Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - moje miejsce na Ziemi. cz.II

Milka 15:38, 08 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
malgocha1960 napisał(a)
Irenko,ile u ciebie pieknych,tajemniczych zakątków.Powinnaś zgłosic się do programu Mai bez wahania.



Małgosiu dziękuję, owszem, mam mnóstwo ciekawych zakątków, w każdym buduję inny klimat, ale jednocześnie chcę wszystko spiąć w całośćstąd biały jest dominującym kolorem w meblach i na domach..bo i mur biały..

co do Mai, raczej nierealne i chyba bym nie chciała, z różnych powodówchoć samą Maję i jej program, bardzo lubię
wolę innych oglądać
doczekam się choć jednego, ten powojnik cudny....wybrałam go po dokładnym obejrzeniu w ogrodzie Justyny, ona jest kolekcjonerką unikatów....czekam na Solidarność, na czerwone kwiaty i nic, potem na kolejny i nic..

Duches of Edinburgh

i zaczynają się kotki i Molinia też mi się podoba

rozchodniki juz są piękne, moje patyki tu w mnogości kwitną, będzie co na jesień przesadzać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 16:08, 08 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Kondzio...stan lenistwa nie jest zły, bo więcej czasu na myślenie i można coś wymyślićmożna rzec, jest twórcze


Weroniko....no chyba tak wiosną było na jeża, teraz awangarda

Iwonko...dziękujęteraz grzech nie pokazać tego kwiecia

no i się doczekam, budy idą out ciekawa jestem, jak psy to przyjmą, nowe miejsce dla siebie

____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
weronika77 16:29, 08 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Irenko, po moim ogrodzie się nachodzę, ale Twojemu też nie odpuszczam. Fotki coraz ładniejsze robisz, no i roślinki Twoje się starają jakby od lat tam były. Hortensje masz piękne, moje te kolorowe nie kwitną, a jeżeli to na biało. Dostałam od Bogdzi niebieską co nie przemarza, i już czekam na nią, ale może za rok pokaże kwiatki.
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Milka 16:53, 08 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Dobrze, że wirtualnie Weroniko i nogi nie bolą
wiesz, jak młode roślinki, to koncepcja nie jest widoczna, dorastają i jest lepieju mnie ogrodowe tylko, co kwitną na tegorocznych i oczywiście na starych też, więc lepiej
ostatnie zakupy do lasku to te, świetnie tam się trzymają
patyki już limek kwitną, na jesień jeszcze przeniosę do lasu 30 sztuk
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 17:17, 08 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Milka napisał(a)



Cudne zdjęcie...kolrek jeżówki, trawa.....znaczy siem liliowiec, światło super
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Milka 17:19, 08 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Jula, rozplenica i jeżówki, to o 5 rano a wyżej są lilie orientalne, ale tu nie widać
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 17:19, 08 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Milka napisał(a)



a tu niespodzianka; dostałam nasiona jeżówek od przyjaciółki z Kanady, posiałam i są olbrzymie,liście giganty, ale najdziwniejsze, że w tym samym roku co siane, w tym samym zakwitną, niestety nasze siewki dopiero za rok będą kwiaty
oto one


KOniecznie wrzuć zdjęcie jak zakwitną
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 17:21, 08 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Milka napisał(a)
Jula, rozplenica i jeżówki, to o 5 rano a wyżej są lilie orientalne, ale tu nie widać


to jednak rozplenica?....a ja myślałam, że te kwiaty z tyłu to do niej należą....Irenko co Ty w nocy w ogrodzie robisz?
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Milka 17:28, 08 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pokażę, bo sama jestem ciekawa oprysk robiłam na grzyba na bukszpanach, bo potem od 8 już mnie nie ma w domku
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JulkAd 18:08, 08 sie 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Milka napisał(a)
Pokażę, bo sama jestem ciekawa oprysk robiłam na grzyba na bukszpanach, bo potem od 8 już mnie nie ma w domku


No rozumiem, że z pogody chciałaś skorzystać, ale o 5 rano?...szacun

A jak wczoraj z deszczem u Ciebie?...bo u mnie znowu godzinna ulewa i to pożądna była..


...foty wrzucone
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies