Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

abes 09:07, 05 kwi 2020


Dołączył: 02 kwi 2011
Posty: 90
Warzywnik imponujący! Informuję grzecznie, że będę się nim inspirować. Możesz podpowiedzieć czym malowaliście deski? Miłego siania ‍
____________________
Ania Ogród - reaktywacja
HannaR 09:13, 05 kwi 2020


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Jejku, ale Ty masz olbrzymi areał do ogarnięcia.
Super warzywnik! I jaki porządeczek w domku ogrodnika.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Kasya 09:17, 05 kwi 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41552


Czy nie brakuje tu czerwonego dywanu ? ...bo ogrod super elegancki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Waclaw 09:17, 05 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
kasiek napisał(a)


O tu widać jak super spójnie to wszystko wyszło - kolor domku, posadzka placyku, kamienie, płyty - wszytko w zsynchronizowanych odcieniach - brawo!

A i swojego Supermena pochwal, bo spisał sie na medal. A Ty zdrowiej

zgadzam się z Kasią
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Iwonka 11:42, 05 kwi 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4147
I ja też Domek stapia się z tłem idealnie, nawet wcale nie widać, że finalnego pokrycia na dachu brak. Część warzywna... no nie mogę się napatrzeć Podziwiam cię za te rozsady, ale jak się ma tak miejscówkę przygotowaną, to się nie dziwię wcale
Teren wokół drzewek mega gładki. Pod trawnik?
A w środku drewutni ... słów brak jakie perfecto Ja do mojej drewutni wjeżdżam brudnymi taczkami, narzędzia w kąt, nawet po malowaniu chyba nie będą miała tak poukladane. Może ten stolik mnie uratuje
Madzia przycinasz te brązowe trawki? Mam jedną od Agatki, niby ładna, ale jak dotykam to jakaś suchawa.
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
kasiek 12:00, 05 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Magleska napisał(a)


Kasiu
pochwalę oczywiście ……. zaraz chętniej coś pomoże znowu

w domku jeszcze brakuje daszku ….i albo będzie ciemny gont,albo blacha zbliżona do dachówki na domu ….ale to dopiero za …..nie wiem kiedy ….

...powoli nabiera to jakiegoś wyglądu ….jeszcze chciałabym ze 2 lub 3 pergole wmontować w warzywnik ….może da się jeszcze eM namówić -tym bardziej ,że słupki i kotwy mam …

i jeszcze stolik do prac na budzie ….i jeszcze raz trzeba malować …..
.....zostało mu jeszcze sporo prac na ten tydzień …..nie będzie się nudził

Miłej Niedzieli



Marziu porządek - wow- aż zaniemówiłam
A co do prac, to powiedz eMusiowi że my kobitki uwielbiamy oglądać efekty pracy mężów ogrodniczek, bo to świadczy zarówno o ich sile, jak i oddaniu
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
SlonecznyOgrod 12:59, 05 kwi 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madziu ale przestrzeń Ci się powiększyła, no teraz to już masz duży plac zabaw, możesz się bawić od rana do wieczora
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Urszulla 13:13, 05 kwi 2020


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Magleska napisał(a)





dziękuję
Ula ….ścinać jeszcze teraz te brązowe trawy ,czy już za późno ?




Oczywiście, na krótko
Przepraszam za zwłokę. Zapracowana byłam.

A u Ciebie tyle do przodu
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
sylwik69 20:52, 05 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Madzia Twój domek ogrodnika po prostu mnie rozwalił a w szczególności ten porządek w nim panujący! Zdjęcie pokazałam komu trzeba,ale...przy takim bałaganiarzu to ja się mogę po pachy urobić i nigdy takiej perfekcji nie osiągnę...a szkoda bo bardzo lubię porządek! niestety czy mężczyzni potrafią zrozumieć,co nas uszczęśliwia??? niektórzy na pewno
Fajnie działacie
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
gosika67 20:59, 05 kwi 2020


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Magnolcia mnóstwo ma pąków. U mojej naliczyłam 7,a w tamtym roku pierwszy raz miała aż 1 pąka. Sasanka ciekawy ma kolor.Pozdrawiam wiosennie,
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies