Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

inka74 09:29, 20 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
Super domek!
Umbry bym chyba zostawiła tak jak jest. To przeciwwaga dla brzóz. Jedna jak zostanie będzie dziwnie wyglądać. Ale jeżeli ci zgrzyta (ty widzisz to trochę inaczej niż my tylko na zdjęciach) - przesadź na wiosnę. Przez zimę temat przemyślisz. Madzia, ty chyba troszkę podobna do mnie jesteś jak ci nie pasuje coś do koncepcji - prędzej czy później zmienisz
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Waclaw 09:51, 20 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Madziu, idziesz jak burza. Podziwiam.
Jest pięknie ale będzie ... ummmm
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
sylwia_slomc... 09:56, 20 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Niesamowite w jakim tempie domek powstaje, jak sobie przypomnę ile nam to zajęło

Ja bym zabrała umbry. Buka purple fontain widziałam w tym tygodniu takiego 20 letniego- monstrum rośnie, zje te umbry raz dwa, lepiej jemu miejsce zostawić, a umbry przenieść może bliżej domku?
Brzozy też nie rosną małe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
jolanka 10:11, 20 paź 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Domek wygląda wspaniałe Sami budowaliście ?

Ja nie mogę się doczekać od dwóch lat, coś mnie chyba trafi
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Magleska 10:21, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
inka74 napisał(a)
Super domek!
Umbry bym chyba zostawiła tak jak jest. To przeciwwaga dla brzóz. Jedna jak zostanie będzie dziwnie wyglądać. Ale jeżeli ci zgrzyta (ty widzisz to trochę inaczej niż my tylko na zdjęciach) - przesadź na wiosnę. Przez zimę temat przemyślisz. Madzia, ty chyba troszkę podobna do mnie jesteś jak ci nie pasuje coś do koncepcji - prędzej czy później zmienisz



Iwonka masz rację ....jak mi coś nie pasuje ,to zmieniam czyli mamy tak samo ........

dobrze ,ze i tak nie działam na tej części ,bo nową chcę ogarnąć przed zimą .....

przemyślę te umbry na spokojnie ....najwyżej pójdą na przedpłocie ....

muszę pozaglądac do wizytówek z jakimi drzewami dziewczyny mają brzozy połączone

Buziaki Niedzielne dziś leniuchuję

Ps. Domek jeszcze nie skończony ,ale dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:22, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Waclaw napisał(a)
Madziu, idziesz jak burza. Podziwiam.
Jest pięknie ale będzie ... ummmm


Wacławie dziękuję za miłe słowa pomalutku sobie działam
Miłej Niedzieli
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:28, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
sylwia_slomczewska napisał(a)
Niesamowite w jakim tempie domek powstaje, jak sobie przypomnę ile nam to zajęło

Ja bym zabrała umbry. Buka purple fontain widziałam w tym tygodniu takiego 20 letniego- monstrum rośnie, zje te umbry raz dwa, lepiej jemu miejsce zostawić, a umbry przenieść może bliżej domku?
Brzozy też nie rosną małe


Sylwia przemyślę przez zimę jakoś mi one tu nie leżą

Z tej strony chciałabym mieć gęsto drzew ,żeby się trochę od zachodnich wiatrów osłonić i od drogi

Domek wcale nie tak szybko wydaje mi się ,ze u ciebie dużo szybciej to poszło ....u mnie ściany ,podłoga ,dach były w całości - to z ekspozycji - z wyprzedaży domek ....( em rozkręcał go w jak największych elementach )
I nie robiliśmy kostki pod spodem tylko słupy betonowe ....jest zbyt duża różnica terenu .....pod spodem jest dziura na wszystkie dziadostwo co się plącze koło domu stare deski,słupki ,cegły itp itd ....
Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:35, 20 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
jolanka napisał(a)
Domek wygląda wspaniałe Sami budowaliście ?

Ja nie mogę się doczekać od dwóch lat, coś mnie chyba trafi


Jola dziękuję

.... nie ....nie robiliśmy sami - kupiony okazyjnie z ekspozycji ( firma wymieniała na nowsze modele ) a że mi nie zależało na nowoczesnym wyglądzie i cena była mocno okazyjna ,to jest ....jedynie trzeba było go samemu rozebrać i zabrać .....trochę z tym pracy było ....parę desek się uszkodziło ,dach z papy się porwał .....ale i tak się opłacało ....jeszcze trzeba go dokończyć - okienka wstawić ,werandę poskręcac i daszek nowy położyć ....chyba blachę damy zamiast frontu ....zobaczymy

Cieszę się ,bo wszystkie ogrodnicze przydaśki będą miały swoje miejsce w końcu no i szlifowanie i malowanie mnie czeka ....i nie wiem czy zostawić taki kolor jak jest ,czy zmienić
Buziaki Niedzielne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiolaaa 10:36, 20 paź 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziunia domek ogrodnika przeuroczy roslinki takie zmasowane ze nie widac ze dopiero posadzone jest tak spujnie i gustownie ze poprostu szczeka po kolana ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Iwonka 10:58, 20 paź 2019


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
Madzia podoba mi się jak to wszystko teraz rozplanowałaś
Skrzynie węrowniczki Tu będą miały więcej światła i przy okazji osłonę od wiatru. Domek super, ma ogromny potencjał, no i a pojemność na ogrodowe graty
Umbry też mi tam teraz nie pasują. Tak jak pisze Sylwia buki to ogromne drzewa. Za 10 lat będą już mocno widoczne. Z brzozami super grają. A umbry bardziej mi pasują do bardziej formalnego ogrodu. Sama mam jedną i mam ja ochotę wywalić. W trzecim miejscu i nadal mnie męczy. Przemyśl przez zimę temat, niech się uleży Abiko mnie postraszyła, że umbry nie lubią przesadzania. Tak więc ostrożnie
Fajnie tę "Kondziową" rabatę umiejscowiłaś. Wszystko ogarniam, nie ma to jak widzieć wcześniej ogród w realu Dobrze, że trzymasz się konsekwentnie prostych ram. A w rabatach to już szał ciał Miłego dnia kochana! Odpocznij


____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies