Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród zamkn.

sylwia_slomc... 18:56, 16 lut 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Cudnie te donice wyglądają

Cudna
Rudbeckia subtomentosa 'Little Henry'

Jak będziesz zmieniał nasadzenia w donicach to wysadź je na rabatke bo szkoda żeby się potem zmarnowały, a tak za rok znów zakwwitna, u nas jeszcze nie macebulowych w doniczkach, chyba, że w mieście
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
marba 18:59, 10 mar 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
MariuszG napisał(a)


a w tym roku nie wytrzymałem już 31 stycznia i posadziłem w donicach (zawsze mi się one bardzo podobały, więc jak spotkałem je to trudno było zrezygnować)



Mariuszu, piękne te donice, wyglądają tak majestatycznie. Pasują do Starego Ogrodu.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
MariuszG 21:20, 11 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Sylwio, prymulki i narcyzy niedługo będą rosły w ziemi

Basiu, donice mi się bardzo podobały u Danusi, tylko ona ma oczywiście znacznie ładniejsze, bo prawdziwe antyki. Te mimo że nowe, to też bardzo mi się podobają a będą jeszcze ładniejsze, jak pokryją się miejscami rdzą.

A w ogrodzie udało się chwilę popracować przed ostatnim załamaniem pogody, i taki właśnie efekt tej pracy




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:22, 11 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Rozkwitły ciemierniki




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:25, 11 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Udało mi się zdobyć ranniki jeszcze muszę kupić przebiśniegi, ale z jesiennych cebulek jeszcze mi się nie udało nic wyhodować.




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:27, 11 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Mój pomocnik ładnie pasuje do bratków




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:30, 11 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Pod koniec zeszłego sezonu założyłem taką rabatę, z której chyba jestem zadowolony. Było na czym oko zawiesić zimą, a wygląda schludnie również wiosną. Bardzo ładnie zimę przetrwały wilczomlecze. Czekam, aż podrośnie żywopłot grabowy, który zrobi ładne tło dla cisów i traw





____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:34, 11 mar 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Bardzo podobają mi się ozdoby z metalu, ale są koszmarne drogie. Więc przez zimę udało mi się pospawać kilka własnych dekoracji . Teraz pomału sobie rdzewieją.






____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Joku 10:20, 12 mar 2019


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11944
Spodobała mi się kompozycja paprociowo - bratkowa, oryginalny pomysł. To jakaś miniaturowa odmiana?
Jeszcze zapytam o wilczomlecza. Znasz jego nazwę? Masz go dłużej?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Pszczelarnia 10:54, 12 mar 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
MariuszG napisał(a)
Udało mi się trochę wprowadzić ładu




Nie wiem, jak to robisz, jakimiś nadprzyrodzonymi zdolnościami - jest bardzo bardzo ładnie. To łączenie i cegły i wylewki. Wielopniowej tui i traw. I donice!

A w wolnej chwili poproszę o instrukcję układania schodków z cegły.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies