Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Gardenarium 22:36, 03 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
sylwia_slomczewska napisał(a)
Ooo to jeszcze nagrania były
Ciekawa jestem bardzo tego odcinka u Was oby fajnie zmontowali
Bardzo mi się spodobało powiedzenie Kasi i takie w punkt i prawdziwe jest
Tabliczka Cudna!!!


Ja to chyba nie będę oglądać. Bo zmiany lecą do przodu, a nagrania jeszcze za czasów bałaganu, więc bojam siem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 23:41, 03 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
Eeee Danusiu trzeba obejrzeć to są wspomnienia przecież Wiele dobrego się działo i też wtedy cieszyło już. Trzeba obejrzeć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
ElzbietaFranka 00:51, 04 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Patrzę na str 659 na łany topiarow piekne. Zabieram sie od 2 lat aby lawsony i jałowce formować, ale coś mnie powstrzymuje.
Może jak się obronie z innymi pracami to będę strzyc.

Danusiu chciałam zapytać o te mlode ciski. Wiosna jak przycinasz wsadzasz do.malych doniczek i po jakim czasie one się tak ładnie ukorzeniają. Czy możesz napisać jaka to odmiana.
Swoje cisy przycinałam odmiana - chyba "Wojtek" - mogłabym powsadzac do ziemi i ukorzenic. U mnie ptaki roznoszą owoce i siewki rosną.

Pojemnik na opryski dobra rzecz. Mam też i często robię sama różne mikstury i zlewamy trawnik szczególnie od pędraków wrotyczem.
EM zrobił wertykulację tak wyczesal że ziemię widać teraz nawóz. Sucho jest trzeba po nawożeniu podlać. Twoja trawa jak jasny pers.

Danusiu pozdrawiam i zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gosiek33 07:40, 04 kwi 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Piękna tabliczka

Wody jeszcze nie otwieram. Rano znowu miałam -5C. A dmuchać ciągle sił nie mam

Bardzo ładne prymule
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Milka 08:06, 04 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Tu się dzieje
Tabliczka cudowna
Mnie też wiatry dobijają, wczoraj było masakrycznie, a ja ręcznie i na kolanach z trawnika usuwałam chwasty. Teraz dosiewka i woda, bo sucho, jak nie wiem co.
Fajne to ustrojstwo, można wykorzystać do innych nawozów ten pojemnik.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Joku 12:01, 04 kwi 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Gardenarium napisał(a)
Naturalny nawóz do trawników, dolistny, z dozownikiem podpiętym do węża





Pięknie się prezentujesz, uroczy uśmiech .
Czapki też nie lubię bo włosy robią się oklapnięte .
Prymulki śliczne, miałam te czerwone ale przepadły.
Tabliczka super.
U nas chyba więcej pada, na brak wilgoci nie narzekam.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Sebek 18:40, 04 kwi 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Mogę się pochwalić osobistą tabliczką, stosowną do tematu ogrodowego. Niedługo będzie zardzewiała, na razie metal jest surowy





Jakie to ładne! Misterna robota

Super zakupy Ja dziś za to skończyłem walkę z warzywnikiem Pozbyłem się skrzyń na rzecz kilkukrotnie większej powierzchni Dłonie całe w odciskach, ale warto było
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kasiek 21:04, 04 kwi 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Gardenarium napisał(a)


Nom, stożek grozi paluszkiem, tylko rośnijcie, nie usychajcie

U mnie susza, jak odkręciliśmy wodę, to nam krany popękały, jak naprawiliśmy, to nie można włączyć żeby znowu nie popękały.
Co mogę leję z konewki, węża na kilka godzin włączonego.

Marzę o uruchomieniu automatycznego nawadniania. Susza że hej!

Jutro mam ostatnie nagranie Mai w ogrodzie... i będzie emisja jeszcze starego wyglądu ogrodu hahaha, to dobre. Prace idą do przodu a zdjęcia będą sprzed lat. Przypomnę sobie jak pięknie wyglądała łąka kwietna, bo jutro już jej nie będzie


Ja z sentymentem oglądałam w odcinku altanke której juz nie było, nie wiem czy była jakaś część ogrodu której w trakcie nagrań nie zmieniłam I to jest fajne, łza się kręci w oku jak się ogląda takie sceny
A u Ciebie zawsze jest pieknie! I świetnie wyglądasz z tą nawą figurką
A - to w końcu ile nagrań było?
U mnie tez masakryczna susza, podlewam codziennie od tygodnia, strach pomyśleć jak będzie wyglądał ten rok.
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Mgduska 21:36, 04 kwi 2020


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Cudne są te stipy między cisami, przepiękna kompozycja! Co zrobić, żeby takie stopy przetrwały zimę? Raz spróbowałam je sadzić, ale chyba zmarzły.
KAŻDĄ ilość zdjęć z Twojego ogrodu łykniemy Pokazuj, Danusiu
____________________
Sałatka pokrzywowa
Gardenarium 10:47, 05 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Przepraszam, odpiszę potem, lecę ładować siły do ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies