Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek i drewniany domek.

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek i drewniany domek.

AnnaLew 17:08, 03 maj 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Dziękuję, chętnie pooglądam. Zrobiłam zdjęcia zachodniej strony. To dla mnie ważne miejsce, ze względu na orientację okien. Jak możesz to proszę rzuć swoim fachowym okiem. Posadziłam już tutaj kalinę bodnantską, wiśnię Royal Beauty, Amanogawę i widać po prawej Pissardi z przedogródka. Są trzy vanilki i kilka irysów, które dostałam od dobrej duszyczki. Clematis sąsiadki na ogrodzeniu.



AnnaLew 17:13, 03 maj 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Kompost już się produkuje A zanim to nastąpi mieszam ziemię z torfem odkwaszonym lub ziemią uniwersalną. Na dno dołków sypię piasek. Ziemia jest bardzo zbita i woda stoi jak w wiadrze.
AnnaLew 18:02, 03 maj 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Część za domem jest nieco poniżej. Po prawej (na dole) posadziłam cisy by zasłonić przynajmniej częściowo drewutnię sąsiada. Na siatce, jako tło posadziłam hederę, ale myślę też o żywopłocie z choiny kanadyjskiej. Nie lubię tujek.
Rośliny, o których myślałam to:
Tawułki amarantowe, róże, szałwia, zawilec biały jesienny, astry niebieskie, miskanty variegatus, może runianka z przodu. Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Próbowałam narysować w paint ale mi coś nie wychodzi. Chyba spróbuję z na papierze.
AnnaLew 18:06, 03 maj 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Ogród Agnieszki jest przepiękny!
AnnaLew 07:11, 10 cze 2022

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Długo mnie to nie było. Dużo pracy za mną i jeszcze więcej przede mną. Mam nadzieję, że jest już przynajmniej na czym oko zawiesić. Dziękuję za cenne rady. Dzięki nim już w tym roku mogę się cieszyć widokiem bujnych przywrotników. Szałwia u mnie oszalała. Caradonna urosła do pasa a kępy, aż trudno objąć. Pojawiły się także róże
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies