Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród TAR

Agatorek
Dscf1248

Dodany 16:54, 20 wrz 2021
To powinno być karalne, mieć tak pięknie .
Jesień zachwyca kolorami i soczystością.

Dodany 17:04, 20 wrz 2021
TAR napisał(a)
[

Ależ cudnie u Ciebie. Piękne rośliny, piękne aranżacje. Deszcz tylko im dodaje urody. Piękne zdjęcia.

A tu na zdjęciu to Achillea z ?
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni http://www.gartenfotoart.de/ Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
greg66
Pobrany plik

Dodany 19:18, 20 wrz 2021
Piękne piękności, ja mam białe czosnki bardzo podobne.

Dodany 20:38, 20 wrz 2021 , edytowany o 20:39, 20 wrz 2021
Basieksp napisał(a)
Dużo pięknych jesiennych kolorów u Ciebie u mnie jeż zostawia po sobie takie nieduże dziurki w trawniku kret wiadomo jakie ślady zostawia chociaż u mnie na szczęście dawno go nie było

po cichutku licze, ze to jezyk przytuptal. mialby u mnie w ogrodzie jak pączek w masle i krzywda by mu sie nie zadziala.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Ślicznie Wracam jeszcze raz oglądać

milego ogladania

Agatorek napisał(a)
To powinno być karalne, mieć tak pięknie .
Jesień zachwyca kolorami i soczystością.

no co Ty, az tak pieknie to nie jest ale po 4 sezonach jakis tam efekt jest
Jesien dopiero sie rozkręca, mam nadzieje ze klony nie zawioda a ambrowce dlugo utrzymaja ogniste czerwienie. no i prosa, niestety chyba jednak maja ciut malo slonca bo nie do konca sie chca wybarwiac jak powinny.

Anda napisał(a)

Ależ cudnie u Ciebie. Piękne rośliny, piękne aranżacje. Deszcz tylko im dodaje urody. Piękne zdjęcia.

A tu na zdjęciu to Achillea z ?

Ewo, pochwala z Twoich ust to komplement i duma dziekuje za dobre slowo. Masz racje, na zdjeciu to krwawnik. Ale odmiany nie znam, latem jest bardziej żółtoy, sloneczny wpada w mango. Teraz blady ale cieszy, ze znowu kwitnie. Suszkow nie wycinam, licze na zageszczenie z nasionek. W ogole tej jesieni nie planuje wycinac bylin, dopiero wiosna. Dam wiecej szans na przezycie owadom a i ptaki sie posila nasionkiem. Chociaz te lenie wola w karmniczku sie stolowac.
W tym roku musze przygotowac specjalna stolowke dla wiewiorek. Po drzewkach brykaly 4 mlode i jedna duza.

greg66 napisał(a)
Piękne piękności, ja mam białe czosnki bardzo podobne.
no popatrz, bialych spiralnych jeszcze nie spotkalam. te moje bardzo lubie a efekt po 3 sezonach zadowala, tworza ladne zwarte polacie

Dodany 21:03, 20 wrz 2021
TAR napisał(a)

no co Ty, az tak pieknie to nie jest ale po 4 sezonach jakis tam efekt jest
Jesien dopiero sie rozkręca, mam nadzieje ze klony nie zawioda a ambrowce dlugo utrzymaja ogniste czerwienie. no i prosa, niestety chyba jednak maja ciut malo slonca bo nie do konca sie chca wybarwiac jak powinny.

Jest, jest pięknie . Bardzo lubię takie bujne ogrody, a Ty jeszcze robisz cudne fotki. To dzięki Tobie zainteresowałam się kuklikami, pełnikami, obiedkami, lebiodkami i innymi roślinami, których nazw teraz nie pamiętam .

Dla tych kolorów, lubię jesień. Chociaż przydałoby się więcej słońca, jak piszesz

Dodany 21:20, 20 wrz 2021
no to teraz buraka strzelilam ale to bardzo mile co piszesz. cmok

Dodany 21:33, 20 wrz 2021
Cmok

Dodany 08:27, 21 wrz 2021
TAR napisał(a)

To ujęcie piękne. Muszę gdzieś odgapić u siebie.
Fajnie że znalazłaś motywację do fotek. Żal byłoby przegapić takie widoki. Piękna jesień w ciekawych kombinacjach. Jeszcze astrów trochę mało cyknęłaś

Dodany 08:41, 21 wrz 2021
Astry to jeszcze ze 2 tygodnie nim pokaza sie na fula. Poza tym mam ich o wiele mniej, wiekszosc oddalam w ub. sezonie. zostały niedobitki

dzis od rana slonecznie, nawet bialasy wyszły spod ciepłych kocykow.

Dodany 11:16, 21 wrz 2021
TAR napisał(a)
dwa grujeczniki, rosnace w tej samej ziemi, na tym samym stanowisku, obok siebie, nie wiem czemu ten jeden zawsze wybarwia sie bardzo wczesnie a drugi nie zdazy bo przymrozek go zetnie albo wichura potarga. za to potem jak liscie opadna i slonko takie mokre je wysusza to pachna palonym karmelem z daleka

U mnie tak niektóre derenie się wybarwiają... od zawsze

Wczoraj rano w ogrodzie mocno wanilią pachniało - a spadło tylko kilka listków

Taka późna odętka? Wsześniejsze już dawno przekwitły

Czosnki skalne teraz kwitną, u mnie siedzą w donicy a chyba najwyższy czas by w końcu do gruntu je wsadzić

I na astry czekam i doczekać się nie mogę