pięknie wszystko się rozrosło skalniak faktycznie imponujący i taki nowoczesny, pamiętam mój, okropny był Twój śliczny
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies