Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Kim 20:20, 10 lis 2019


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Magleska napisał(a)


Bożenko dziękuję

.....zbliża się 1 rocznica śmierci mojej Mamy …..zajmuję głowę i ręce ….



niestety u nas pogoda do bani ….nic na razie od 2 dni nie robię ….nuda

Masz rację Madziu lepiej czymś się zająć niż rozmyślać , choć
tak naprawdę nie da się nie myśleć i wspominać najukochańszej osoby

Ściskam i mocno Cię tulam !!
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Magleska 20:25, 10 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18393
Bożenko….dziękuję Kochana ….nic na to nie poradzę ,że nadal tęsknię i nie ma dnia bym nie myślała o Niej …..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
basia3012 21:37, 10 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Madziu, chyba sianie trawy jesienią to lepiej niż wiosną. Oby tylko wzeszła to przezimuje.
Tarasy piękne będą, z tymi belami super. Czy to będzie takie zejście jakby schody czy raczej będą tam rosły rośliny? Może już o tym pisałaś ale nie doczytałam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
basia3012 21:39, 10 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
To fakt, na tęsknotę praca w ogrodzie jest najlepsza. Tylko ta pogoda.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
inka74 22:09, 10 lis 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Magleska napisał(a)


Iwonka dziękuję

….mam nadzieję ,że jakoś to będzie wyglądać -pewnie spójniej by było z kamieniami ,ale już mam ich dość
jakoś przestało mi zależeć na tej całej spójności ,......bardziej chcę różnorodnie,ciekawie ,żeby mnie cieszyło patrzenie na ten mój kawałek świata

- mój ogród nie jest pokazowy i oprócz mnie i Was to nikt go nie ogląda

Kamień i drewno pięknie się uzupełniają i podkreślają. Do szarości kamienia taki kolor dębu bardzo pasuje. W chwili obecnej masz za duży ogród aby używać tylko jednego materiału. Nudno by było. Z drewnem będzie ciekawiej. Oprócz tego tak, jak napisałaś - to twój ogród i ciebie ma cieszyć.

A w ogóle to tulam. Ja też szukam w ogrodzie wyciszenia umysłu i odskoczni. Z innego powodu niż twój ale też mama+do kompletu teściu. Dziś z tego wszystkiego rabaty wysprzątałam. Mimo mżawki.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gardener27 22:22, 10 lis 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487

Madziu zmiany rewelacyjne. Nowa część ogrodu tworzy się na naszych oczach. Bardzo podoba mi się to rozwiązanie ze schodami.

Podziwiam, podziwiam ! za ogrom włożonej pracy, ta związana z ziemią najcięższa.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Misia 22:37, 10 lis 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Magleska napisał(a)



.....zbliża się 1 rocznica śmierci mojej Mamy …..zajmuję głowę i ręce ….



niestety u nas pogoda do bani ….nic na razie od 2 dni nie robię ….nuda


Ściskam bardzo mocno Madziu, ja chyba robię to samo z głową i rękami intensywnie w październiku i listopadzie, już siódmy rok...

Piękne widoki u Ciebie a na nudę zawsze O. pomoże
____________________
Misia - Między brzozami
basia3012 01:23, 11 lis 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9450
Magleska napisał(a)


Iwonka dziękuję

….mam nadzieję ,że jakoś to będzie wyglądać -pewnie spójniej by było z kamieniami ,ale już mam ich dość
jakoś przestało mi zależeć na tej całej spójności ,......bardziej chcę różnorodnie,ciekawie ,żeby mnie cieszyło patrzenie na ten mój kawałek świata

- mój ogród nie jest pokazowy i oprócz mnie i Was to nikt go nie ogląda




Madziu, jeśli chciałabyś zgrania z poprzednim skalniakiem to może wprowadż tam trochę tych nowych belek a tu, na te piękne nowe "tarasy", do tych belek dołóż trochę tamtego kamienia, "pożycz" stamtąd. Taka wymiana i wymieszanie belek z kamieniami. I może będzie spójnie a może też całkiem dobrze będzie wyglądać.
Oczywiście to tylko takie moje refleksje. Tylko nie gniewaj się na mnie. Ja tak rozumuję jakbym dla siebie robiła. Te tarasy, które obejrzałam na załączonych linkach były piękne.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiolaaa 05:48, 11 lis 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Madziuniu to jeszcze kilka lat przed tobą z takimi wachaniami nastrojow ja po smierci taty 6 lat pogodzic sie nie moge i niewiem kiedy mi to przejdzie ale powiem ci tylko ze to prawda ze czas leczy rany ja w to wierze i czekam dalej kiedy doznam ukojenia
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Margerytka40 08:54, 11 lis 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Madziu to zrozumiałe, że jeszcze nie przyćmił się ból po stracie mamy. To zbyt krótko, a jeszcze obecny czas nie pomaga. Dopiero co święto zmarłych, zaraz święta a i długie listopadowe wieczory, to wszystko razem nie pomaga. Ściskam mocno.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies