Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:42, 19 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Waclaw napisał(a)


Kasia ma rację

Wacław oby
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 19:51, 19 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu oczywiscie ze w Ciebie wierze bedzie jeszcze piekniej z roku na rok wszystko nabierze masy i bedzie szal pał haha tak jak u mnie narazie wszystko mikrusowate ale jak sobie pomysle jak wszystko sie rozrosnie to powinno byc super
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Nowa12 20:21, 19 paź 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)

Agatka mam hameln ,little bunny ( nie wiem czy prawidłową nazwę napisałam ) i takie zwykle rozplenice nieodmianowe - one są wyższe


Pytam bo ja mam tylko Little Bunny i Hamelny i one mają jasne kłoski a poza tym nie przebarwiają się tak ładnie jak czasem widzę u innych a ostatnio widziałam u Kapiasa gdzie rozplenice robiły się takie pięknie pomarańczowe od środka.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
basia3012 01:31, 20 paź 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9448
Magleska napisał(a)


Kasiu tu gdzie mam obrzeża to nie zachacza-kółkiem jadę po obrzeżu ...a tam gdzie nie ma ,to niestetety trochę łapie korę ….

rozplenice są śliczne ,ale wielkie rosną -ja już z 6 szt ze skalniaka przesadziłam, bo tak się rozrosły ,że pożarły inne rośliny -myślę ,że ponad metr im trzeba zostawić ….i u mnie się sieją na potęgę
buziaki


Madziu a czy jesli jeszcze teraz usunę kłosy rozplenicom Hameln to uniknę rozsiania się nasion? Po mojej przygodzie z siewkami ostnicy i prosa rózgowatego Squaw to boję się traw rozsiewających się i staram się jakoś to opanowywac. Czy z Hameln jest taka opcja? Jak myślisz? Mam ją drugi rok i nie wiem jak to z nią jest. W ubiegłym roku chyba nie rozsiała mi się.
Do jutra. Sorry, do ranka.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 08:43, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Kasiolaaa napisał(a)
Madziu oczywiscie ze w Ciebie wierze bedzie jeszcze piekniej z roku na rok wszystko nabierze masy i bedzie szal pał haha tak jak u mnie narazie wszystko mikrusowate ale jak sobie pomysle jak wszystko sie rozrosnie to powinno byc super


Kasiu wszystko szybko rośnie jak głupie -przynajmniej u mnie...... ,widzę ile czeka mnie pracy na wiosnę na teoretycznie zrobionej części

a nowa cześć też jeszcze wymaga dużo pracy …..cierp ciało jak żeś chciało hihi -ręce bolą ,plecy bolą …..ale pomalutku


wczorajszy dzień uważam za udany

skrzynie przeniesione ,domek stoi -jeszcze nie skończone ……i teraz trzeba na wykończenie poczekać ,aż em będzie miał czas ….tego sama nie zrobię




miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:48, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Nowa12 napisał(a)


Pytam bo ja mam tylko Little Bunny i Hamelny i one mają jasne kłoski a poza tym nie przebarwiają się tak ładnie jak czasem widzę u innych a ostatnio widziałam u Kapiasa gdzie rozplenice robiły się takie pięknie pomarańczowe od środka.


Agata na skalniaku moje hameln na pomarańczowo żółto przebarwione -nie wiem od czego to zależy teraz to już nawet rude się robią



a te zwykłe też bardziej na żółto

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:49, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
basia3012 napisał(a)


Madziu a czy jesli jeszcze teraz usunę kłosy rozplenicom Hameln to uniknę rozsiania się nasion? Po mojej przygodzie z siewkami ostnicy i prosa rózgowatego Squaw to boję się traw rozsiewających się i staram się jakoś to opanowywac. Czy z Hameln jest taka opcja? Jak myślisz? Mam ją drugi rok i nie wiem jak to z nią jest. W ubiegłym roku chyba nie rozsiała mi się.
Do jutra. Sorry, do ranka.


Basiu szczerze nie wiem ,ale myślę ,że powinno pomóc ….ja też zamierzam swoje trochę ciachnąć w listopadzie ….

widzę ,że spać nie możesz

miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:53, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
Parę Niedzielnych ujęć zostawiam ….. miłego odpoczywania dziewczyny i chłopaki




powoli bałagan ogarniam

plan na jutro
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 08:59, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380



kto lubi fotki z bałaganu



ta część już trochę ogarnięta ….


potrzebuję Waszej rady
padła mi jedna wiśnia umbra i jakoś przy brzozach te 2 mi coś nie pasują ….
zostawić jedną ,a drugą wykopać -czy w ogóle do poszarpanych brzózek kulki nie pasują ….
jeszcze tam sa 2 buki Purple fontain ….jakoś mi to nie gra

czyli tak od góry buk ,2 umbry ,buk ,3 brzozy ….

jakieś rady ? plisss



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:03, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18380
i od tarasu z góry ujęcie …na prawo



i na lewo

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies