Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

KasiaLangier 22:24, 20 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj był wspaniały dzień, leżeliśmy sobie na leżaczkach, tyłem do słońca lub bokiem i patrzyliśmy na wodę i widoki....Lekki wiaterek, babie lato, buszujący w trawach kot (druga kicia jeszcze w domku się oswaja) - no po prostu raj na ziemi.

Cebule porozrzucane po rabatach... dobieram kolory. Także doniczki cały czas w obrocie Jedne przybywają, drugie ubywają, dekoracje mam nowe - dwa metalowe ptaszki

Wspaniały dzień i ważne, żeby się podelektować tymi wszystkimi dobrodziejstwami natury Dziękuję za wszystkie rady dotyczące sadzenia cebulek
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Basilikum 07:51, 21 paź 2019


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
Gardenarium napisał(a)
Dzisiaj był wspaniały dzień, leżeliśmy sobie na leżaczkach, tyłem do słońca lub bokiem i patrzyliśmy na wodę i widoki....Lekki wiaterek, babie lato, buszujący w trawach kot (druga kicia jeszcze w domku się oswaja) - no po prostu raj na ziemi.


dlatego warto miec ogrod, to jak by sie mialo kawalek raju tylko dla siebie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
KasiaBawaria 07:54, 21 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Dokladnie
A ja nadal zachwycam sie memory...przepiekny jest i tylko dziwi mnie, ze u nas tej odmiany nie ma.
____________________
Zapraszam na kawe
Gardenarium 23:10, 21 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dzisiaj słabiutko, tylko kilka doniczek Starzeję się
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
waldek727 02:01, 22 paź 2019


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
KasiaBawaria napisał(a)
Dokladnie
A ja nadal zachwycam sie memory...przepiekny jest i tylko dziwi mnie, ze u nas tej odmiany nie ma.


Kasiu. A może występuje pod inną nazwą. Memory to nic innego jak JP4.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Agania 06:44, 22 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Danusiu miskanty jak zaczarowane ...hipnotyzują...donice obsadzone po mistrzowsku.
Ile wchodzi cebul do takiej donicy z ocynku?
Nie pomyślałam o zastosowaniu streczu, u Ciebie zawsze można
się czegoś nowego dowiedzieć

Misia jest taka towarzyska...Nasza Nigra wczoraj towarzyszyła nam przy prześwietlaniu starej wierzby,
piły się nie bała i nowy drapak jej się spodobał
Ciekawa jestem jaka relacja zrodzi się pomiędzy Misią i nową kotką
Moje dwie niusie nawet się lubią i czasami śpią razem

Waldku po prostu JP4 ma nietrafioną nazwę, słabo marketingową...jak czwarty
w szeregu dlatego nikt go nie zauważa.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gardenarium 07:35, 22 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
KasiaBawaria napisał(a)
Dokladnie
A ja nadal zachwycam sie memory...przepiekny jest i tylko dziwi mnie, ze u nas tej odmiany nie ma.


Zamów przez polską stronkę, widziałam po 14.50.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:37, 22 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Agania napisał(a)
Danusiu miskanty jak zaczarowane ...hipnotyzują...donice obsadzone po mistrzowsku.
Ile wchodzi cebul do takiej donicy z ocynku?
Nie pomyślałam o zastosowaniu streczu, u Ciebie zawsze można
się czegoś nowego dowiedzieć

Misia jest taka towarzyska...Nasza Nigra wczoraj towarzyszyła nam przy prześwietlaniu starej wierzby,
piły się nie bała i nowy drapak jej się spodobał
Ciekawa jestem jaka relacja zrodzi się pomiędzy Misią i nową kotką
Moje dwie niusie nawet się lubią i czasami śpią razem



Miskanty hipnotyzują, ale jedne są takie jędrne i zielone, a inne już się przebarwiły. Memory jest beżowy teraz.

Strecz - tak wymyśliłam kilka lat temu, żeby sobie zaoszczędzić roboty, bo przecież o to chodzi, żeby mieć ładnie a się nie zamordować

Pusia fuka na Misię, ale już zaczynają się bawić. Pusia się boi, a Misia nic sobie nie robi z nowego domownika Marzę o widoku ich obu na jednym posłaniu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:40, 22 paź 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Basilikum napisał(a)

dlatego warto miec ogrod, to jak by sie mialo kawalek raju tylko dla siebie


Zauważyłam, że robię się coraz bardziej "leniwa" jakby tu powiedzieć, chciałoby się więcej posiedzieć, poleżeć, popatrzyć na to, napawać się pięknem roślin, niż tylko pracą. Praca w ogrodzie i ważne zabiegi nie mogą poczekać, ale muszą
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
deszczowymaj 09:00, 22 paź 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Danusiu obawiam się ,że jednak to nie lenistwo tylko jesień,ona wpływa tak nostalgicznie na człowieka
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies