Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W cieniu - zacieniona

Pokaż wątki Pokaż posty

W cieniu - zacieniona

Mirka 20:41, 06 paź 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Poprosimy o przepis na powidełka
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Moniika 20:51, 06 paź 2014


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Witaj Bogusiu ! Pięknie i jesiennie u Ciebie ! Cudnie przycięte bukszpany ! Hortensje .. Tylko podziwiać ja tez zrobiłam sporo konfitur w tym sezonie ale z róży dzikiej tylko płatki w cukrze ... Jednak to moje początku wiec mam nadzieje sie " rozwijać " w tej sprawie ! Serdecznie pozdrawiam M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
bogumila 21:47, 06 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Mirka napisał(a)
Poprosimy o przepis na powidełka
Najwięcej pracy jest z czyszczeniem z pestek i włosków...potem już tylko przyjemność.

Oczyszczone owocki podlewam kilkoma łyżkami wody,dodaję niedużo cukru i stewii i wysmażam "na szklisto"...wciskam trochę cytrynki.Robię wszystko na oko "na smak".Rozdrabniam blenderem,masa jest gęsta,doskonale nadaje się do nadziewania ciast.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 21:51, 06 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Moniika napisał(a)
Witaj Bogusiu ! Pięknie i jesiennie u Ciebie ! Cudnie przycięte bukszpany ! Hortensje .. Tylko podziwiać ja tez zrobiłam sporo konfitur w tym sezonie ale z róży dzikiej tylko płatki w cukrze ... Jednak to moje początku wiec mam nadzieje sie " rozwijać " w tej sprawie ! Serdecznie pozdrawiam M
Też robiłam powidełka z płatków...a teraz z owocków.Miło Cie widzieć...kiedy patrzę na cobeę,to zawsze wspominam miłe chwile...pozdrówka.

____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
barbara_kraj... 22:30, 06 paź 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Bogusiu, z jakiej ilości owoców róży warto zaczynać tę 'zabawę'? Pytam, bo mogę mieć ale niewiele.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
monteverde 22:31, 06 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bogumila_bienko napisał(a)
Najwięcej pracy jest z czyszczeniem z pestek i włosków...potem już tylko przyjemność.

Oczyszczone owocki podlewam kilkoma łyżkami wody,dodaję niedużo cukru i stewii i wysmażam "na szklisto"...wciskam trochę cytrynki.Robię wszystko na oko "na smak".Rozdrabniam blenderem,masa jest gęsta,doskonale nadaje się do nadziewania ciast.


Bogusiu już wróciłaś? ależ się na czyściła tej róży przecież to drobnica, podziwiam ile wyszło owoców na te 6 słoiczków? buziole
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 22:34, 06 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
barbara_krajewska napisał(a)
Bogusiu, z jakiej ilości owoców róży warto zaczynać tę 'zabawę'? Pytam, bo mogę mieć ale niewiele.
Z każdej ilości można zrobić...od czegoś trzeba zacząć.Nie ważyłam,ale m. nazbierał sporo nad jeziorem z dala od drogi...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
bogumila 22:35, 06 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
monteverde napisał(a)

Bogusiu już wróciłaś? ależ się na czyściła tej róży przecież to drobnica, podziwiam ile wyszło owoców na te 6 słoiczków? buziole
Aniu...nie wiem ile tego było,nie ważyłam...taka spora miska.
Ranki są już zimne...u nas słoneczko dociera dopiero o 13 i dwie godzinki grzeje.Dzisiaj już trochę zwiozłam,teraz będę tylko dojeżdżać...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
monteverde 22:37, 06 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bogumila_bienko napisał(a)
Aniu...nie wiem ile tego było,nie ważyłam...taka spora miska.

podziwiam wytrwałości
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
bogumila 22:40, 06 paź 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
monteverde napisał(a)

podziwiam wytrwałości
...tej mi nie brakuje...
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies