Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o...

kasiula79 16:43, 14 paź 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Agnieszko, Martuś, AIKa, Selly, Marto - bardzo, bardzo Wam dziękuję za te wszystkie miłe słowa - wiecie, że to bardzo motywuje do pracy,a tu jeszcze tyle cebul do wsadzenia, drzewka do przesadzenia itp.

____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 16:44, 14 paź 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Tusiala napisał(a)
Śliczności! Roślinkom bardzo dobrze u Ciebie bo niesamowicie się porozrastały. Tylko troszkę mało zdjęć jednak


Marta Ty nienasycona jesteś
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 16:46, 14 paź 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Janina napisał(a)
Narzekałaś że roślinki posadziłaś malutkie a tymczasem jak pięknie się rozrosły. Wszystko takie piękne.


Janinko narzekałam, oj narzekałam. Przyznaję. Teraz twierdzę, ze nie opłaca się wydawać tak dużo pieniążków, bo roślinki naprawdę szybko rosną - śmiem twierdzić że po dwóch latach różnica w ich wyglądzie jest ogromna.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Zielona 16:47, 14 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717

Naprawdę te drzewa tam były? Byłam przekonana, że to nowe nabytki, bo pamiętałam inny obrazek... ten poniżej:






Zielona 16:49, 14 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kasiu, a co przesadzasz?
Ja zastanawiam się nad przesadzeniem kalin z frontu i nie wiem, czy lepiej teraz, czy jednak wczesna wiosną...
kasiula79 16:51, 14 paź 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Zielona napisał(a)

Naprawdę te drzewa tam były? Byłam przekonana, że to nowe nabytki, bo pamiętałam inny obrazek... ten poniżej:








a nie - to ja Cię chyba nie zrozumiałam. Te dwa zdjęcia to dwa przeciwne narożniki mojej działki - na drugim zdjęciu lasem brzozowy rośnie kilka lat, ale to krajobraz zapożyczony - od sąsiada (brzózki i topole rosną już za siatką.
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
kasiula79 16:54, 14 paź 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Zielona napisał(a)
Kasiu, a co przesadzasz?
Ja zastanawiam się nad przesadzeniem kalin z frontu i nie wiem, czy lepiej teraz, czy jednak wczesna wiosną...


wzdłuż drogi dojazdowej do domu mąż wsadził kilka klonów polnych, których korony próbuję formować w ładne kulki - widziałam takie w szkółce po kilkaset złotych za sztukę. te moje póki co jeszcze nie nadają się do pokazywania,a muszę je posadzić w równych odległościach, bo wsadzone były bez jakiegokolwiek pomysłu i bardzo mnie to denerwuje
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Zielona 17:00, 14 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Kasiu - źle się wyraziłam... ja nie pisałam o tych za ogrodzeniem, tylko jakoś skojarzyłam, że ten zaorany narożnik to to samo miejsce, w którym teraz rosną drzewa u Ciebie. Pomyliłam narożniki? Nieistotne... ważne, że dzisiaj jest pięknie

Klony formowane w kulki... hmmm... ależ miałaś pomysł! Może za rok będą już do pokazania?
kasiula79 17:07, 14 paź 2014


Dołączył: 30 mar 2012
Posty: 1237
Zielona napisał(a)
Kasiu - źle się wyraziłam... ja nie pisałam o tych za ogrodzeniem, tylko jakoś skojarzyłam, że ten zaorany narożnik to to samo miejsce, w którym teraz rosną drzewa u Ciebie. Pomyliłam narożniki? Nieistotne... ważne, że dzisiaj jest pięknie

Klony formowane w kulki... hmmm... ależ miałaś pomysł! Może za rok będą już do pokazania?


w takim razie te drzewa tj 3 brzozy + ambrowiec były tam od początku zakładania tej rabaty, tylko kadr zdjęcia ich nie objął

mam nadzieję, ze za rok będę mogła je pokazać
____________________
Kasia - Marzenie o...######Rabata pod oknami
Zielona 17:08, 14 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
aaaa... i wszystko jasne a czy Twój ambrowiec się przebarwił? Mój zielony... a kupowałam jesienią i był czerwony... więc potrafi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies