Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

sylwia_slomc... 18:57, 22 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Z bliska podoba mi się bardziej jedynka, z dalsza do placyku i mebli bardziej dwójka pasuje....jeśli z tych dwóch wybieramy
Niebieski mi u Ciebie odpada
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 19:15, 22 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magleska napisał(a)
Ogrodowo nie chce mi się już nic działać ….powoli zapadam w sen zimowy zaglądam do moich ulubionych ogrodów często pomimo ,że się nie udzielam wybaczcie


na domku ileś próbek koloru …..może macie ochotę się wypowiadać który najlepszy
był też jasno szary ,ale jednak mi nie odpowiadał ….aż dziwne ,bo szary lubię
po naradach domowych na prowadzenie wyszły kolory 1 i 2
a jak według Was ?.....dodam tylko ,że malować będę na wiosnę dopiero ,więc może jeszcze koncepcja się zmieni jak to u mnie





z dalsza


paleta kolorów
https://luxdecor.expert/styl-skandynawski-na-zewnatrz-domu-impregnat-do-elewacji-drewnianych-luxdecor-njord/
kolory suszony koper lub stado reniferów



No cóż.
Ja bym pomalowała na biało
A tych kolorów do wyboru to szary

A może w takim razie ciemno szary - grafit ?

Ciekawa jestem jaki pojawi się wiosną
Powodzenia
____________________
Ania Spelnione marzenie
Gosiek33 19:21, 22 lis 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
W domu masz drugi ogród


Jak dla mnie to za trudne teraz wybieranie koloru, poczekałabym na zielone
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
eVka 19:21, 22 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magda, piękne masz rośliny domowe Ty wiesz, że ja mam ostatnio hopla na punkcie doniczkowych Dzisiaj kupiłam marantę zachwycona nią jestem
Co do koloru to wiesz jaki ja u siebie bym wybrała, ten piękny granat a u Ciebie biały albo granat
Pozdrawiam!
____________________
anpi 19:49, 22 lis 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8116
Madziu jestem za środkowym kolorem na trzeciej fotce ,czyli za 2 - ką. Z dalsza dobrze to gra z mebelkami na placyku,przynajmniej na ostatniej fotce tak się wydaje.
Ty zapadasz w sen zimowy ,a ja zamówiłam jeszcze czosnki ozdobne Mam nadzieję,że ziemia nie zamarznie póki nie przyjdą
Zresztą zimowy czosnek w warzywniaku też mam jeszcze nie posadzony.Jutro planuję.
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Magleska 20:09, 22 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
oj nie pomagacie hihi chociaż widzę ,że dwójka przoduje

Ewa granat też mnie kusi ,widziałam ostatnio cały dom mieszkalny w granacie -jak dla mnie wyglądał super

Aniu Anpi podziwiam ,że jeszcze chce Ci się sadzić ….u mnie dziś już było wstrętnie zimno,pomimo ,że słoneczko świeciło

Sylwia…..dobrze ,że zima przed nami ,będę się z okna przyglądać tym bohomazom i może w końcu się zdecyduję
a może znajdę jeszcze jakieś inne kolory w małych puszeczkach wiem na pewno ,że nie chcę białego,jasno-szarego,ani grafitu ...czasem te kolory na wzornikach zupełnie inaczej wyglądają niż na żywo ….
kupiłam jeden niby świetny na próbce-patynowane coś tam ….a na domku wyszedł nieciekawy ….
mówisz,że granat nie bardzo ….a mnie on trochę kusi ….pomimo,że do niczego nie pasuje ….

Gosia cała zima na decyzję -zresztą zawsze można przemalować ,jak będzie zle

Ania 111nie chcę już białego na pewno opatrzył się mi i znudził
grafit też

Asiu Galgasiu cała zima na patrzenie i wybieranie wyeliminowałam 3 kolory -biały ,grafit,jasny szary …..na wzornikach mi się podobały ,a na domku nie
nie wiem jeszcze co wybiorę ….tak jak radzisz -będę się przyglądać i do wiosny coś się wyklaruje

może jeszcze uda mi się kupić małe puszeczki innych kolorów …..

dziękuję Wam bardzo za głosy cała zima na decyzję
szkoda ,że niektóre farby mają tylko większe puszki -jakoś szkoda mi wydawać po 6-7dych na farbę ,której nie jestem pewna co do koloru
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 21:12, 22 lis 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81727
Madzia, a taki odcień jak Iwonka w altance zrobiła?
Brałaś pod uwagę?
wiadomo by było co kupić i wiadomo jak kryje brązy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ania111 21:22, 22 lis 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Magda ,
A może kolor cegły?
Taki rdzawy ?

____________________
Ania Spelnione marzenie
Magleska 21:26, 22 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Sylwia ja bym chciała taki mój kolor …......nie odgapiany …. jakiś nietypowy trochę ……

taki jasny też próbowałam - próbka na domku jest -mglista łąka się zwie ale za jasny jak dla mnie...…

z jednej strony chciałabym ,żeby trochę się ten domek wtopił w otoczenie ….a z drugiej ….żeby się wyróżniał ......i masz babo placek ...jak pogodzić 2 natury
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:33, 22 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Ania111 napisał(a)
Magda ,
A może kolor cegły?
Taki rdzawy ?


Aniu raczej też nie ….czerwień i wszystkie jego odcienie ,to nie mój kolor najbardziej lubię szarości,zielenie i niebieskie ……
biały lubię ale w kwiatach …..

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies