Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Urszulla 12:40, 28 wrz 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Magleska napisał(a)


Ula wystarczy ,że do mnie przyjedziesz i dam Ci ile potrzebujesz -po prostu urywa się kawałek z rosnącej sadzonki i przysypuje trochę ziemią w nowym miejscu ….u mnie rozrasta się szybko

zapraszam




Dzięki jak będę w okolicy to wpadnę ( tylko podaj telefon na PW).
U mnie odsyłam do str. 997 żebyś miała łatwy pogląd podziwiam Twój dyniowy parapet a ja nawet wrzosów nie kupiłam...obijam się ogrodowo
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
eVka 13:33, 28 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa -we wtorek mam wolne ,to Ci jej wyślę tylko adres mi na priv przypomnij ,ok

Już piszę Dzięki!
____________________
wiklasia 19:55, 28 wrz 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
I jak dzisiejsza wyprawa? - łupy są?
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Magleska 20:05, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Johanka77 napisał(a)


Ty??? Burdello???
Chyba w kompostowniku!


Asia w kompostowniku mam też dzisiaj przerzuciłam całość do drugiej komory hihi miałam nadzieję ,że na dnie coś będzie ,
ale jak na razie jeszcze nie przerobiony -mam nadzieję ,że do wiosny się przerobi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:06, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Kim napisał(a)

Mam nadzieję że tak będzie bo to jest ze mną tak, że jak za dużo mam roboty i nie wiadomo za co się pierwsze wsiąść to najlepiej nic nie robić



Bożenko ja znowu mam na odwrót -jak mam dużo roboty ,to jakoś lepiej się potrafię ogarnąć ….ale też mam takie dni ,że nic mi się nie chce
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:09, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
basia3012 napisał(a)
Madziu, cofnęłam się kilka stron do tyłu bo dawno u Ciebie nie byłam. Wszystko się pięknie rozrosło. Faktycznie trawy teraz zachwycają. Ale i skalniak przecudny jest. Z resztą on chyba o każdej porze roku jest piękny.
Czy kupiłaś grujecznika, czy mi się wydaje? Też myślałam o tym drzewie, bo to raczej wysokie drzewo chyba?
O cisach napisałam Ci u mnie. To Fastigiaty. Będą z nich maczugi.
Pozdrawiam ciepło.

Basiu
dziękuję Ci za tyle miłych słów powolutku doprowadzam ten swój ogródek do ładu
a drzewko to grujecznik ,ale bardzo nisko szczepiony i ma bardziej jak krzew rosnąć
...nawet już dzisiaj go posadziłam na nowej rabacie

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 20:15, 28 wrz 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Widzę, że upolowałaś astry w innych kolorach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Margerytka40 20:24, 28 wrz 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ale ładne kolorki ma ten grujecznik. Wzdycham bo mój nic a nic się jeszcze nie przebarwił.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Magleska 20:33, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
inka74 napisał(a)
Madzia, jakie ty masz fajne dyniowe osiedle! Zapalasz czasem w domkach świeczki?
Skalniak się rozrasta cudnie. Będzie trochę materiału na nową część. Z tymi doniczkami i zakupami to my wszystkie chyba lekko szurnięte jesteśmy i nienasycone. U mnie miejsca brak a nadal kupuję. Niedługo sąsiadom przedpłocie chyba będę obsadzać.
Jak to dobrze, że są dziewczyny i wyciągnęły na wycieczkę. Tego czasami trzeba by power powrócił. Oglądanie pięknego ogrodu. Ściskam


Iwonka
świeczki w domkach zapalam sporadycznie ….częściej jesienią -jak je mam w domu ….na zewnątrz prawdę mówiąc w tym sezonie ani razu nie zapaliłam ….

dzisiaj pojechałam szukać świdośliwy …..a wróciłam z astarami ,małymi chryzantemami na parapet


i w dodatku od razu cały dzień tworzyłam nową rabatę ….jestem nie lekko ,a bardzo szurnięta -teraz rąk i pleców nie czuję
zdjęcie już prawie po ciemku zrobione



nie wiem co z tego będzie ,bo większość roślin zabrana z innych rabat ,gdzie już busz był -nie wiem czy się przyjmą -zobaczymy …
sesleria jesienna i gracki podzielone nie w takiej porze jak trzeba

mam tam 3 gracki,seslerie jesienną ,kupione dziś różne astry ,3 barbule,3 mini brzózki-nie pamiętam jak ta odmiana się nazywa ,oczara , kruszynę i grujecznika nisko szczepionego

i zrobiłam tą rabatę dziwnie ….tylko w dołkach dobroci -zdarłam trochę darń wertykulatorem ,zasypałam korą -na to jeszcze dam tekturę i dosypię dobrej ziemi ( mam zamówioną od ogrodnika -podobno dobrą -mieszaną z obornikiem ,kompostem -okaże się )a dopiero na wiosnę jak to się przegryzie przekopię wokół tych roślin

wiem ,że od d...strony ale oglądałam i czytałam gdzieś o takiej metodzie szykowania nowych rabat -eksperymentuję więc

tu przy wiśniach też zamierzam tak zrobić ….wiosną okaże się czy pójście na łatwiznę przyniesie jakiś skutek albo będę zadowolona ,albo chwasty mnie pokonają …..



buziaki cieszę się ,że spowrotem chce mi się kopać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:33, 28 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Urszulla napisał(a)


Dzięki jak będę w okolicy to wpadnę ( tylko podaj telefon na PW).
U mnie odsyłam do str. 997 żebyś miała łatwy pogląd podziwiam Twój dyniowy parapet a ja nawet wrzosów nie kupiłam...obijam się ogrodowo


Ula priv poszedł
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies