Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 10:23, 19 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
Sylwia tak jeszcze poduchy, jasny uwaga szary.. mega niepraktyczny przy dzieciach i jest jeszcze ławka.. nie złożona.

Tyle, że koniec tygodnia mam występy w Filharmonii znowu a pewnie w poniedziałek lać będzie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
margaretka3 10:24, 19 maj 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Wieczornika bym dała tu, gdzie widzę największą doniczkę.
A gaurę i aminka w pobliżu sporobolusa.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
abiko 10:28, 19 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
margaretka3 napisał(a)
Wieczornika bym dała tu, gdzie widzę największą doniczkę.
A gaurę i aminka w pobliżu sporobolusa.


A wiesz, że tak planowałam wieczornika nawet.
Sporobolusa chciałam dać w nogi róży od strony grujecznika patrząc. Tam mam jeszcze dwie piwonie, bo one miały być kontynuacją piwonii z rabaty pod tarasem. Jej ta też do zmiany
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
margaretka3 10:32, 19 maj 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
A na tym zdjęciu, które cytowałam, ta trawka na nowej rabacie w rogu to nie sporobolus? Myślałam, że on tam jest, a nie obok grujecznika. A co masz obok przesadzonego bukszpana?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
abiko 10:39, 19 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
margaretka3 napisał(a)
A na tym zdjęciu, które cytowałam, ta trawka na nowej rabacie w rogu to nie sporobolus? Myślałam, że on tam jest, a nie obok grujecznika. A co masz obok przesadzonego bukszpana?


Gosia to ona. Mam dwie, jedna tutaj co widzisz a druga posadzona właśnie koło grujecznika.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 10:40, 19 maj 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
abiko napisał(a)
Tylko Gosia teraz tak jak Ci pisałam kminię jak ustawić kwiatki od Ciebie, na nowej.. nie wiedząc jak co rośnie
U mnie skutek wyszedł taki, że jak chciałam na szybko to na skarpie mam koło siebie żółte liliowce, żółte wiesiołki, żółtą tojeść i weź teraz to przesadź

Duża plama żółtego tez ładna jest, a nie monotonna
Ja bym koło oczka dała leżaczek między oczko, a grujecznika....na upartego z drugiej strony grujecznika prosi się o drugi leżak, ale chyba za dużo mebli by było na za małej powierzchni Jak przeciągniesz tą rabatę stracisz jeden pokój , a zrobi się ścieżka. Pokoi jest pięć bo jeszcze na tarasiea chuśtawka teraz stoi koło piaskownicy?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
margaretka3 10:44, 19 maj 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
W sumie jak na grujecznikowej masz miesce, to tam też by mogły być gaura i aminek. Po piwoniach co tam będzie kwitło?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
abiko 10:45, 19 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
sylwia_slomczewska napisał(a)

Duża plama żółtego tez ładna jest, a nie monotonna
Ja bym koło oczka dała leżaczek między oczko, a grujecznika....na upartego z drugiej strony grujecznika prosi się o drugi leżak, ale chyba za dużo mebli by było na za małej powierzchni Jak przeciągniesz tą rabatę stracisz jeden pokój , a zrobi się ścieżka. Pokoi jest pięć bo jeszcze na tarasiea chuśtawka teraz stoi koło piaskownicy?


No chyba za dużo tych mebli by było.
Pamiętasz, że ja od sąsiadów chce się trochę odgrodzić. Teraz koło białej rabaty ładnie się można schować. A jeszcze jak bylinki duże się zrobią, będzie chyba ok no i róża.

Tak chuśtawka na razie zostaje, ale mam plan na jej zmianę kiedyś. Muszę przecież rozsadzić rododendrony
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:48, 19 maj 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8422
margaretka3 napisał(a)
W sumie jak na grujecznikowej masz miesce, to tam też by mogły być gaura i aminek. Po piwoniach co tam będzie kwitło?

Hmm dobre pytanie.. za dużo tam się nie zmieści. Gaura i wieczornik na tą rabatę nie na grujecznik

Mam więc gaurę, wieczornik, szałwię różową, czerwoną pysznogłówkę, chciałam dać jeszcze trawy. Ale tam wcale dużo miejsca nie ma.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
margaretka3 10:49, 19 maj 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aguś, zmiana! (kobietą jestem) Daj wieczornika na białą, blisko ławki. On tak pięknie pachnie.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies