Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Wiolka5_7 16:16, 06 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20466
Też Madziu powoli zamykam ten sezon... tylko mały tetrisik zrobię,korę dokupię i koniec...
Masz rację pora odpocząć
To samo myślałam jak sadziłam cebule ... nie lubię ich sadzić ,ale wiosną podziwiać uwielbiam

Fajny ten ukryty basen będzie
Śliczną kolorową jesień masz u mnie w tym roku jakoś słabo się wszystko przebarwia...

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 16:33, 06 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa posadziłam w końcu cebulki -za wiele ich nie było ,więc efektu wow nie będzie i nawet jak je sadziłam ,to psoczyłam pod nosem ,że nie lubię ich sadzić ….
ale w końcu po ….wycięłam trochę straszących bylin i teraz jeszcze została mi walka z nową skarpą ….na razie wycinam na niej schody …...może w tym tygodniu uda mi się zamknąć ten sezon i zapadam w sen zimowy
listopadowy ogród


miejsce po skrzyniach uporządkowałam -nie wiem czy jest sens jeszcze siać trawę ?


tą skarpę jeszcze chciałabym w tym sezonie skończyć ….oczywiście bez nasadzeń

Madziu, nawet troszkę cebulek to kolory wiosną
Nowa skarpa będzie cudna, fajne te półki, możliwości bardzo dużo
Co do trawnika, moim zdaniem za późno na sianie trawy ale szkoda przygotowanego terenu, może spróbuj... Najwyżej jak nie wejdzie to wiosną jeszcze raz posiejesz. W sumie ostatnio ciepło...
Ah te cudne widoczki
____________________
eVka 16:34, 06 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Miejsce na wglebnik na basen to super pomysł! Zazdroszczę, właśnie coś takiego byłoby dla mnie idealne... A jak będzie wyglądać ten obszar poza sezonem basenowym?
____________________
Kasiolaaa 16:55, 06 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziu ja nie sadzilam trawy to i ty niesadz na wiosne posiejemy razem tez mialam dylemat co robic czy siac czy nie wiosna bede miala pewnosc ze nic nasionkom sie nie stanie
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Wiolka5_7 17:17, 06 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20466
Też sianie trawy przełożyłam na wiosnę teraz niech ziemia się uleży
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
wiklasia 17:47, 06 lis 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Jak te drzewkowe osieciowanie chwyci jesienny/zimowy szron to będzie cudny widoczek.
A ogród wysprzątany na pico-bello.
Pełna podziwu jestem dla Twojej pracowitości i wytrwałości.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gosiek33 18:02, 06 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Sianie trawy na jesień to bardzo dobry termin
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Urszulla 04:18, 07 lis 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21801
Jeszcze się zmagasz, jest cel to i motywacja siej żeby Cię wiosną chwastowisko nie przywitało.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
deszczowymaj 10:27, 07 lis 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Madziu chyba dawno mnie u Ciebie nie było (jak to możliwe..nie wiem)
albo raczej jestem często ale nie nadążam za Tobąbo nawet nie wiem kiedy te schodki w skarpie się stałyy fajny pomysł..

i miejsce na trawkę już przygotowane,ja bym teraz posiała

A pomysł z (utopionym)basenem rewelka..idziesz idziesz i wpadasz i już jesteś w basenie żadnego wspinania po schodkach/drabinkach
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
galgAsia 11:18, 07 lis 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Magda, a nie chcesz przypadkiem mojego wgłębnika ? Odstąpię bez zbędnych targów . Będziesz miała gotowca.
Matko, ja nie mogę zamknąć sezonu, co weekend to deszcze, nie ma kiedy pracować... a już bym chciała odpocząć...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies