Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Roztoczańskie klimaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Roztoczańskie klimaty

JulkAd 18:14, 09 lip 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Zetka co u Ciebie? Kulasz się powolutku, czy jeszcze nie ma takiej potrzeby? Dbaj o siebie, a właściwie o Was
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
malkul 21:06, 12 lip 2013


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Zetka głaskam brzusio
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
kraania 20:51, 13 lip 2013


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Zetka odkryłam super szkółkę pod Radomiem W tym sezonie pewnie nie będziesz zainteresowana, ale polecam ku pamięci na przyszłość. Jak brzucho?
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
Magda70 23:41, 13 lip 2013


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Halo
Może sałatki paniusia by skosztowała????
Oj...chyba już śpisz....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Zeta 17:16, 14 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
kraania napisał(a)
Ha ha ha Marzenka dobrze mówi. Przed Tobą ostatnie chwile lenistwa Potem troszkę trudniej na leniuchowanie, ale to nie ważne bo dziecko zmienia spojrzenie na wszystko. Mój Oskar dzisiaj właśnie skończył 6 lat i wspominałam chwile porodu... Położna, którą spotkałam na korytarzu mówiąc, ze rodzę stwierdziła, że to niemożliwe bo bym się tak nie uśmiechała . A ja tak już nie mogłam się mojego maluszka doczekać, że nawet bóle mi straszne nie były
A lawendowy gabion cudny.


Lawenda już przekwitła a ja odpoczywam a jakże hahaha ...w tym roku patrz tylko na ogród a mój Żon się stara pomaga kosi nawozi...itd
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 17:17, 14 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Domi napisał(a)
Zetko, to może Twoje dziecko będzie miało urodziny w ten sam dzień, co ciocia Domi))

Hihihi może tak być zobaczymy ...okaże się w praniu
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 17:19, 14 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Marzena2007 napisał(a)
Zetka to teraz można ciąć pęcherznicę? Bo mi znów poszła w górę a cięłam ją wiosną....
Pokaż jak miszczu to zrobił


Ja ją tnę trzy razy w roku a i tak rośnie jak szalona hihi
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 17:20, 14 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
Marzena2007 napisał(a)
Miłego weekendu mamusiu zrób dla nas kilka fotek w ramch relaksu

Oki zaraz będę cosik wklejać
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 17:22, 14 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
GosiaJoanna napisał(a)


Trzymam kciuki Zetka, ja mam termin na 27 listopada i tez siurek będzie Sama zdecydowałas się na cesarkę ............jak tak samo wszystko przezywam ponieważ to pierwsze moje Bobo.Pozdrawiam


Ojjj to gratulacje nie wiedziałam hiiii będziemy razem bawić .....dobrze że już zimą w ogrodzie nie ma pracy to spokojnie zajmiemy sie maluchami
A jak płeć u Ciebie chłopak czy córa????
A cesarkę to raczej lekarz zalecił
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Zeta 17:24, 14 lip 2013


Dołączył: 15 kwi 2012
Posty: 5860
JulkAd napisał(a)
Zetka co u Ciebie? Kulasz się powolutku, czy jeszcze nie ma takiej potrzeby? Dbaj o siebie, a właściwie o Was


No coraz większa jestem to już 7 miesiąc się zaczyna ...brzucho rośnie i ciężko się robi hahahah
____________________
Zeta-Roztoczanskie-klimaty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies