Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Helen 22:38, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8244
Też tak myślę.
____________________
Helen - Hortensjowo
Gardenarium 22:42, 17 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Kocham ten ogród i pracę w nim.Daje mi radość, szczęście, miejsce gdzie mogę sadzić i sadzić...bez końca - choć koniec dzisiaj zobaczyłam

Najazdu wielkiego nie przewiduję, ale z Ogrodowiskiem też nie przewidywałam a jest. Te miliony odsłon skądś się biorą

Żebym tylko zbyt stara nie była
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Kasiek 23:08, 17 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Gardenarium napisał(a)
Kocham ten ogród i pracę w nim.Daje mi radość, szczęście, miejsce gdzie mogę sadzić i sadzić...bez końca - choć koniec dzisiaj zobaczyłam

Najazdu wielkiego nie przewiduję, ale z Ogrodowiskiem też nie przewidywałam a jest. Te miliony odsłon skądś się biorą

Żebym tylko zbyt stara nie była


Jeszcze Cie ten ogrod zaskoczy.... I jego sila. Cudnie pokazalas lizniety ogrod mrozem, cudnie
____________________
Bawarka
Wiolka5_7 08:18, 18 sty 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Danusiu pięknie oszroniony ogrd
U mnie też,ale nie miałam kiedy obficić

Donic też nie wyrzucam ,przydają się bardzo....np.jesienią czosnki ozdobne sadziłam w nie i potem do ziemi....będzie latwiej wykopać i rozmnożyć

Cisy są piękne, zakochałam się w nich w zeszlym roku

Prace ziemnie mają rozmach podziwiam przepiękny ogród o kazdej porze roku

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Sebek 09:01, 18 sty 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusiu czegoś po zimowym cięciu nie wyrzucasz na kompost? Czy palisz te suche wiechcie?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
deszczowymaj 11:52, 18 sty 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Gardenarium napisał(a)


Ziemia pod ogród różany przygotowana. Zobaczcie jaka struktura gleby



Aż mnie w żołądku ścisnęło piękny widok struktury gruzełkowatej ..nic tylko sadzić..sadzić

A poza tym ogród zachwyca ,piękny o każdej porze roku

..mam poważny zamiar w tym roku Danusiu Cię odwiedzić ..tylko zastanawiam się kiedy najlepiej przyjechać hmmm a tak naprawdę to idealnie byłoby przyjeżdżać co miesiąc
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
mirkaka 18:22, 18 sty 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9390
No ja już zaczęłam wiosnę w ogrodzie, pielenie też

Podziwiam jak wszyscy, plantacje, jakość ziemi, całość
Zdrowia Danusiu i sił życzę
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gardenarium 18:32, 18 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Sebek napisał(a)
Danusiu czegoś po zimowym cięciu nie wyrzucasz na kompost? Czy palisz te suche wiechcie?


Suchych wiechci mam strasznie dużo. Nie wiem co Witek zrobi, będzie ciął w sieczkarni na kawałki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 18:33, 18 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
deszczowymaj napisał(a)


Aż mnie w żołądku ścisnęło piękny widok struktury gruzełkowatej ..nic tylko sadzić..sadzić

A poza tym ogród zachwyca ,piękny o każdej porze roku

..mam poważny zamiar w tym roku Danusiu Cię odwiedzić ..tylko zastanawiam się kiedy najlepiej przyjechać hmmm a tak naprawdę to idealnie byłoby przyjeżdżać co miesiąc


Idealnie co dwa tygodnie ciągle się zmienia. Ale co miesiąc tez będzie dobrze. Chociaż raz.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 07:45, 19 sty 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tu praca wre, jak ci zazdroszczę, z wiadomych powodów, mama długo przy tej pogodzie nie wytrzyma, muszę się hamować
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies