Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 21:56, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
GorAna napisał(a)

Asiu, choć nie często coś piszę, to cały czas Ci kibicuję i cieszę się, że rewolucjonizujesz swój ogród
Pamiętam jak na początku pisałaś, że rodzina jeszcze nic nie wie o Twoich rewolucyjnych planach
A zobacz jak Twój eM Ci dzielnie towarzyszy i razem dokonujecie cudu tworzenia
Wiem jak to czasami wnerwia ale jak też bardzo spaja związek
Mam 40 letnie doświadczenie


Aniu, gdyby nie M ciężko by było. Męska ręka, siła bardzo się przydały. Z czasem M sam proponował, że zrobi to czy tamto. Nawet mi przez myśl nie przeszło, że tak będzie. Doceniam to bardzo. Cierpliwości i wyrozumiałości to nawet Mu zazdroszczę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:01, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Mirka napisał(a)
Asia jestem i ja
Dobrego Roku ogrodowego i nie tylko
Czekam na fotki przed i po


Mirko dla Ciebie również wszystkiego dobrego
Do jakiegoś większego podsumowania zbieram się. Tyle się tego uzbierało, że trzeba chwili. Znajdę jakiś wolny dzień
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 22:06, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)
Witam się i ja w nowym wątku. Czekam z niecierpliwością na zdjęcia.
Wszystkiego dobrego na nowy rok w ogrodzie. Pozdrawiam.


Dziękuję i odwzajemniam życzenia. Niech choć w tych naszych ogrodach będzie spokojnie i miło, niech dają chwilę wytchnienia bo to, co dokoła nie napawa optymistycznie niestety.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Pszczelarnia 18:03, 11 sty 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Gardenarium napisał(a)
Rewolucje utrzymują nas w dobrym zdrowiu psychicznym. Inaczej bym zwariowała w tej pandemii. A tak jest co robić i się wyżywać w ziemi.


O! To jest to! Robota trzyma nas w dobrym zdrowiu.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 18:06, 11 sty 2022


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
GorAna napisał(a)

Asiu, choć nie często coś piszę, to cały czas Ci kibicuję i cieszę się, że rewolucjonizujesz swój ogród
Pamiętam jak na początku pisałaś, że rodzina jeszcze nic nie wie o Twoich rewolucyjnych planach
A zobacz jak Twój eM Ci dzielnie towarzyszy i razem dokonujecie cudu tworzenia
Wiem jak to czasami wnerwia ale jak też bardzo spaja związek
Mam 40 letnie doświadczenie



I to jest fantastyczny początek nowego wątku!


Asia, ogród niesamowity i tyle pracy w nim. Twoja / Wasza radość i duma oraz efekty pracy to fantastyczne drogowskazy dla wszystkich ogrodników.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Margerytka40 08:27, 12 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Pszczelarnia napisał(a)



I to jest fantastyczny początek nowego wątku!


Asia, ogród niesamowity i tyle pracy w nim. Twoja / Wasza radość i duma oraz efekty pracy to fantastyczne drogowskazy dla wszystkich ogrodników.


Ewuś choć do takiego super truper ogrodu to mojemu jeszcze dużo brakuje to faktycznie tak troszkę w serduchu jestem dumna. Głównie z tego, że udało nam się wykonać tę masę bardzo trudnych, pracochłonnych zamierzeń. Pierwsze efekty widać i one tak cieszą bardzo. Mam już teraz z górki bo choć pracy jeszcze dużo, to już nie tak wyczerpującej. Teraz to już damy radę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:59, 12 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Zakładając wątek nie myślałam, że tyle ten fakt zmieni w moim ogrodzie. Myślałam, że z Waszą pomocą dosadzę tu i tam, coś przesadzę i jakoś to będzie. Nie przypuszczałam, że zechcę aż takich zmian.
W miarę jak wsiąkałam w forum, poznawałam ogrody poczułam, że drobne zmiany nic nie wskórają. Potrzebne było mocne uderzenie . Pominę tu kolejne etapy, długie elaboraty nie są moją mocną stroną. Zastosuję metodę przed i po bo chyba najlepiej odzwierciedli zakres zmian.
Ogólne zdjęcia tego co było kiedyś







____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:01, 12 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758






____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:04, 12 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758






____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:06, 12 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758






____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies