Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

anna_g 09:20, 26 sie 2019


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
Piękny ogród, piękne rabaty, pięknie pokazane na zdjęciach. Ogromny zastrzyk energii w poniedziałkowe przedpołudnie. Dziękuję
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
eVka 09:22, 26 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Matko, mam ścisk w żołądku, jak bosko, jak wyjątkowo, niepowarzalnie, Danusiu, no nie wiem co napisać!!! Kiedy ja dojadę?? Muszę przy najbliższych dniach otwartych, no musze bo się uduszę jak tego bogactwa kolorów, kształtów, faktury i wszystkiego nie zobaczę!!!
Jak ja bym chciała, że coraz więcej ludzi takie ogrody zakładało, i .... musze dosadzić dużo więcej kolorów do siebie, dużo więcej. Przecież to radośc życia w czystej nieskażonej postaci...
Setny raz gratuluję
____________________
eVka 09:23, 26 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
makadamia napisał(a)
A na koniec - prawdziwa petarda!
Cisną mi się na usta słowa takie jak: nieokiełznana, bezkompromisowa, dzika radość życia, bezwstydnie radosna i inne górnolotne określenia.
Ale czyż nie są usprawiedliwione?






Wracasz z pracy zmęczona, czasami zdołowana, idziesz na swój ogród z takimi rabatami i od razu wszystko jest mniej ważne, nie takie straszne, chce się żyć!!!
____________________
Gardenarium 09:26, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kolejne dni otwarte w najbliższy weekend. 31.08 - 1.09. od godz 10 do 16. Zapraszamy


Mamy wolną sobotę we firmie to możemy pospacerować po własnym trawniczku Coś tam będą robić przy stawie, ale to nic. Przecież cały dzień im to nie zajmie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiek33 09:42, 26 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Gardenarium napisał(a)
Przypalona - ale jest tam nawadnianie tylko widocznie nie dochodzi na górkę, albo mniej Kiedyś zacieni je buk kolumnowy gdy wyjdzie ponad płot.


Danusiu piszesz o hortensji, fakt troszkę przypalona ale tak sztywna jakby kij połknęła
Wniosek lubi rosnąć w pełnym słońcu, muszę koniecznie swoją przesadzić
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
gosika67 09:44, 26 sie 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Jak to możliwe,że tyle kwiatów w jednym miejscu,dla mnie to czarodziejski ogród, ktoś tutaj czarował różdżką. Wiadomo kto .
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
makadamia 09:47, 26 sie 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Gardenarium napisał(a)


Wszystkie zdjęcia bosssko zrobione, ale to mnie powaliło Niesamowite


Ja wolę to z szarłatem

Ale wyjątkowo łatwo robiło mi się zdjęcia (mimo że południe to nie najlepsza pora dla fotografii) i po raz pierwszy nie mam niedosytu i poczucia, że za mało zrobiłam.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Gardenarium 09:49, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nom. Super zdjęcia, pochwaliłam na FB i zalinkowałam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gosiek33 09:51, 26 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Doczekałam Twoich zdjęć



makadamia napisał(a)
ta roślina już przekwitła, ale nadal zwracała na siebie uwagę. nazwy zapomniałam - jakaś źle się kojarząca




z trądem chyba nazwa Ci się skojarzyła

To podobno trędownik, choć tej odmiany z ciemnymi liśćmi nigdzie znaleźć nie mogę. Jeśli trędownik to ma właściwości lecznicze, łagodzi obrzęki i ból po ukąszeniach owadów, skórne alergie i inne skórne problemy


nasionka zebrałam, jak się uda to może coś wykiełkuje
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gardenarium 10:00, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Trędownik, tak go rozpoznała Ania Słomczyńska podczas wizyty w tamtym roku - wszyscy zainteresowani brali nasiona Ciekawe czy powtórzy ciemne liście, napiszcie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies