Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Iwonka 13:45, 26 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Magleska napisał(a)


Iwonka
masz za płotem tyle terenu ,że aż grzech tego nie wykorzystać
jak mi za dużo wszystkiego urośnie ,to z chęcią podzielę się z Tobą sadzoneczkami

i też mam taka nadzieję ,że mój warzywniczek będzie funkcjonalny i przyjemny w odbiorze ….


Cieszę się, że temat warzyw wychodzi na prowadzenie. Straszny laik ze mnie w tej kwestii. Bedę się przy was dokształcać i wystartuję, ale pewnie dopiero za rok. W tym roku może tylko grunt przygotuję
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
BKosimkArt 17:00, 26 mar 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No no Madziu imponujące wysiewy
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Magleska 17:00, 27 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
Kawa napisał(a)
Madziu zdrowia


Kamila dziękuję


galgAsia napisał(a)
Madzia, można też wsadzić do foliowego worka. Albo naciągnąć folię i zrobić dziurki wykałaczką. Też się sprawdza, parę razy tak robiłam.
Dobrego dnia


Asiu też fajny patent …. miałam folię spożywczą i owinęłam troszeczkę te moje wysiewy

Iwonka napisał(a)


Cieszę się, że temat warzyw wychodzi na prowadzenie. Straszny laik ze mnie w tej kwestii. Bedę się przy was dokształcać i wystartuję, ale pewnie dopiero za rok. W tym roku może tylko grunt przygotuję


Iwonka ja też specjalistą nie jestem -widziałaś w zeszłym sezonie mój busz pomidorowy ....cały czas się uczę

BKosimkArt napisał(a)
No no Madziu imponujące wysiewy


Basiu dziękuję …..coś powolutku w nich drga
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
kasiek 18:07, 27 mar 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)


Asiu ….. idzie pomalutku ,tylko kaszlę jak stary gruźlik,temp nie mam
słoneczny dzień jest ,ale nadal zimnoooo …..siedzę w domu
pootwierałam sobie w nowych oknach cały wątek o ekologicznych uprawach i czytam od rana...…

Miłego dnia


Całe szczęście że nie masz temperatury, życze szybkiego powrotu do zdrowia! Wysiewy imponujące, ja nie mam cierpliwości i talentu do tego
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Agania 19:17, 27 mar 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Jak wysiewy poczyniłaś tzn, że zdrówko wraca
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Urszulla 08:36, 28 mar 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21786
Wysiewy robiłam tych przeźroczystych opakowaniach na ciastka, w dnie robiłam otwory metalowym wybijakiem. Najpierw przykryte pokrywą a potem pokrywka służyła za podstawkę icałkiem fajnie się to mi sprawdzało.
W tym roku nie działam. A Tobie życzę udanych wysiewów.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 08:41, 28 mar 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4164
Ula ma świetny pomysł z tymi plastikowymi opakowaniami, zapamiętam Madzia jak tam zdrówko, na dwa dni nam pogoda wróciła. Jak się czujesz? Ja po tygodniu przerwy w ogrodzie wyszłam wczoraj, ale był to bardziej labing niż working Niemniej obchód po ogrodzie też ważny ... i posiedzenie na różnych osiach widokowych aby koncepcje się uleżały i dopracowały
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Magleska 18:32, 28 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18273
kasiek napisał(a)


Całe szczęście że nie masz temperatury, życze szybkiego powrotu do zdrowia! Wysiewy imponujące, ja nie mam cierpliwości i talentu do tego


Kasia mam 37,5 ,więc tylko stan podgorączkowy ...nie ma zle ,ale jakaś słaba jestem ,jak nie ja
wysiewy rosną powolutku

Agania napisał(a)
Jak wysiewy poczyniłaś tzn, że zdrówko wraca [/quote)]


Agatko jeszcze mocno kaszlę...mam jeszcze antybiotyk ,więc pewnie temu taka do niczego jestem …

[

Wysiewy robiłam tych przeźroczystych opakowaniach na ciastka, w dnie robiłam otwory metalowym wybijakiem. Najpierw przykryte pokrywą a potem pokrywka służyła za podstawkę icałkiem fajnie się to mi sprawdzało.
W tym roku nie działam. A Tobie życzę udanych wysiewów.


Ula bardzo fajny patent muszę zacząć zbierać takie pojemniczki

Iwonka napisał(a)
Ula ma świetny pomysł z tymi plastikowymi opakowaniami, zapamiętam Madzia jak tam zdrówko, na dwa dni nam pogoda wróciła. Jak się czujesz? Ja po tygodniu przerwy w ogrodzie wyszłam wczoraj, ale był to bardziej labing niż working Niemniej obchód po ogrodzie też ważny ... i posiedzenie na różnych osiach widokowych aby koncepcje się uleżały i dopracowały


Iwonka pomimo pięknej pogody nic nie robiłam w ogrodzie ,połaziłam tylko ,popatrzyłam ...jakaś osłabiona jestem jeszcze …

za to eM od 3 dni robi mój warzywnik pomalował na razie pierwszy raz i do nowych skrzyń wsypał zawartość kompostownika ….
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
dana1s 18:51, 28 mar 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Madziu kuruj się kochana ! Zaraz buchnie taka wiosna, że nie dasz rady usiedzieć na czterech literach. Zatem marsz do wyrka!
Pozdrawiam serdecznie
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Johanka77 19:20, 28 mar 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Magleska napisał(a)


Kasia mam 37,5 ,więc tylko stan podgorączkowy ...nie ma zle ,ale jakaś słaba jestem ,jak nie ja
wysiewy rosną powolutku





Kochana, dbaj o siebie! Nie forsuj się.
Ja mam osłabienie i też się pozbierać nie mogę.
Dawno tak długo mi się żadna infekcja nie ciągnęła...
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies