Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Stary ogród zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Stary ogród zamkn.

Gardenarium 20:06, 17 gru 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jesteś dzisiaj to pokaż coś ładnego
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 20:22, 17 gru 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81638
Też bym coś obejrzała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
MariuszG 22:09, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538
Kurczaki, dziękuję, że zaglądacie, bo by ten mój wątek umarł... Złapałem doła ogrodowo-życiowego . Irytuje mnie ten mój ogródek to nie robię mu zdjęć. A jak nie robię zdjęć to nie ma i co tutaj wrzucać.

Danusiu, trawnik tam jest rzeczywiście jak kiszka, tylko ja nie mam pomysłu jak to inaczej zrobić... Mnie tam ta rabata bylinowa w ogóle nie pasuje, ona powinna być w innym miejscu. Tylko nie mogę się zmobilizować żeby cokolwiek zmienić. I tak trwa sobie to co jest. Może w tym roku? Muszę zrobić plan z naniesionymi wymiarami.

Ewo, bardzo mi jest miło, że tu zaglądasz . Cisy trzeba było ciąć, bo rosły zbyt silnie, mam już takie 4 sztuki 50 letnie niecięte i te 4 wystarczą . Moja kolekcja pelargonii nie istnieje od zeszłego roku. Wszystkie poszły na kompost, jedynie dla kilku mi się udało znaleźć nowy dom. Nie ma mnie regularnie w domu... Bardzo często mam wyjazdy związane z pracą, a w weekendy się uczę i nie było jak dbać o taką ilość doniczek. Może kiedyś uda się znowu zebrać parę ciekawych odmian . Na razie zachwycam się szklarniami Twoją i Danusi .

Sonko, dziękuję w imieniu astrów i rudbekii

Zawitko, miło mi, że zawitałaś do mnie . Tak, miło jest sobie posiedzieć z pierwszymi właścicielami i posłuchać jak było. A też fajnie bo mam zdjęcia sprzed lat i mam porównanie. Tulipany dołuję co roku. Tej jesieni posadziłem raptem 2 donice. Kiedyś nie wkopałem i mi zmarzły niestety. Wrzośce padły niestety po kilku tygodniach. Jak nie chcą rosnąć to trudno...

Anno, masz wyjątkowo ładny groch z kapustą, skoro już tak to określiłaś. Mnie się bardzo on podoba . Odpowiedź odnośnie lawendy już mocno nieaktualna, ale ja tnę w kwietniu, a potem tylko równam lekko po przekwitnięciu. Nasiona maków wysiej wiosną one później wysiewają się same.

Sierotko, w ogrodzie ciemno i pusto . Ciężko mi się zmobilizować, bo wydaje mi się że jest wszystko "od pataja" i nawet zdjęć za bardzo nie robię . Dziękuję, że zaglądnęłaś, bo to miłe bardzo jak ktoś zostawi ślad .

Danusiu (jeszcze raz ), czuję się wywołany, więc wrzucam kilka listopadowych mroźnych obrazków dziękuję!

Sylwio, a ja u Was w ogrodzie jestem regularnie i podziwiam Twoją regularność i w pracach i w dzieleniu się z nami ich efektami dziękuję. Tegoroczny sezon był dla Was wyjątkowo trudny, ale na koniec widać, że bilans jest zdecydowanie dodatni .



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:11, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:12, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:14, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:16, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
MariuszG 22:17, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Helen 22:18, 18 gru 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8267
MariuszG napisał(a)




Śliczne te zdjęcia Chyba jedne z piękniejszych ujęć, to te oszronione
____________________
Helen - Hortensjowo
MariuszG 22:19, 18 gru 2019

Dołączył: 11 wrz 2016
Posty: 538



____________________
Pozdrawiam Mariusz Stary ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies