Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 19:41, 01 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
Rumianka napisał(a)
Skrzynie ekstra nie wyglądają by wymagały poprawek...


Te na zioła, one będą od środka ocieplone i kasty budowlane jako wkład, na wierzch takie listewki maskujące kasty, no i sadzenie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:42, 01 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
polinka napisał(a)
Brawo dla meża za świetną robotę!


Dziękuję w jego imieniu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Milka 08:03, 02 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Basieksp napisał(a)


Ten jeden tak szaleję, naprawdę ma sporo kwiatów, te pozostałe są później sadzone i dlatego mniejsze, ale rosną na jednej rabacie, myślę, że za rok będą podobnej wielkości

Zapewne, widać że im dobrze u ciebie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
anpi 15:31, 02 kwi 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Basiu obejrzałam wiosenne kwiatuchy i liściorki
Niosą radość U mnie też czosnki pięknie się rozrosły. Ciemierniki w pięknych kępach. Skrzynek, jak jeszcze nie chwaliłam, to chwalę
Moja przygoda z tunelem dopiero się zaczęła, ale już cieszy mnie bardzo. Zajadamy już pierwszą zieleninkę. Miałam nadzieję już przenieść pomidorki, ale zrobiło się tak zimno. Regalik na sadzonki fajny, ja też swój wniosłam ale za mały. Już cały zapełniony. A w domu pełne parapety
Pogoda teraz wszystkim pokrzyżowała plany, jedyny plus, to trochę wilgoci dla ogrodu
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Rumianka 16:11, 02 kwi 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10286
Wyglądamy tego deszczu, jak zbawienia, ale na horyzoncie przetaczają się tylko "puste" chmury, a wiatr lodowaty jakby zaraz miał spaść śnieg... Siedzę dzisiaj w domu, bo czuję się "katarowo".
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 21:30, 02 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
anpi napisał(a)
Basiu obejrzałam wiosenne kwiatuchy i liściorki
Niosą radość U mnie też czosnki pięknie się rozrosły. Ciemierniki w pięknych kępach. Skrzynek, jak jeszcze nie chwaliłam, to chwalę
Moja przygoda z tunelem dopiero się zaczęła, ale już cieszy mnie bardzo. Zajadamy już pierwszą zieleninkę. Miałam nadzieję już przenieść pomidorki, ale zrobiło się tak zimno. Regalik na sadzonki fajny, ja też swój wniosłam ale za mały. Już cały zapełniony. A w domu pełne parapety
Pogoda teraz wszystkim pokrzyżowała plany, jedyny plus, to trochę wilgoci dla ogrodu


U nas nic nie padało dziś podlewałam rabaty, bo strasznie sucho. Parapety też mam pełne, dziś przynieśliśmy wszystko z tunelu do domu, bo ma być mróz, wcześniej paliliśmy wkłady do zniczy i roślinki jakoś dały radę, ale dziś ma być u nas większy przymrozek, trochę szkoda by było, takim sposobem sobie pelargonie załatwiłam, myślałam, że dadzą radę, nie dały, ale na szczęście od nowa wypuszczają listki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:34, 02 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
Rumianka napisał(a)
Wyglądamy tego deszczu, jak zbawienia, ale na horyzoncie przetaczają się tylko "puste" chmury, a wiatr lodowaty jakby zaraz miał spaść śnieg... Siedzę dzisiaj w domu, bo czuję się "katarowo".


Prawie wszyscy mają śnieg, a my wypatrujemy tych kropli deszczu, obawiam się, że po niedzieli jak się rozpada, do tego zimnica, też nie będzie za dobrze, ale może w końcu wszystko sie zazieleni
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
daszum 22:33, 02 kwi 2022


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4395
Melduję, że w opolskim przez 2 dni padał śnieg i śnieg z deszczem.
Woda potrzebna, ale wczoraj przyszły zamówione róże i teraz muszą czekać na sadzenie.
____________________
Danka Ogród w Klein Kottorz okolice Opola
Basieksp 23:02, 02 kwi 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10338
daszum napisał(a)
Melduję, że w opolskim przez 2 dni padał śnieg i śnieg z deszczem.
Woda potrzebna, ale wczoraj przyszły zamówione róże i teraz muszą czekać na sadzenie.


Też dotarły do mnie zamówione roślinki muszę im miejsce przygotować, pokręć się po ogrodzie gdzie im będzie dobrze, pomyśleć, pochodzić, jeszcze raz pomyśleć lubię takie spacery z roślinami po ogrodzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 23:20, 02 kwi 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Basiu, a co zamówiłaś?
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies