Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

BKosimkArt 07:43, 08 kwi 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Madzia nie gadaj, piękne Ci wyszły! Ja światłem trochę mieszkam... i na manualu robię bez automatycznej ostrości. Sama ją ustawiam na obiektywie.
Ekspertem nie jestem, robię jak mi pasuje.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
kasiek 08:35, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Magleska napisał(a)

Kasiu
dziękuję mój staż trochę większy ….tylko ja z wiekiem bardziej uparta,mniej ustępliwa i prosić się nie lubię
ale skuliłam trochę uszka ,zaczęłam chwalić bardzo dużo i teraz zbieram tego efekty ...więc warto słuchać koleżanek
dziś em walczył z paletowiskiem ….nie wiadomo ,jak to będzie w lecie ….to chociaż własna plaża będzie ….
początek prac
a i ….skalniak dziękuje za pochwały -lubię go teraz jeszcze bardziej
buziaki


A - to i doświadczenie masz większe Ja też zauważyłam że w z wiekiem coraz trudniej mi reformować czyjeś humory, człowiek niby powinien miec więcej cierpliwości a jej wrecz ubywa
Foty super, właśnie dlatego że nie focisz zakątków z bałaganem wydaje się że na fotkach ogród piękniejszy. Ja sama widzę nieraz (no teraz juz rzadko) zaskoczenie widzów że to ten sam ogród co na fotkach bo ujęciami można kształtować obraz - w zależności jak ujmujesz perspektywę. Basen już widzę że będzie cudowny - ja na taki wielki nie mam miejsca dlatego mamy SPA na basen malutki
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Waclaw 10:05, 08 kwi 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Magleska napisał(a)

Kasiu
dziękuję mój staż trochę większy ….tylko ja z wiekiem bardziej uparta,mniej ustępliwa i prosić się nie lubię



ale skuliłam trochę uszka ,zaczęłam chwalić bardzo dużo i teraz zbieram tego efekty ...więc warto słuchać koleżanek
dziś em walczył z paletowiskiem ….nie wiadomo ,jak to będzie w lecie ….to chociaż własna plaża będzie ….
początek prac



Kobiety to wiedzą jak z nami postępować
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Magleska 22:38, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
UrsaMaior napisał(a)
Pyszne fotki To Susan na ostatniej?


Iza
dziękuję
czy to Suzan .....szczerze ….nie wiem ...jest ,to bardziej krzaczek ,niż drzewko ….na razie ,a mam ją ok 4 lata- ma około 1 metr wysokości i z pól metra szerokości

sylwia_slomczewska napisał(a)
Robota wre, huczy i buczy, a efekty I już domek zapełniony, fajny pomysł na narzędzia Śliczny kolor tulipanów
aaaaa i częściej po ten obiektyw musisz sięgać, uczta dla oczu


Sylwuś robota wre ,bo L nie ma teraz pracy ...i też zabija głowę i niepewność pracami w domu ….na pewno lepsze to ,niż by z pilotem przed telewizorem leżał ….
takie pożyteczne przymusowe bezrobocie

pomysł na narzędzie -mój ….zostały te obicia z pod i nad okien ...i tak poprzymierzałam ,że będą nadawać się na wieszaki ;0

dzisiaj kancikowałam co nieco ….jak skończę ,to sfocę ….fajnie ,wygląda z takimi świeżutkimi kancikami
zadzwoń jutro ,jak znajdziesz chwilkę ….buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:42, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Nowa12 napisał(a)
Ale ładnych zdjęć nacykałaś. Wszystko rośnie jak na drożdżach .


Agatko z każdym dniem ,jest coraz piękniej ….pomimo wszystko ….

Helen napisał(a)
Magda, jaki Ty masz porządeczek w domku ogrodnika. Chciałabym chociaż jeden dzień mieć tak wysprzątane. Naprawdę zazdroszczę bardzo.
Dużo rzeczy mi się u Ciebie podoba, ale takie kępki tulipanów są świetne. To jest jednak dobry pomysł sadzić kępkami.


Helen
dziękuję za wszystkie miłe słowa
od wczoraj podpatruję Twój ogród -i jest śliczny -jak rozeznam się ,to się odezwę u Ciebie -na razie zaznaczyłam ,żeby mi nie uciekł

te kępki tulipanów sa na nowej części na skarpie -tam na razie nie ma co pokazywać ,bo jeszcze straszy ….ale w tym sezonie ogarnę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ania111 22:44, 08 kwi 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633






Madzia ,

Chyba gdzieś pominęłam wątek

Co to za budowla?
Ten stelaż i palety ?
Strasznie tajemniczo to wygląda
____________________
Ania Spelnione marzenie
Magleska 22:45, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
gosika67 napisał(a)
Widzę,że u Ciebie święta tuż tuż.Ja jestem w tyle. Donice fajnie obsadzone tulipanami.Coraz więcej zieleni, żeby jeszcze popadało.


Gosiu takie starocia powyciągałam jedynie na stole i na parapecie kuchennym jakieś ozdoby są …..niewiele ,ale na więcej brak weny i chęci ….
Buziaki

BKosimkArt napisał(a)
Madzia nie gadaj, piękne Ci wyszły! Ja światłem trochę mieszkam... i na manualu robię bez automatycznej ostrości. Sama ją ustawiam na obiektywie.
Ekspertem nie jestem, robię jak mi pasuje.


Basiu ja taka zdolna nie jestem ….. ale i tak dziękuję za uznanie

może kiedyś bardziej się przyłożę do nauki fotkowej -teraz tylko mieszam w programach pół automatycznych


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:55, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
kasiek napisał(a)


A - to i doświadczenie masz większe Ja też zauważyłam że w z wiekiem coraz trudniej mi reformować czyjeś humory, człowiek niby powinien miec więcej cierpliwości a jej wrecz ubywa
Foty super, właśnie dlatego że nie focisz zakątków z bałaganem wydaje się że na fotkach ogród piękniejszy. Ja sama widzę nieraz (no teraz juz rzadko) zaskoczenie widzów że to ten sam ogród co na fotkach bo ujęciami można kształtować obraz - w zależności jak ujmujesz perspektywę. Basen już widzę że będzie cudowny - ja na taki wielki nie mam miejsca dlatego mamy SPA na basen malutki

Kasia
26 lat minęło …..sama nie wiem kiedy …. syn już skończył 23 ...córa w tym roku 15 ….
tyle różnych wydarzeń przez ten czas się przeżyło......jakoś trzeba trwać ….


fotki z bałaganem ...hmmm robię też ,ale bardziej dla siebie -czasem coś tam wrzucam ,żeby było wiadomo ,że nikt nie ma idealnie ….
ale one nic do wątku nie wnoszą -sama ziemia ...tu np. nowa część prawie po całości ….nic nie ma -glina ,chwastowisko ,kupa kamyczków pod przyszłą wiatę ...

basen -ma około 4,30 średnicy -niby nie wielki ,ale dla nas wystarcza ….dziś eM cały dzień walczył z poziomami ,ale od wczoraj wielkiej zmiany nie ma
jak skończy ,to obfocę dla potomnych

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:57, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Waclaw napisał(a)

Kobiety to wiedzą jak z nami postępować

Wacław
pewnie ,że wiedzą tylko nie zawsze wykorzystują tą wiedzę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:03, 08 kwi 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18392
Ania111 napisał(a)


Madzia ,

Chyba gdzieś pominęłam wątek

Co to za budowla?
Ten stelaż i palety ?
Strasznie tajemniczo to wygląda


Aniu

tam będzie basen -taki zwykły stelażowy -on w poprzednim sezonie stał na placyku i drażnił mnie swoją wielkością i zasłanianiem ogrodu
tu stara fotka z zeszłego sezonu ….teraz będzie w tamtym miejscu


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies