Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia

Milka 07:59, 07 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Niesamowite działania
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Bog 09:26, 07 kwi 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Danusiu myślałam że już nic nie bedziesz dodawac procz roslin a tu prosze znów zaskoczyłas nowym pomyslem piekna donica ciekawe jakie tam beda rośliny?
Bog 09:29, 07 kwi 2020

Dołączył: 09 mar 2018
Posty: 549
Taka donice kojarzy mi się z różowymi różami.
Dorii 10:39, 07 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
A ja widziałabym ją w kwietnej łączce.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Gardenarium 22:36, 07 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wokół wazy miałam robić żywopłoty węzłowe z dwóch kolorów cisa, ale chyba zmienię założenie, albo muszę powiększyć ten prostokąt. Węzłowy nie mieści się.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 22:37, 07 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bog napisał(a)
Danusiu myślałam że już nic nie bedziesz dodawac procz roslin a tu prosze znów zaskoczyłas nowym pomyslem piekna donica ciekawe jakie tam beda rośliny?


W wazonie będą wielkie rośliny - to wiem na pewno, mam już jakiś pomysł, ale on dojrzewa, bo nie wiem, co się kupi teraz i gdzie po to jechać? Nie wiem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 12:06, 08 kwi 2020


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ciekawe który kurier podjął się podstawy wazy, skoro koparką ją ustawialiscie

Widze i u Was trawniki powoli się zbierają - mój wczoraj dostał solidną dawkę wody - przynamniej tak twierdze może będzie choć ciut szybciej zielony
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 12:16, 08 kwi 2020


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
no jak wszyscy dumam co tam będzie w tej wazie... i masz rację teraz zakupy ogrodowe to jak "walka" i mega logistyka
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Gardenarium 05:57, 09 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)
Ciekawe który kurier podjął się podstawy wazy, skoro koparką ją ustawialiscie

Widze i u Was trawniki powoli się zbierają - mój wczoraj dostał solidną dawkę wody - przynajmniej tak twierdze może będzie choć ciut szybciej zielony


Każda część wazy (są trzy) na oddzielnej palecie i samochód taki z opuszczanym z tyłu Zjechało paleciakiem na ziemię.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:57, 09 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
ana_art napisał(a)
no jak wszyscy dumam co tam będzie w tej wazie... i masz rację teraz zakupy ogrodowe to jak "walka" i mega logistyka


Dzisiaj byłam w 3 miejscach, upolowałam kilka fajnych kwiatków do wazy. Wszędzie kolejki, wszędzie maseczki, długo się czeka na stojący. Męczarnia, aż się odechciewa zakupów.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies