Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Sebek 13:26, 10 lis 2019


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Podziwiam za wytrwalosc przy sadzeniu cebul. Wiosna wpraszam się na kawę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 06:42, 11 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam nadzieję, że nornice nie zjedzą wszystkiego, kotka na razie jedna dość dobrze poluje o resztę w donicach jestem spokojna, te na pewno przetrwają.

Zapraszam gorąco Sebku! Mam nadzieję na spektakularny pokaz
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Helen 21:38, 11 lis 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8291
Danusiu, stworzyłaś bardzo ładną wizytówkę ogrodów pokazowych-Anglii. Takie skumulowane miejsce do inspiracji
____________________
Helen - Hortensjowo
gosika67 22:27, 11 lis 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Moje koty pracują teraz w ukropie, grube, jak beczki . Z kotki będzie pożytek, odwdzięczy się, na pewno już jest postrachem myszy..
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Gardenarium 07:08, 12 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Helen napisał(a)
Danusiu, stworzyłaś bardzo ładną wizytówkę ogrodów pokazowych-Anglii. Takie skumulowane miejsce do inspiracji


To także dla mnie, jak wchodzę to mogę sobie przypomnieć co kwitło w każdym miesiącu i jak to wyglądało. Ten ogród mnie cały czas zaskakuje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:09, 12 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
gosika67 napisał(a)
Moje koty pracują teraz w ukropie, grube, jak beczki . Z kotki będzie pożytek, odwdzięczy się, na pewno już jest postrachem myszy..


Wczoraj upolowała całą rodzinę myszek (jak mi było ich szkoda jednak), ale zadekowały się pod workiem z żytem Żyto się wysypało niestety. Worek pogryziony.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 07:10, 12 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze wczoraj dosadzałam cebule w donice. I jeszcze jednej paczki oczekuję.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Pszczelarnia 11:16, 12 lis 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danusiu, czy można już wykonać

1. cięcia sanitarne
2. podkrzesywanie

różnych drzew (owocowych i liściastych).

Czy lepiej poczekać na luty?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Brzozowadzie... 11:24, 12 lis 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ooo, podpisuję się pod pytaniem Ewy - mam do podkrzesania klona ściętolistnego i platana i zastanawiam się, kiedy to najlepiej zrobić.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gardenarium 14:22, 12 lis 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Cięcia sanitarne to cięcia konieczne, więc wykonujemy je niekoniecznie wiosną czy jesienią, można.
Drzewa owocowe - musisz zobaczyć jakie, wiśnie i czereśnie - nie teraz, jabłonie - poczekałabym do lutego/marca.

Podkrzesywanie także do wiosny poczekaj.

Choć jak pisałam w Twoim wątku - "miasta" tną wszystko jak popadnie i kiedy mają czas. I jak widać jeśli mają pojęcie o tym, to drzewom nic nie jest. Chyba że je oszpecą/pokaleczą to tylko lać za to.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies