Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Pogaduchy nocnych marków...ale nie tylko o ogrodach:)

gogo 02:30, 03 gru 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Przeoczyłam ten wątek dla nocnych marków
Witam wszystkie siostry i braci, którzy nie śpią
Postaram się jak najszybciej poznać cały wątek.
Pozdrawiam
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Mirka 15:06, 03 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dana podpowiedz mi jaki panel na podłogę pasuje do dębowych mebli.
No i kuchnie muszę już szukać.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
dana1s 17:01, 03 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Mirka napisał(a)
Dana podpowiedz mi jaki panel na podłogę pasuje do dębowych mebli.
No i kuchnie muszę już szukać.


Mirciu ja w poprzednim domu miałam podłogę z litego dębu i byłam nią zachwycona. Panele teraz też są pięknie wykonane i z pewnością znajdziesz jakiś pasujący odcień. Mnie się podobają rustykalne odcienie dębu lub bielone.
Do nowego domu mam zupełnie inną podłogę. W starym miałam połączenie kafli ecru i dębu rustic

o tu widać



a teraz chcę połączyć białe kafle z drewnem merbau tu robiłam przymiarki z ecru


ale wydaje mi się, że z bielą zdecydowanie lepiej wygląda, takie mam płytki ścienne . Podłogowe muszą być 30 na 30 szukam non stop, ale wszędzie są zdecydowanie większe.



Jaką planujesz kuchnię? Ja strasznie żałuję, że nie zmieszczę murowanej jak poprzednio

____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Mirka 17:12, 03 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Dzięki za pomysły. Kuchnię miałaś extra. Ja teraz też nie będę miała dużej kuchni, myślałam o takiej wysokiej zabudowie żeby szafek więcej mieć.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
dana1s 17:22, 03 gru 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Bardzo ją lubiłam, teraz będzie maleńka dlatego myślę nad białym kolorem i szafkami do sufitu. Trochę się boję, że zacisnę wnętrze i będzie się wydawała jeszcze mniejsza, ale na spiżarnie nie mam miejsca a gdzieś trzeba trzymać wszystkie sprzęty.
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Agania 21:21, 03 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Ja mam w końcu upragnioną kuchnię ala murowaną..bardziej w stylu babcinych kredensów...taką współczesną...w dębie..długo na nią czekałam

Podobają mi się bielone deski na podłodze i duże kafle...trzymam kciuki za Wasze realizacje

Uwielbiam Twoje kredensy Dana
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mirka 21:49, 03 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
dana1s napisał(a)
Bardzo ją lubiłam, teraz będzie maleńka dlatego myślę nad białym kolorem i szafkami do sufitu. Trochę się boję, że zacisnę wnętrze i będzie się wydawała jeszcze mniejsza, ale na spiżarnie nie mam miejsca a gdzieś trzeba trzymać wszystkie sprzęty.
No właśnie i ja o takiej myślę.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Mirka 21:50, 03 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Agania napisał(a)
Ja mam w końcu upragnioną kuchnię ala murowaną..bardziej w stylu babcinych kredensów...taką współczesną...w dębie..długo na nią czekałam

Podobają mi się bielone deski na podłodze i duże kafle...trzymam kciuki za Wasze realizacje

Uwielbiam Twoje kredensy Dana

Agatko a możesz pokazać jak twoja kuchnia wygląda.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Agania 21:59, 03 gru 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Trochę tak

nie patrzcie na kuchenny rozgardiasz u mnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mirka 22:05, 03 gru 2018


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
No gdzie ona babcina jest.To jest duża kuchnie i u mnie taka zabudowa odpada. Bardzo ładna ma swój klimat. Belek ci zazdroszczę bardzo. Miałam tak belki zostawić bo strop mam drewniany(domek w budowie) ale niestety nie da się ich wyeksponować bo to są wiązary i nie ma jak ocieplenia zrobić.
Dziękuję za zdjęcia
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies