Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 21:22, 25 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
sylwia_slomczewska napisał(a)
Co to za drzewko w łące posadzone?
Ta żeliwna umywalka z kranikiem cudna


Świdośliwa na pniu.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:25, 25 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
GorAna napisał(a)

Mieszkam od urodzenia na wsi i nie widziałam wsiowych krasnali....kiczowate owszem
Pozdrawiam ze wsi


Kiczowate mi chodziło, a w sumie napisałam wsiowate, nie wsiowe Nie chciałam nikogo obrazić, też mieszkam na wsi. Wiesz o co mi chodziło a o takie co stoją przy drogach. Wielkie i kolorowe.

Kilka lat temu śliczny krasnal był na Chelsea Flower Show. Niektóre są bardzo urokliwe.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:26, 25 kwi 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
GorAna napisał(a)
Danusiu, jak się mają tulipany u Ciebie, bo moje pożera słonko.


Większa połowa (nie ma większej połowy) kwitnie, reszta w pąkach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
GorAna 21:33, 25 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 15957
Gardenarium napisał(a)


Kiczowate mi chodziło, a w sumie napisałam wsiowate, nie wsiowe Nie chciałam nikogo obrazić, też mieszkam na wsi. Wiesz o co mi chodziło a o takie co stoją przy drogach. Wielkie i kolorowe.

Kilka lat temu śliczny krasnal był na Chelsea Flower Show. Niektóre są bardzo urokliwe.

Danuś, ja się nie obrażam....ja sobie dworuję
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Basilikum 21:50, 25 kwi 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
a ja mam dwa krasnale kiczaki hihi
Tesciowa je kupila, jeden jest gumowy i tak co roku gramy w kotka i myszke z R. On je wyciaga ja wyrzucam, on chowa. W tym roku je znow znalazl, bo one jakos nie mieszcza sie do smietnika. No i pozwolilam mu je w lasku postawic. Nie widzialam jeszcze jak wygladaja hhi ale jak znajde to pewnie znow schowam.
Kiedys kupilam na przecenie po 1€ takie z glimy i byly oblepione jakas taka folia fotograficzna czy jakos tak w kazdym badz razie byly sliczne bo na tej folii byla trawa i stokrotki. Niestety zapomnialam je na zime schowac i pekly


Danus jak ja bym chciala do Ciebie przyjechac na jakies otwarte dni. Moje marzenie ogrodowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
ElzbietaFranka 23:58, 25 kwi 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13823
Gardenarium napisał(a)


U nas będzie w sprzedaży, zamierzam również produkować niektóre, fajne rośliny.




To bardzo dobra wiadomość proszę o cynk z góry dziękuję


Łąka wspaniałą tak prawdę mówiąc można ze wszystkimi cebulami wiosennymi tak postąpić wysypać i zadołować na lace. Co wyrośnie to wyrośnie.

Mam jednego tulipana na skalniaku od 5 lat i każdego roku zakwita w tym roku 3 kwiaty się pokazaly.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Doranma 22:28, 26 kwi 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Więcej zdjęć warzywnika poproszę ☺☺☺ Cudowna kwitnąca różnorodność!
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
AnnaMS 23:23, 27 kwi 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Pani Danusiu, witam serdecznie Przepraszam że dopiero teraz piszę ale próbowałam najpierw przeczytać wszystkie strony 'bukszpanowego' i 'Anglię', troszkę mi jeszcze zostało ... Podziwiam, cuda Pani tworzy Cieszę się że w ubiegłym roku mogłam zobaczyć te dzieła na własne oczy Przeczytam każdą stronę bo grzech nie czytać. Dziękuję za to forum, za to że możemy się rozwijać w dobrym kierunku, za radość w tworzeniu dzięki Pani
Życzę zdrowia i wytrwałości, pozdrawiam
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
basia3012 17:36, 28 kwi 2019


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9410
Danusiu, chciałabym zapytać Cię o nazwę kaliny u mnie na str 132, czwarte zdjęcie. Nie wiem jaka to odmiana, może kalina wonna? ładnie pachnie. Jeśli masz chwilę to zajrzyj, będę bardzo wdzięczna.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Katkak 18:34, 28 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Danuś ostatnio prawiłyśmy o skrzatach , więc nieśmiało przesyłam Ci zrobionego przeze mnie w wersji mikro z życzeniami takiego właśnie odpoczynku, choć w nieco bardziej sprzyjającej aurze . Zrobiłam więcej, zapraszam w wolnej chwili .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies