Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

hankaandrus_44 08:23, 19 sty 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Praca wre na całego, ale najlepsze fotki i tak będą jak "donice zakwitną"- I na ten pokaz czekam z niecierpliwością.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Gardenarium 21:00, 19 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dzisiaj sytuacja wygląda znacznie lepiej, bo ziemia rozwieziona już za szklarnią. Brakuje ziemi, konieczny będzie dowóz kilku wywrotek.

Podlałam dzisiaj rośliny zimujące w szklarni. Było tam bardzo ciepło, aż się lufcik otworzył.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:15, 20 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Milka napisał(a)
Tu praca wre, jak ci zazdroszczę, z wiadomych powodów, mama długo przy tej pogodzie nie wytrzyma, muszę się hamować


Byłam Irenko, widziałam mamę w ogrodzie Masz obecnie dużo obowiązków ważnych bardzo
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:47, 21 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Słuchajcie, już widziano bociany... Czy to wiosna?
Nienormalne rzeczy się dzieją, to niepokojące. Ja nie pamiętam takiej zimy w każdym razie. Wszystko cierpi na tym. A szczególnie przyroda.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gruszka_na_w... 11:44, 21 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Gardenarium napisał(a)


Suchych wiechci mam strasznie dużo. Nie wiem co Witek zrobi, będzie ciął w sieczkarni na kawałki


Zawsze o tej porze roku czule wspominam sieczkarnię moich dziadków. Idealne narzędzie.

Bociany? Już? Nieprawdopodobne. W necie piszą, że ludzie bardzo często mylą je z żurawiami i czaplami. Teraz jest okres lęgu u żurawi. Ich liczebność wzrosła. Może ktoś właśnie je zobaczył?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gardenarium 11:49, 21 sty 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tak, dziś na wątku u kogoś przeczytałam. Zanim zrobiła zdjęcie - odleciał, ale jest. Co z nim będzie? Ja jeszcze w zimę wierzę.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MartaCho 11:53, 21 sty 2020

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2159
Ja również ciągle mam nadzieję, że zima jednak nadejdzie. U nas dzisiaj przepiękne słoneczko i bezchmurne niebo, całkowicie wiosenna aura, aż żal, że trzeba w pracy za biurkiem siedzieć. Z jednej strony taka pogoda cieszy, z drugiej, dokładnie tak jak piszesz, niepokoi. Będzie bardzo sucho, śnieg jest potrzebny A jeszcze na przyszły tydzień 9- 10 stopni mój telefon zapowiada
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Gruszka_na_w... 12:21, 21 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Gardenarium napisał(a)
Tak, dziś na wątku u kogoś przeczytałam. Zanim zrobiła zdjęcie - odleciał, ale jest. Co z nim będzie? Ja jeszcze w zimę wierzę.


Bociany wracają w dużej grupie.
Może to jeden z tych, co z powodów zdrowotnych nie odleciał w sierpniu? Dosyć łagodna pogoda pozwoliła mu przetrwać.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basilikum 13:11, 21 sty 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Danus u nas w okolicy jest jedna para bocianow i ja ja widzialam w grudniu, poprostu nie odlecialy.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwia_slomc... 13:19, 21 sty 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Zjadło mi trudno:9
Bociek będzie miał kłopoty jakby przymroziło jeszcze, luty może być nie przewidywalny....
Tniesz już bylinówki przy tej pogodzie czy jeszcze nie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies