Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy Ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy Ogród :)

Kondzio 16:54, 10 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
eliza3 napisał(a)
Kondzio, chyba za rzadko u Ciebie bywam Ty masz taki warzywnik ??? Imponujący !!!
A jakie zbiory w tym roku?
dużo pomidorów ziemniaków w tym roku spróbowałem marchew wyglądająca jak rzodkiew i to był traf bo mi jej nie zjadły nornice hi hi hi kalarepa cebuli sporo rzodkiewka
buraki długie były super kukurydza papryka pory groszek i jeszcze sporo tego było hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
mira 17:21, 10 paź 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
nie spodziewałam się warzywnika - ekstra no ..
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
eliza3 17:22, 10 paź 2013


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Jestem pod wrażeniem, teraz już wiem do kogo mam się udać po porady w sprawie warzywnika.
Kukurydza? Ho, ho Ty już jak profesjonalista
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Kondzio 17:25, 10 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
mira napisał(a)
nie spodziewałam się warzywnika - ekstra no ..
hi hi hi muszę pomyśleć jak go ładnie zagospodarować w przyszłym roku bo wtym nie wyszło mi za dobrze hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
WilczaGora 17:28, 10 paź 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
Pięknie masz
trawy, rozchodniki - moje ulubione
a warzywnik ... poczułam się jak w Anglii

a na deserek ...artystyczne zdjęcia trawniczka - dzięki Kondziu
____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
AgnieszkaW 17:31, 10 paź 2013

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kondziu, ile Ty jeszcze odsłon twojego ogrodu nam zrobisz? Ten "rzygacz" przy murku jest świetny, w angielskim stylu, no i na osi widokowej pierwszej części ogrodu. Ja bym tam widziała docelowo zjawiskową różankę w otoczkach bukszpanowych, a wrzywnik przenieś do dalszej części ogrodu, bo widzę, że jeszcze jest "dalej", tylko dziko (poznałam po furtce).
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Kondzio 17:37, 10 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AgnieszkaW napisał(a)
Kondziu, ile Ty jeszcze odsłon twojego ogrodu nam zrobisz? Ten "rzygacz" przy murku jest świetny, w angielskim stylu, no i na osi widokowej pierwszej części ogrodu. Ja bym tam widziała docelowo zjawiskową różankę w otoczkach bukszpanowych, a wrzywnik przenieś do dalszej części ogrodu, bo widzę, że jeszcze jest "dalej", tylko dziko (poznałam po furtce).
Agnieszko to jest tył działki tą furtka przechodzę na stację PKP hi hi hi jak sie wpatrzysz to na końcu tej działki zobaczysz mój żółty dom hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 17:37, 10 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
WilczaGora napisał(a)
Pięknie masz
trawy, rozchodniki - moje ulubione
a warzywnik ... poczułam się jak w Anglii

a na deserek ...artystyczne zdjęcia trawniczka - dzięki Kondziu
hi hi hi hi dzięki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 17:40, 10 paź 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
eliza3 napisał(a)
Jestem pod wrażeniem, teraz już wiem do kogo mam się udać po porady w sprawie warzywnika.
Kukurydza? Ho, ho Ty już jak profesjonalista
staram sie sadzić to co lubimy i używamy a rezygnować z tych rzeczy co nie lubimy np pietruszka kalarepy kalafiora i brokułów niet hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
kasiek 17:41, 10 paź 2013


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Jezeli to jest Twój warzywniak to od dziś inaczej spojrzę na warzywa - normalnie jak w Anglii na królewskim dworze!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies