Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród zamkn.

MariuszG 21:31, 18 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
A w moim ogrodzie tymczasem wszystko rosło sobie własnym rytmem




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:36, 18 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Mam takie miejsce w ogrodzie, gdzie rosły kilkunastoletnie cisy, takie szarakuły. 5 lat temu pod wpływem Danusinego Ogrodu nie tylko bukszpanowego zacząłem ciąć je wszystkie w stożki no i wyszła mi rabata trochę za mocno inspirowana jej ogrodem :/ (ale na szczęście tego nie widać, bo jest zdecydowanie mało elegancko ). Parę tygodni temu zabrałem się w końcu za uporządkowanie tego miejsca no i poniżej kilka zdjęć z nieskończonej jeszcze rabaty.




____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:38, 18 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
A to zdjęcia najświeższe, bo dzisiejsze. Rabatę bylinową powinienem przewrócić do góry nogami tej jesieni, bo wszystko jest na niej nie tak jak należy





____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:39, 18 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 21:43, 18 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Aster macrophyllus



Aster amellus 'Blue King'



Rudbeckia hirta



Phytolacca decandra

____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
KasiaBawaria 08:10, 19 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
O, blue king wlasnie posadzilam. Jestes z niego zadowolony? Jak rosnie? Zwarcie?
____________________
Zapraszam na kawe
zawitka 08:23, 19 sie 2019


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14033
Mariusz ale zmienił się Twój ogród wypiękniał wydoroślał.Nie przeczytałam wszystkiego ale wrócę .fajnie że Cię poznałam u Danusi .Wrócę a na razie lecę do lekarza
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Sonka 12:16, 24 sie 2019


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2245
Nie widzę nic brzydkiego w rabacie bylinowej, mi się podoba, tak, ogrodowisko uczy nas sztuki ogrodniczej. Pod jego wpływem zmieniamy własne ogrody.
Masz duże wyzwanie, o taki ogród jak Twój jest dużo trudniej zmieniać, niż tworzyć od zera nowy, jak na razie idzie Ci świetnie i masz tyle fajnych bylin.

Ciekawam tych nożyc, pokażesz?
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
MariuszG 22:03, 25 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Kasiu, jak miło że zajrzałaś do mnie . Z 'Blue King' jestem zadowolony, a to dlatego, że zaczyna wcześnie kwitnąć i ma duże kwiaty. I ma jeszcze jedną zaletę- jego kwiaty w wazonie stoją 2 tygodnie nawet. U mnie on się wykłada, nie wiem czy to reguła czy wina podwyższonej rabaty, ale można mu ten nietakt wybaczyć


____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:05, 25 sie 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Halinko, i mnie było bardzo miło Cię poznać osobiście, tym bardziej, że znałem Twój ogród, więc "wiedziałem z kim rozmawiam" . Życzę Tobie i Twoim bliskim zdrówka i wszystkiego co najlepsze

Wrzosiec dla Ciebie


____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies