Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Magleska 19:51, 23 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18269
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Madzia pokaż posadzone cudeńka


Gosiu mam tylko takie marne fotki -nie oddają ich uroku




zabrakło mi ziemi ,bo jeszcze te do posadzenia



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margerytka40 20:06, 23 lut 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Magleska napisał(a)


Asia spokojnie ….dopiero luty mamy ...przynajmniej masz ładną fryzurę

a do pracy już wróciłaś ?


Z ogrodem zdążymy ,a jak nie zdążymy ,to też nic się nie stanie ….jakoś takie olewactwo mi się włączyło -robię ile mogę ,jak nie mam sił ,to zostawiam …..dom też jak mi się chce ,to sprzątam,jak mi się nie chce ,to udaje ,że nie widzę ….inni też mieszkają i mają rączki -zaczęłam więcej od moich współmieszkańców wymagać -każdy dostał dodatkowe obowiązki

można się zajechać ,jeśli samemu ma się dbać i o dom i o ogród i jeszcze pracować zawodowo …..

coś marudzę ….ale łeb mi pęka ….byłam na cmentarzu -przewiało mnie tam okrutnie



i jeszcze aż jedną skrzynię obsadziłam wiosennymi kwiatuchami-zimno dziś
buziaki



Jutro wracam.
Też ostatnio mam takie podejście. Wszyscy mieszkają, niech każdy dba o porządek. Nie zależy mi na odznace super matki i super żony
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
galgAsia 20:08, 23 lut 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia, żadne olewactwo ani niechciejstwo, tylko naturalna kolej rzeczy: my w lutym to już jedziemy na ostrej rezerwie . I nie tylko pali się nam czerwona kontrolka, ona mruga jak szalona
Za mało słońca, za mało ciepła, za mało kolorów mamy, a ubiegłoroczne zapasy energii już są na wyczerpaniu...
Więc nie wmawiamy sobie, żeśmy lenie, mamy niechcieja czy olewamy... Traktujemy siebie samych z czułością i troską i cichutko powtarzamy jak mantrę: oby do wiosny
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Basilikum 20:18, 23 lut 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
ale fajne zakupy i spotkanie tez
po ile sa oczary w PL??
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Wiolka5_7 21:53, 23 lut 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20436
Pięknie udekorowałaś donice Madziu
Też mam plan na jasne różowe stokrotki i gałązki dereni
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Nowa12 22:14, 23 lut 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Magleska napisał(a)


Agatka ….mam nadzieję ,że będzie fajnie z tą korą muszę kupić przekompostowaną ,bo tylko taka mi ze skarpy z rodkami nie zjeżdża



Ja mam zwykłą i mi nawet nie zjeżdża ale moja to skarpunia jest przy Twojej .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
DorKa 08:47, 24 lut 2020


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Cudna ta donica biała i kwiatki przecudne .Uwielbiam stokrotki
Mówiłam ,że wiosnę czuć Juppi!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
gosika67 12:50, 24 lut 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Widzę na białe kwiatki się nastawiłaś.U nas pada, wieje, brak ochoty do roboty. Pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Magleska 18:19, 24 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18269
Margerytka40 napisał(a)


Jutro wracam.
Też ostatnio mam takie podejście. Wszyscy mieszkają, niech każdy dba o porządek. Nie zależy mi na odznace super matki i super żony


Asia mi też nie zależy wręcz przeciwnie ...z wiekiem coraz mniej dąże do zadowalania wszystkich …

a wracając do ogrodu ….nie pamiętam ,jak ten krzewik się nazywa ,ale całą zimę tak wygląda -muszę dokupić


posadziłam do drugiej donicy

tak ,że wejście woła wiosnę


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 18:19, 24 lut 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18269
galgAsia napisał(a)
Madzia, żadne olewactwo ani niechciejstwo, tylko naturalna kolej rzeczy: my w lutym to już jedziemy na ostrej rezerwie . I nie tylko pali się nam czerwona kontrolka, ona mruga jak szalona
Za mało słońca, za mało ciepła, za mało kolorów mamy, a ubiegłoroczne zapasy energii już są na wyczerpaniu...
Więc nie wmawiamy sobie, żeśmy lenie, mamy niechcieja czy olewamy... Traktujemy siebie samych z czułością i troską i cichutko powtarzamy jak mantrę: oby do wiosny


Asia oby do wiosny ...oby do wiosny ….powtarzam wciąż chociaż dzisiaj wykorzystałam dzień wolnego na maksa

spróbowałam taki kolor na domku
z jednej strony te renifery

z dalsza ( bałaganu nie widać)

a z drugiej ciemniejszy szary



teraz kilka dni się będę przyglądać …..bo sama nie wiem ….jeszcze tylko wenge mi przychodzi do głowy ….ale chyba ta ciemniejsza szarość do mnie przemawia
…..

buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies