Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 21:30, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
galgAsia napisał(a)
Magda, a nie chcesz przypadkiem mojego wgłębnika ? Odstąpię bez zbędnych targów . Będziesz miała gotowca.
Matko, ja nie mogę zamknąć sezonu, co weekend to deszcze, nie ma kiedy pracować... a już bym chciała odpocząć...


Asiu powiem szczerze ,że już też mam dość tych ciężkich prac -ręce bolą ,kręgosłup boli -sks się włączył ….ale moje umiłowanie porządku nie pozwala mi zostawić tego tak jak jest niech chociaż przysłowiowy rynek będzie ogarnięty ,a pod schody zamiecie się resztę coby nie raziło po oczach

wierzę ,że ze swoim wgłębnikiem coś fajnego wymyślisz -dla mnie forum i pinterest jest niespożytą kopalnią pomysłów
a tymczasem zostawię trochę ładniejszy widoczek na dobranoc
uwielbiam te nowe jarząbki



i tą rabatę pomimo,że już bez kwiatów też lubię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Aurelllia 21:35, 08 lis 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Świetnie ta skarpa wyszła Ile pracy to pewnie wymagało, ale jaki efekt będzie
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
Magleska 21:37, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
beata_m napisał(a)
Już teraz wszystko widzę, kurcze już zdążyłaś skarpą połączyć nową i starą część.
Wgłębnik - wow i pomysł z basenem przedni. Czyli kolejny pracowity sezon przed nami


Beatko kolejny sezon przyniesie sporo pracy oby tylko zdrówko było ,bo pomysłów mam 100 hihi

deszczowymaj napisał(a)


Asia,ale zobacz ..masz gotowy pomysł na wgłębnik nie tam żadne leżaczki..schodki..drzewka..Basenu Ci trzeba



z tarasu tylko będzie widać wodę i trochę boku basenu

pięknie te berberysy się przebarwiły

ale już najwięcej brązu w ogrodzie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:41, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
mrokasia napisał(a)
Ładnie działasz. Te tarasy na skarpie fajne. Ja już sianie trawy odpuściłam w tym roku. Uznałam, że już za zimno a i perz mi wychodzi w różnych miejscach.


Kasiu ja mam nasionka ,to wysieję -co będzie ,to będzie ….perz też mi wychodzi ….trudno ….podobno jak się go króciutko kosi ,to sam zanika ….oby …

te tarasy chciałabym ,żeby były inne niż skalniak

bo ile można mieć kamienia w ogrodzie hihi

na razie nie mam pomysłu jak je obsadzić …ale po kolei ….najpierw bele i po zimie na pewno coś mi wpadnie do głowy -albo własne nadwyżki będę powtarzać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:56, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
inka74 napisał(a)
Eee tam, jaki bałaganik, standard ogrodowy. Też mam taki kawałek, co prawda z mniejszą ilością palet i już powoli rozsypujących się w rękach.
U mnie eM zamówił 2 brakujące lampy i łączenia kabli, trochę trzeba poczekać bo długą drogę mają a potem do wiosny mus poczekać bo przecież jak zimno jest to się średnio kable łączy, jakby nie można było tego w domu zrobić. A jęczenia przy tym ile jest, że znowu coś wymyśliłam... Więc pewnie z 5-6 miesięcy temat zajmie. Chyba się już powoli przyzwyczaiłam. Profilaktycznie od sierpnia wspominam co jakiś czas o nowej zabudowie na huśtawkę. Nie liczę na wiosenne ziszczenie planów, bardziej jesień tylko którego roku...

Fajny pomysł z tym wgłębnikiem na basen. Przyjemność kąpieli będzie a basenu nie będzie widać.

Zazdroszczę zamknięcia sezonu, ja jeszcze z cebulkami i sprzątaniem w czarnej d...e jestem. Stos książek leży przy łóżku i czeka na długie zimowe wieczory.


Iwonka czyli możemy sobie ręce podać z emami …..
jak w kawale nie trzeba co pół roku przypominać ,że mieli coś zrobić ….
ja już przywykłam ….wolę sama większość rzeczy robić ,niż wiecznie czekać ….no chyba ,że nie umiem zrobić ,to już nie mam wyjścia

….za prąd się nie biorę i za układanie płyt też nie -brak mi do tego cierpliwości i siły

co do zamknięcia sezonu......niby już prawie zamykam …..ale jeszcze walka z ziemią trochę mi zajmie i jeśli będzie ciepło ,to chciałaby domek pomalować
….
cebulek miałam mało ,więc poszło szybko
przydałoby się jeszcze dosadzić ,ale nie wiem czy mi się chce

dziś powalczyłam ze skarpą....i prawdę mówiąc od 10 rano- skończyłam o 14 -bo miałam dość
a od 14 luz -pierogi gotowce na obiad ,a ja seriale i leżing
teraz nadrabiam forum ….jutro chciałabym spróbować kolory na domku ….


na razie te palety i stara blacha utrzymuje ziemię ,więc ….do przyszłego sezonu tak będzie
dobrze ,że ta strona domu ogarnięta i mnie zadowala nie pamiętam kiedy cokolwiek tu robiłam


buziaki i miłego weekendu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:11, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Nowa12 napisał(a)


Takie belki drewniane to akurat kompletnie nie moja bajka ale jestem ciekawa Twojego pomysłu bo też musimy zrobić zejście z tarasu i po skarpie i rozważam wszelkie opcje.
Chociaż ja to jednak jestem kostkowo-betonowa najbardziej .

Agatko ….ja po prostu mam dość betonu i kamienia i dlatego na tej części kombinuję inaczej -co nie znaczy ,że nie lubię …..
mam jeszcze kilka takich pinów w inspiracjach /
https://pl.pinterest.com/pin/583779170432515136/
https://pl.pinterest.com/pin/583779170432515136/
https://pl.pinterest.com/pin/105412447507474557/
https://pl.pinterest.com/pin/339669996893675188/
https://pl.pinterest.com/pin/97531148165317775/
https://pl.pinterest.com/pin/102386591514705325/
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:15, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
Aurelllia napisał(a)
Świetnie ta skarpa wyszła Ile pracy to pewnie wymagało, ale jaki efekt będzie


Aurelia dziękuję za komplementy cieszę się z nich jak dziecko

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 22:18, 08 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Super Ci te tarasy wyszłyInspiracja fajna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:20, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
galgAsia napisał(a)

Madzia, normalnie wlewasz otuchę w me serce! Tegom szukała! A skąd się bierze takie bale? Może u siebie bym tak zrobiła zamiast murków, gabionów i takich tam...
Skarpa cudna wyszła, no normalnie zmałpuję

Asiu
mi zostały bale po budowie ,a kilka ma mi em załatwić ….
małpuj ile chcesz ...ja też małpuję ,albo z forum,albo z pinteresta
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:23, 08 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18108
sylwia_slomczewska napisał(a)
Super Ci te tarasy wyszłyInspiracja fajna


Sylwuś dziękuję za dobre słowo cieszę się ,że zaglądasz
jutro będę testować kolory na domku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies