Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 11:18, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
asc napisał(a)
Czytam, że masz gości, że sesja ma być.. wiec czekam na fotki

no sama nie wiem, może jedno wrzucę
dziś ciut kolorów jesiennych połapałam
Dżaga zaliże gości do bólu...........i musze napisać, że oni na bieżąco ogladają Ogrodowisko
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:23, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
noemi napisał(a)
Irenko pozdrawiam Kochana do Zakopanego koniecznie , teraz jesień ... jeszcze przed sezonem jest przyjemnie .... Górale w knajpach graja i śpiewają


Madziu, jej!!! jak się cieszę, ze jesteś, stęskniłam się za Tobą
Właśnie to chciałam pokazać i może zagra z nimi, bluesa i inne kawałki, tak dla odmiany
no to jeszcze wrzucę jedno foto, w końcu skoro oglądają i czytają O., to są nasi
Glen i moja gitara przy wymianie strun
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:26, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Lena napisał(a)
Irenko pozdrawiam

Rozbroiłaś mnie nowym słownictwem i radą jak to sobie trza w gospodarstwie domowym radzić :
"tumiwisizm" trafnie ,oj bardzo trafnie
Zdrówka Irenko


To się cieszę juz na maturze mi profesor rzekł, że żargon mam na wysokim poziomie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:31, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Debra napisał(a)


No i dlatego ludzie też Ciebie lubią, i to jak
A u nas już po pogodzie, w nocy był deszcz - co i dobrze, bo już za sucho było przy tych temperaturach, a teraz szarówka, tyle że ciepło nadal.
Widzę, że Ci podróże w głowie się rodzą, do Zakopanego, do Kanady, ja też już chętnie bym gdzies wyskoczyła, ale piesio mnie na miejscu trzyma.
Jak łapka?

Pozdrawiam


może, coś w tym jest Glen pierwszy raz ma ze mną kontakt, ale odebrał mnie bardzo pozytywnie, ja jego też, ciepły, wesoły człowiek z fajnym światopoglądem

Ważne, że ciepło, oby jak najdłużej i masz z głowy podlewanie, a my nadal musimy podlewać, zwłaszcza zimozielone.
łapka lepiej, ale ludzie potrafią straszyć, ze za 2 lata będzie ok, więc ja wiszę na moim optymizmie i wierzę, że będzie szybciej dzięki gościom, mniej myślę i zaraz jak wylecą, to mi już tylko 16 dni zostanie do wyciągania druytów i chyba będzie lepiej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Debra 11:37, 10 paź 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
irena_milek napisał(a)


może, coś w tym jest Glen pierwszy raz ma ze mną kontakt, ale odebrał mnie bardzo pozytywnie, ja jego też, ciepły, wesoły człowiek z fajnym światopoglądem

Ważne, że ciepło, oby jak najdłużej i masz z głowy podlewanie, a my nadal musimy podlewać, zwłaszcza zimozielone.
łapka lepiej, ale ludzie potrafią straszyć, ze za 2 lata będzie ok, więc ja wiszę na moim optymizmie i wierzę, że będzie szybciej dzięki gościom, mniej myślę i zaraz jak wylecą, to mi już tylko 16 dni zostanie do wyciągania druytów i chyba będzie lepiej


A kto Ciebie nie odbiera POZYTYWNIE!

Podlewanie, własnie, miałam nieco wątpliwości, czy, co i ile podlewać, bo jednak były te lodowate noce. Teraz mam kłopot z głowy

Fajnie że masz miłych gości. A o tych drutach to może na razie nie myśl.
____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Milka 11:37, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ciut ogrodu, co by było jak należy

hortensja pnąca kusi złotem berberysy jeszcze walczą



tulipanowiec świeci oj, jakby M. nie podcinał gałęzi, nie byłoby mojego zakątka



i...na 2....klon jesionolistny Flamingo, śmieciuch, ale po prostu uwielbiam to drzewo za wszystko



tuje sąsiada i już nasz wspólny winobluszcz, tnę, aby nie zakłócał sąsiadom porządku, a ta wredota buja coraz więcej
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 11:41, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Debra napisał(a)


A kto Ciebie nie odbiera POZYTYWNIE!

Podlewanie, własnie, miałam nieco wątpliwości, czy, co i ile podlewać, bo jednak były te lodowate noce. Teraz mam kłopot z głowy

Fajnie że masz miłych gości. A o tych drutach to może na razie nie myśl.


Krysia, no uśmiałam się są i tacy, co jednak nie lubią takich, jak ja
No i masz z głowy, ale zaraz u was ma być słonecznie, to lepiej sprawdzić, czy są rośliny jednak potrzebujące podlewania a jak rycynusy? moje przetrwały mrozy i pysznią się dumnie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
WilczaGora 11:43, 10 paź 2013


Dołączył: 31 lip 2012
Posty: 5530
wpadam zdjeciówki pooglądać i podziękować że mnie odwiedzasz...
śliczne słoneczne widoczki
Falmingo to u mnie wygląda jakby był na ostatnich nogach..cały brązowy a u Ciebie cudny ..

____________________
WIZYTÓWKA Wilcza pozdrawia Wilcza Gora http://wilczagora.blogspot.com
Evchen 11:53, 10 paź 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
irena_milek napisał(a)

Jak nie mają kwiatostanów, to i nie ma nasion Ev, podzielę się z tobą, bo werbeną jestem oczarowana
szkoda, że w ochronie rh, M. wyciepał mi wielką kępę, ale byłam zła!

Dziękuję Irenko!
A gdybym te w doniczkach zabrała do domu....?... może to im cośkolwiek pomoże?... bo na zewnątrz jest już chyba dla nich za zimno....jak myślisz?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Milka 12:00, 10 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
i różne zakątki w jesiennej odsłonie



rozwar też pożółkł


róza Novalis usiłuje kwitnąć



____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies