Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Katkak 21:32, 07 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Lubię skanseny bardzo, w ogóle lubię zwiedzać
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Katkak 16:24, 08 sie 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Bogusiu możesz zerknąć do mnie na str. 441? Wkleiłam tam zdjęcia tych moich hodowanych z nasionek host. Zastanawiam się co robić: wsadzać je do ogródka mimo, że są jeszcze malutkie? Czy może do wiosny przetrzymać w domu? Ale w domu pewnie będzie im za ciepło, a nie dysponuję pomieszczeniem chłodnym i jasnym.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 13:22, 09 sie 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogusiu, już trzeci dzień przeglądam Twój wątek i oczu nie mogę oderwać. Pokazujesz mnóstwo cudownych roślin. Zaimponowało mi to, że wiele z nich wysiewasz sama, też wysiewam nasionka, ale warzyw. W tym roku postanowiłam zebrać nasionka kwiatów, jakie rosną w moim ogródku i troszkę poeksperymentować. Mam do Ciebie prośbę interesuje mnie temat host, które widziałam też siałaś, powiedz proszę, kiedy zebrać nasionka i jak one wyglądają, bo dla mnie to czarna magia. W swoim wątku na str.89 wstawiłam zdjęcie, jeśli mogłabyś pomóc byłabym wdzięczna.
Twój wnusio o bardzo oryginalnym imieniu to uroczy chłopiec i jaki chętny do pomocy.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Milka 13:33, 09 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Pięknie Bogusiu masz szukałam werbeny, jakoś nie znalazłam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
bogumila 16:47, 19 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Bogdzia napisał(a)
Bogusiu pięknie i kolorowo u Ciebie. Kacik wypoczynkowy cudny , otoczenie bajeczne.Skansen też fajny szczególnie firanki mi przypadły do gustu. Pozdrówka.
Też lubię takie firanki...to wspomnienie dzieciństwa.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 16:50, 19 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
nebel napisał(a)
Bogusiu ogrod fanatstyczny, ale Ty jak zwylke zaskakujesz czyms innym - zdjecia z Jarmarku Wdzyckiego - jak dla mnie, rewelacja, dziekuje
Jarmak jest corocznie organizowany w Skansenie.Mnóstwo rękodzieła....i jedzonka.pozdrówka.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 16:53, 19 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
boguslawa_madejska napisał(a)

Bogusiu widzę że cleomia ci kwitnie,nie musisz u mnie podglądać
A mnie bardzo zaskoczył od ciebie cosmos siarkowy,czekałam na taki czarny,a tu pomarańcz delikatne kwiatki-rewetacja,bardz ci za niego dziękuje
Bogusiu...myślałam,że o niego prosisz...czekoladowy kosmos jest byliną...u mnie w piwnicy nie przezimował,kłącze należy corocznie wykopywać.pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 16:56, 19 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Katkak napisał(a)
Bogusiu możesz zerknąć do mnie na str. 441? Wkleiłam tam zdjęcia tych moich hodowanych z nasionek host. Zastanawiam się co robić: wsadzać je do ogródka mimo, że są jeszcze malutkie? Czy może do wiosny przetrzymać w domu? Ale w domu pewnie będzie im za ciepło, a nie dysponuję pomieszczeniem chłodnym i jasnym.
koniecznie wsadź do ziemi...pozdrawiam
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 16:58, 19 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Milka napisał(a)
Pięknie Bogusiu masz szukałam werbeny, jakoś nie znalazłam
...na życzenie...werbena ...pozdrawiam
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 17:00, 19 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Nallar napisał(a)
Bogusiu, już trzeci dzień przeglądam Twój wątek i oczu nie mogę oderwać. Pokazujesz mnóstwo cudownych roślin. Zaimponowało mi to, że wiele z nich wysiewasz sama, też wysiewam nasionka, ale warzyw. W tym roku postanowiłam zebrać nasionka kwiatów, jakie rosną w moim ogródku i troszkę poeksperymentować. Mam do Ciebie prośbę interesuje mnie temat host, które widziałam też siałaś, powiedz proszę, kiedy zebrać nasionka i jak one wyglądają, bo dla mnie to czarna magia. W swoim wątku na str.89 wstawiłam zdjęcie, jeśli mogłabyś pomóc byłabym wdzięczna.
Twój wnusio o bardzo oryginalnym imieniu to uroczy chłopiec i jaki chętny do pomocy.
Zajrzę dopiero teraz...byłam nieobecna...pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies