Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:23, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
iwka napisał(a)
oj jak dawno nie byłam u Ciebie, pięknie wszystko się rozrosło skalniak faktycznie imponujący i taki nowoczesny, pamiętam mój, okropny był Twój śliczny


Iwka fajnie Cię widzieć

dziękuję za komplementy …..skalniak powoli nadaje się na wycinanie tego co przekwitło ,bo inaczej wiosną z tych kamyczków wybierać suszki i inne ścinki będzie ciężko

ale na razie nie mam kiedy się za to zabrać ,bo ryję na nowej części



trawnik po wertykulacji i aeracji nie zdobi teraz ale trudno ….realne fotki wstawiam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:26, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
gosika67 napisał(a)
Cześć ale masz tego białego zawilca ładnego. Rabata kamienna super , trawy wiodą wszędzie prim, stipy łądnie się prezentuj, że też nie mieszkam bliżej, buziaki.


Gosia dziękuję za komplementy zawilce chcę podzielić ,żeby było ich więcej ,bo faktycznie jest śliczny

i szkoda ,że bliżej nie mieszkasz ….ale jakbyś gdzieś była w pobliżu ,to oczywiście zapraszam

skończyłam śmietnikową

na razie młoda i szału nie robi ….ale w przyszłym sezonie może się rozbuja

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:28, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
sylwik69 napisał(a)
Pozdrawiam wrześniowo ja też w ogrodzie odreagowuję i nawet chory staw kolanowy mnie nie zatrzyma nie potrafię usiąść z d..ą


Sylwia czyli mamy podobnie ja dziś pomimo przeziębienia kończyłam śmietnikową ….zawsze to lepiej niż leżeć ,....mam tylko nadzieję ,że bardziej się nie rozchoruję

buziaki



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:31, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
anabuko1 napisał(a)

Pięknie w kazdym calu.A jaki porządeczek wzorowy.
Trawy do pozazdroszczenia.


Aniu bardzo dziękuję za komplementy : ale tak pięknie to nie wszędzie
na nowej części jeszcze długo takie widoki będą





szmata tylko po to ,żeby chwastowisko zdusić ….mam nadzieję na ciepłą jesień i że ten kawałek uda mi się doprowadzić do ładu ,bo znowu roślin nakupiłam ….jakaś niereformowalna jestem -rabata nie przygotowana ,a rośliny już czekają
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:35, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
effka napisał(a)
Magda, na ostatniej zacytowanej fotce masz karmnik ościsty między płytami?


Ewa przepraszam ,że dopiero teraz jakoś brak weny do pisania miałam

pomiędzy płytami mam macierzankę -rozrasta się u mnie jak głupia więc urywam i dosadzam wszędzie gdzie się da ….niestety między płytami jest za dużo betonu i w niektórych miejscach się nie przyjęła
tu przy schodach mam jej pełno i z tej bez przerwy zabieram




Ps. u Ciebie też jestem na bieżąco widziałam zakupy i śliczne fotki ….przepraszam ,że nic nie naskrobałam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:39, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
basia3012 napisał(a)


Madziu, pięknie masz.
A czemu ścięłaś vanilki, hortensje Vanilki?


Basiu ściełam ,bo były brzydkie -leżały takie poprzypalane ,bez liści i nie wytrzymałam i pod wpływem impulsu ściełam ,a potem żałowałam ,że ich nie spróbowałam jakoś podwiązać ,czy na czymś oprzeć …..
ale już było za późno
teraz przedogródek jest monotonny ,ale mi to nie przeszkadza ,bo nie mam w nim żadnej pracy
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:41, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
gosika67 napisał(a)
Magda z tyłu za stołem trzmielina oskrzydlona?


Gosiu tak ,to trzmielina oskrzydlona ,ale niestety już skończyła czarować ,bo wszystkie listki zgubiła

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:45, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
beata_m napisał(a)



przy Was czuję się tak normalna


Beata ja też tu czuję się normalna przynajmniej nikogo nie dziwi ,że przerabia się rabatę po ileś tam razy


dziś mam dzień na brzydkie fotki tyle pracy mam jeszcze w planie w tym sezonie zrobić ,a życie pokaże ,czy zrobię

i jeszcze raz śmietnikowa

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:49, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Dzięki za wszystko. Buziaki i do zobaczenia ☺️


Gosiu to ja Wam dziękuję za gościnę i za możliwość obejrzenia Waszego przepięknego ogrodu koniecznie musicie przyjechać teraz do mnie
po wizycie u Ciebie dostałam jakiegoś nowego powera do dalszych prac

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:52, 27 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18284
Kondzio napisał(a)
Dziękujemy za pokazanie Twojej spaniałej ostoi. Piękne miejsce i ogród tworzony z pasją i pomysłem...



to ja Wam bardzo dziękuję ,że chociaż na chwilkę chciało Wam się zajrzeć do mojego ogrodu w ciągłej budowie już nie mogę doczekać się kolejnego spotkania i jesze raz dziękuję za prezenty za nowe pomysły i za śliczne fotki

buziaki wielkie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies